Vyhledávání

Výsledky hledání Mini

Ministerstvo dopravy: Některá média lžou...

20.9.2011 - V případě nepřidělení dotací na konkrétní projekt nepřichází Česká republika o žádné peníze. Dotaci je možné čerpat na jiný projekt lépe splňující požadavky EU.

Ministr dopravy Pavel Dobeš chce svolat zástupce odborů a zaměstnavatelů

16.9.2011 - Bude se konat v úterý 20. září 2011 v 9 hodin v budově ministerstva dopravy a tímto předběžně na jednání zvu i další členy velké tripartity," říká Pavel Dobeš.

Ministerstvo dopravy: Kvůli nalezené atrapě zbraně v Ruzyni bude mimořádný státní dozor

9.9.2011 - „Pokud by byla prokázána nedostatečná bezpečnostní pravidla, zcela určitě dojde k jejich revizi,“ uvedl ministr Dobeš.

Ministr Pavel Dobeš jednal v Polsku o financování dopravní infrastruktury

9.9.2011 - Hlavním tématem byl způsob financování dopravní infrastruktury alternativními metodami. Česká republika nyní předsedá Visegrádské 4 (V4)

Novou tiskovou mluvčí Ministerstva dopravy se stala Květa Kočová

7.9.2011 - Nahradí dosavadního mluvčího úřadu Jakuba Ptačinského, který odchází vybudovat nové PR a marketingové oddělení do ČD Cargo.

Generální ředitel ŘSD Jiří Švorc odstupuje z funkce. Ministr dopravy rezigranci přijal.

5.9.2011 - Osobně jsem panu generálnímu řediteli za dosavadní spolupráci poděkoval, cením si toho, co pro ŘSD udělal a s jakým pracovním nasazením. V dalších letech pak vidím pro ŘSD dva velké úkoly: transformaci ŘSD spojenou s personálními otázkami a její převod na akciovou společnost

Tubik, luxusní minibus nabitý technologií, který se podřizuje ideji navrátit chuť do cestování

3.9.2011 - S vývojem moderní společnosti se mění i identita rodiny: sociologové mluví o tzv. „emočních skupinách“, které podle nich lépe popisují tento nový vývoj a představují především nově zakládané rodiny a děti z dřívějších manželství nebo i skupiny přátel. Tyto „emoční skupiny“ se již neomezují jen na 4 nebo 5 osob

Ministr dopravy navštívil Moravskoslezský kraj

26.8.2011 - „Našli jsme s panem ministrem shodu, že největší prioritou je dokončení stávajících staveb a následně pokračování ve stavbách Mokré Lazce a Místecká“, řekl na tiskové konferenci novinářům náměstek moravskoslezského hejtmana Miroslav Novák.

Ministr dopravy Pavel Dobeš navštíví ve čtvrtek Moravskoslezský kraj

24.8.2011 - Konkrétně navštíví města Ostrava, Hrádek, Třinec a Frýdek – Místek

Ministr Pavel Dobeš se sešel s předsedou Asociace krajů nad tématem rozpočtu

16.8.2011 - Porušení podmínek memoranda by znamenalo škrt v regionální dopravě zhruba o čtvrtinu současného objemu spojů, jeho platnost jasně podporuje i ministr Dobeš. "Bylo podepsáno premiérem, bylo podepsáno dvěma ministry," zdůraznil Pavel Dobeš

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu