Vyhledávání

Výsledky hledání Mini

Václav Pech se rozloučí se sezónou v Praze. A to opět s Mini WRC a opět s Topolánkem

Václav Pech se rozloučí se sezónou v Praze. A to opět s Mini WRC a opět s Topolánkem1.12.2011 - Na start s MINI se v Praze moc těším. V tomto roce se jede trochu jiný model závodu, než na který jsme byli zvyklí v minulosti na strahovském stadionu. Pro diváky by mohlo být hodně příjemné to, že prakticky vše najdou na jednom místě ve Velké Chuchli. Budou mít jako na dlani několikrát celou rychlostní zkoušku,

Ministerstvo dopravy a ŘSD přijímají opatření, týkající se nekvalitních staveb silnic a dálnic

Ministerstvo dopravy a ŘSD přijímají opatření, týkající se nekvalitních staveb silnic a dálnic22.11.2011 - Ministr Dobeš k situaci kdy se zvlnil povrch nového úseku D47 u Ostravy, vinou použití nekvalitních materiálů pro přípravu podloží dálnice říká: „Současná situace je opravdu alarmující, je třeba s ní okamžitě začít něco dělat. Budu hájit zájmy daňových poplatníků, z jejichž peněz byla tato dálnice nekvalitně postavena. Hlavním cílem je ale bezpečnost a zdraví řidičů, kteří tuto vozovku musí používat “.

Václav Pech na Setkání mistrů ukázal velmi rychlé Mini WRC a pojede s ním i Prahu !!

Václav Pech na Setkání mistrů ukázal velmi rychlé Mini WRC a pojede s ním i Prahu !!22.11.2011 - Premiéra nového vozu John Cooper Works S2000 se zvětšeným výkonem motoru jako v Mistrovství dopadla při X. Setkání mistrů velmi dobře. Již v sobotu při volných rozjížďkách udivoval vůz Václava Pecha svou rychlostí, kterou si měli možnost kromě partnerů týmu vychutnat třeba překážkář Petr Svoboda, či oblíbená herečka Yvetta Blanarovičová, která z vozu MINI ani z Václava Pecha nemohla spustit oči.

Václav Pech s Mini WRC velkým tahákem nedělního Setkání mistrů v Sosnové !

Václav Pech s Mini WRC velkým tahákem nedělního Setkání mistrů v Sosnové !16.11.2011 - Domluvili jsme se na tříletém programu s vozem MINI v Mezinárodním mistrovství České republiky. Čeká nás nová výzva, po zkušenostech ze dvou sprintů doufáme, že budeme opět bojovat o nejvyšší příčky v domácím mistrovství. Naše sezóna 2012 začne již v lednu na Jänner Rally v Rakousku. To ovšem nebude nic jednoduchého. Jízda s tímto vozem vyžaduje trochu odlišnější styl, než jsme byli zvyklí

Ministr dopravy žádá primátora Prahy o spolupráci na přípravě zákona o taxislužbě

Ministr dopravy žádá primátora Prahy o spolupráci na přípravě zákona o taxislužbě14.11.2011 - V rámci této novely zákona je Ministerstvo dopravy připraveno i na základě podnětů hlavního města Prahy zrevidovat a upravit podmínky pro provozování taxislužby, neboť se trvající nežádoucí stav v taxislužbě, především na území hlavního města, nedaří odstranit. Ministr dopravy v dalším dopise vyzval vedení ŘSD, aby vysvětlilo řadu uzavírek na páteřních pozemních komunikacích.

Ministr dopravy Pavel Dobeš navštíví v pátek Středočeský kraj

10.11.2011 - navštíví i města Slaný, Mladá Boleslav a Říčany. Tématem návštěvy bude: ...

Dominik Hašek alias Dominátor se ani za volantem neztratil. Předvedl se i novinářům

Dominik Hašek alias Dominátor se ani za volantem neztratil. Předvedl se i  novinářům7.11.2011 - Soutěžní akce Interwetten pro novináře, která měla stejná pravidla jako závěrečná kvalifikace mezinárodní soutěže „Staňte se závodním jezdcem“, se zúčastnilo ve čtvrtek 20. října v Praze celkem osm novinářů a dva dobrovolníci

Premiéry v Sosnové na Setkání mistrů: Prokop s Fiestou WRC, Pech s MINI WRC !!

Premiéry v Sosnové na Setkání mistrů: Prokop s Fiestou WRC, Pech s MINI  WRC !!5.11.2011 - Druhou novinku, která dosud v České republice nikdy nestartovala, představí Václav Pech jun. Ten své nové MINI John Cooper Works S2000 pro Setkání mistrů přestaví do specifikace WRC tak, jak tento vůz známe z tratí mistrovství světa, kde v rukou Daniho Sorda a Krise Meeka sbírá jeden úspěch za druhým.

MŠMT: AČR již podle ministerstva není nejvyšší autoritou motocyklového sportu v zemi !!

MŠMT: AČR již podle ministerstva není nejvyšší autoritou motocyklového sportu v zemi !!4.11.2011 - Ministerstvo zaslalo federaci pouhé doporučení. O platnosti členství, a tedy potvrzení autority ČSMS, rozhodne nezávisle sama FIM během prosincového zasedání. Změna se přitom týká výhradně motorek, automobilový sport je u nás i nadále řízen Autoklubem ČR.

Dominik Hašek a Španělka Carmen Jorda společně úspěšně závodili s Lambem na okruhu v Barceloně

Dominik Hašek a Španělka Carmen Jorda společně úspěšně závodili s Lambem na okruhu v Barceloně1.11.2011 - V první závodní jízdě si Dominik Hašek a Carmen Jorda pod startovním číslem 88 dojeli pro jedenácté místo a jedenáctý nejrychlejší čas. Ve druhé jízdě česko-španělské duo zrychlilo. Bohužel Dominik Hašek kolidoval s jedním ze soupeřů dvě kola před cílem, když se pohyboval v první desítce absolutního pořadí. Jorda s Haškem byli poté hodnoceni na jedenácté pozici.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu