Vyhledávání

Výsledky hledání a1gp

A1GP v Durbanu Engemu nevyšla. Převodovka ...

26.2.2007 - Enge na startu hlavního závodu ukázal, že jeho superstart v Austrálii nebyl náhodný a znovu postoupil o hodně míst vpřed. V prvních kolech jezdil na sedmém místě, ale brzy zjistil, že ho nečeká snadné odpoledne. Převodovka nereagovala správně na pohyby páček pod volantem a od sedmého kola měl Enge plné ruce práce, aby udržel soupeře pokud možno za sebou.

A1GP v Durbanu: Enge ve sprintu doplatil na červenou vlajku

26.2.2007 - Český tým prožil v Durbanu náročnou a dramatickou kvalifikaci, ve které doplatil na poslední červenou vlajku, která narušila plán. Enge neměl šanci zopakovat svůj nejlepší čas a musel se smířit až se 14. místem na startu sprintu.

A1GP: Klidný start Čechů v Africe. Enge čtvrtý

23.2.2007 - Enge převzal vůz pro volný trénink a v průběhu první plánované čtvrtiny tréninku vyčkával v boxech. Po vyjetí se pak ihned dostal do horní části výsledkové listiny. Plán pro trénink zahrnoval ověření změn v nastavení vozu, a ačkoliv náznaky jsou slibné, kvůli zkrácení tréninku nebylo možné zkoušky dokončit. Enge odjel šest kol a dosáhnul nejlepšího času 1:19,358.

A1GP v Durbanu : S Engem pojede Salaquarda

23.2.2007 - Tomáš Enge věří v navázání na loňské výkony v jihoafrickém Durbanu a boj o čelo startovního pole. V tréninku nováčků si vůz A1G0 poprvé vyzkouší Filip Salaquarda.

A1GP v Austrálii : Enge v tréninku mezi nejlepšími

15.2.2007 - Tomáš Enge a český tým měli v Austrálii dobrý začátek a v pátečním tréninku zajeli pátý čas. Tým věří, že našel řešení předchozích problémů v kvalifikacích.

A1GP: Kvalifikace v Austrálii a náš Enge

15.2.2007 - A1GP pokračuje v závodech na druhém konci světa, po novozélandském Taupu přichází na řadu Austrálie. Okruh Eastern Creek leží jen pár mil od Sydney s nezaměnitelnou budovou opery a dalšími atrakcemi. Je to již druhý podnik A1GP na této trati a český tým nemá na první návštěvu právě nejlepší vzpomínky. Kolize ve vracečce utnuly naděje v obou závodech a Enge ani jednou neviděl cíl.

A1GP: Tomáš Enge vyhrál páteční trénink na Zélandu !

15.2.2007 - Tomáš Enge a tým České republiky se rychle adaptovali na okruh Taupo na Novém Zélandu a obsadili čelo výsledkové listiny v pátečním tréninku na závod A1GP v letošním roce. Tým je odhodlaný využít tohoto výsledku jako odrazového můstku pro zbytek víkendu.

Enge místo Janiše zahájí A1GP v novém roce

Enge místo Janiše zahájí A1GP v novém roce15.2.2007 -

Tým České republiky měl původně tento víkend reprezentovat Jarek Janiš, který však po zdravotní indispozici v Dubaji musel absolvovat sérii lékařských vyšetření, po kterých mu byl doporučen několikadenní klid a rehabilitace, volba nakonec padla na ostříleného Engeho, který na Nový Zéland odletěl přímo z Floridy.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu