Vyhledávání

Výsledky hledání K plus K

FIA GT Championship 2009: V Oscherslebenu chce K plus K motorsport opět medaile

FIA GT Championship 2009: V Oscherslebenu chce K plus K motorsport opět  medaile15.6.2009 - Klání v Oscherslebenu netradičně startuje již v neděli v poledne a jede se dvě hodiny. V pátek je na programu volný trénink, v sobotu pak prekvalifikace a kvalifikace

K plus K motorsport tréninoval doma v České Třebové pitstopy

29.5.2009 - Tým vyzkoušel roli závodního týmu FIA GT Championship K plus K motorsport při propagačním focení v České Třebové.

Saleeny týmu K plus K motorsport v Adrii pro technické potíže neobhájily skvělé pozice

Saleeny týmu K plus K motorsport  v Adrii pro technické potíže neobhájily skvělé pozice17.5.2009 - Přestože Karl Wendlinger vyhrál jak pre-kvalifikaci, tak samotnou kvalifikaci, do závodu, který se konal na okruhu v italské Adrii, nakonec s týmovým kolegou Ryanem Sharpem kvůli technické závadě v zaváděcím kole na svém voze Saleen S7 ani nevyjel. Druhá posádka K plus K motorsport Adam Lacko – Mario Dominguez skončila vinou technických potíží ve večerním klání osmá a získala tak jeden bod do celkové klasifikace

Testovací jezdec týmu K plus K motorsport Michal Matějovský oceňuje vítězství kolegů

Testovací jezdec týmu K plus K motorsport Michal Matějovský oceňuje vítězství kolegů4.5.2009 - "Jezdci i celý tým odvedli při premiéře v Silverstone vynikající práci. Se všemi jsem se poznal osobně při nedávném společném testování na německém okruhu Lausitzring a jsem rád, že jim mohu nyní za sebe i celý náš tým pogratulovat k vynikajícímu vítězství i umístění v úvodním závodě sezóny," řekl po úspěšném závodním víkendu jezdec Michal Matějovský.

FIA GT: Karl Wendlinger s českým Sallenem vyjel K plus K motosport v Silverstone polposition !!

FIA GT: Karl Wendlinger s českým Sallenem vyjel K plus K motosport v Silverstone polposition !!3.5.2009 - V sobotní odpolední kvalifikaci totiž se svým vozem Sallen S7 kraloval, když druhému v pořadí Andreu Bertolinimu nadělil v cíli téměř vteřinu. Jeho průměrná rychlost na trati byla 181,02 km/hod. Wendlinger vybojoval ve FIA GT Championship již svou devátou polposition.

Vozy Saleen S7R K plus K motorsportu jsou připraveny a požehnány farářem

Vozy Saleen S7R  K plus K motorsportu jsou připraveny a požehnány farářem27.4.2009 - Ještě před odjezdem navštívil sídlo týmu v České Třebové Farář Zbignew Jan Czendlik a za asistence jezdců Michala Matějovského, Adama Lacka a velkého zájmu médií požehnal oběma vozům, všem jezdcům i celému týmu.

K plus K motorsport je před odjezdem na první podnik FIA GT v anglickém Silverstone

K plus K motorsport je před odjezdem na první podnik FIA GT v anglickém Silverstone23.4.2009 - Tým měl v Algarve, kde se jede 20. září šestý ze závodů FIA GT Championship, k dispozici všechny čtyři jezdce: Ryana Sharpa, Karla Wendlingera, Adama Lacka a Maria Domingueze. Pro posledně jmenovaného to byla zároveň premiéra po podpisu smlouvy s českotřebovským týmem

Český tým K plus K motorsport po prvních oficiálních testech FIA GT na okruhu okruhu Paul Ricard

Český tým K plus K motorsport po prvních oficiálních testech FIA GT na okruhu okruhu Paul Ricard9.4.2009 - Jediný český zástupce v nejsilnější kategorii GT1, tým K plus K Motorsport z České Třebové, mohl být spokojen. Svými časy se všichni tři jezdci -Adam Lacko, Karl Wendlinger a Ryan Sharp zařadili do první trojky a potvrdili tak nemalé ambice nové stáje v nadcházejícím šampionátu.

Český tým K plus K motorsport má k dispozici již oba vozy Saleen

Český tým K plus K motorsport má k dispozici již oba vozy Saleen27.3.2009 - Automobilový tým K pluk K motorsport, který bude v letošní sezoně startovat v seriálu mistrovství světa FIA GT v kategorii GT 1 má již k dispozici oba vozy Saleen, které se chystá testovat

K plus K Motorsport čeká koncem března testování na německém okruhu Lausitzring

K plus K Motorsport čeká koncem března testování na německém okruhu Lausitzring13.3.2009 - Přítomni budou Karl Wendlinger z Rakouska, Ryan Sharp z Velké Británie a Čech Adam Lacko. Jezdeckou sestavu na těchto testech posílí také přední jezdec amerických formulových seriálů Mario Dominguez z Mexika.

 další stránky 1 2 3


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu