Vyhledávání

Výsledky hledání Mini

Malminibike akademie Masarykova okruhu

Malminibike akademie Masarykova okruhu1.5.2013 - O víkendu 4.- 5. května proběhne na minibikové dráze Masarykova okruhu Malminibike akademie Masarykova okruhu.

Ministerstvu dopravy hlásí: Drážní zákon dozná velkých změn

26.1.2012 - Kvůli mnohým novelizacím vyplývajícím z legislativy Evropské unie a zejména transformaci české železnice se stal předpis méně přehledným. Proto ministerstvo připravuje novou právní úpravu.

Alain Prost s Lodgy Glace a Jean Philippe Dayraut s Mini společně v čele Trophée Andros

Alain Prost s Lodgy Glace a Jean Philippe Dayraut s Mini  společně v čele Trophée Andros16.1.2012 - Alain Prost (Dacia Lodgy Glace) a Jean-Philippe Dayraut (Mini Countryman) jsou nyní po druhém letošním podniku Trophée Androsspolečně v čele celého tohoto seriálu. Oba nasbírali shodně 738 bodů. Další dvě příčky pak drží nadále dva vyznavači značky Škoda.

Sněhová premiéra Mini Coopera s Pechem za volantem na Jänner Rallye

Sněhová premiéra Mini Coopera s Pechem za volantem na Jänner Rallye10.1.2012 - Ačkoliv ještě seznamovací jízdy proběhly za mokra, tak krátce před samotným závodem většinu rychlostních zkoušek pokryl sníh a led. Pro nový vůz Václava Pecha, Mini John Cooper Works s motorem 1,6 turbo, to byla světová premiéra, neboť závodní speciál s britským rodokmenem zatím zasněžené rychlostní zkoušky nikdy nepoznal.

Ministerstvo dopravy přislíbilo změny obchodu s ojetými vozidly

2.1.2012 - Občanské sdružení Věci automobilové dosáhlo prvního velkého úspěchu ve své snaze o kultivaci prostředí obchodu s ojetými vozidly - Ministerstvo dopravy totiž, na základě připomínek Sdružení, uvažuje nad změnou Návrhu novely zákona 56/2001 Sb.

Ministerstvo dopravy splnilo svou roli v přesunu GSA

28.12.2011 - Evropská vesmírná agentura GSA, která má mimo jiné řídit navigační systém Galileo, se bude již v příštím roce stěhovat do Prahy. Ve středu 14. prosince ministr dopravy Pavel Dobeš podepsal prohlášení o připravenosti, které o den později v Bruselu podepsal i výkonný ředitel GSA Carlo des Dorides.

Ministerstvo dopravy zatím nemůže komentovat situaci ohledně ŘSD

22.12.2011 - Do doby, než se seznámíme s oficiálními informacemi o zadržení některých bývalých manažerů a zaměstnanců ŘSD, nemůže MD tuto záležitost komentovat." + doplněno vyjádření ŘSD !

Ministr dopravy je znepokojen a posílá na ŘSD kontrolu hospodaření

Ministr dopravy je znepokojen a posílá na ŘSD kontrolu hospodaření16.12.2011 - Ministr dopravy je celou záležitostí velmi znepokojen a pokud se informace HN prokáží jako pravdivé, vyvodí z toho příslušné důsledky, včetně personálních.

Pechův dárek pořadatelům lednové Jännerce ! Světová premiéra Mini S2000 na sněhu.

Pechův dárek pořadatelům lednové Jännerce ! Světová premiéra Mini S2000 na sněhu.5.12.2011 - Václav Pech a jeho tým EuroOil-Invelt představí na Jänner-Rallye zcela nový Mini Cooper S2000. 35letý Čech se postaví na start se svým spolujezdcem Petrem Uhlem. Plzeňská dvojice zvítězila ve Freistadtu již třikrát (2005, 2007 a 2008). Pětkrát (z toho čtyřikrát s vozem Ford Focus WRC) získali titul v českém mistrovství, jehož součástí Jänner-Rallye, jak známo, také je. Organizační ředitel Ferdinand Staber má radost:

Dominigue Laurent bilancoval letošní sezónu

Dominigue Laurent bilancoval letošní sezónu3.12.2011 - Více soutěží nestihl, protože ho letos pronásledovaly ve druhé polovině roku zdravotní problémy. Jeho Peugeot 206 RC se však letos na sklonku roku ještě objeví na Mikuláš rally ve Slušovicích. Za jeho volant však zasedne Dominikův kamarád Jiří Sojka.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu