Vyhledávání

Výsledky hledání a1gp

A1GP: Český vůz v nových barvách právě dnes představen v Brně

A1GP: Český vůz v nových barvách právě dnes představen v Brně24.9.2007 - Poprvé v České republice, přímo v místě konání říjnového závodu, byla představena formule A1GP domácí reprezentace v nových barvách. Přítomen byl i výherce soutěže o ztvárnění designu, pan Radovan Horský.

Nový formát kvalifikace a systém bodování A1GP. BRNO již za tři týdny !!

Nový formát kvalifikace a systém bodování A1GP. BRNO již za tři týdny !!21.9.2007 - Ve srovnání s předchozím rokem dochází ke změně bodovacího systému závodů. Oproti dřívějšku budou výsledky obou závodů ohodnoceny bodově shodně. Vítězný tým získá 15 bodů, jeden bod do tabulky obdrží desátý v konečném pořadí závodu i jezdec, který dosáhne nejrychlejšího kola.

Formule A1GP - Jedinečný seriál míří znovu do Brna

Formule A1GP - Jedinečný seriál míří znovu do Brna20.9.2007 - Na českou půdu se po roce vrátí prestižní seriál, jenž bourá některá dosud platná tabu motoristického sportu a budí zájem po celém světě. V průběhu dvou úvodních sezon si seriál A1GP vybudoval silnou pozici jako zcela nový typ závodění a svedl dohromady více než dvě desítky zemí, aby proti sobě závodily na závodní dráze za podmínek stejných pro všechny.

Vlakem s ČD na Škoda Transportation A1GP Brno 2007 ZDARMA !!!

Vlakem s ČD na Škoda Transportation A1GP Brno 2007 ZDARMA !!!20.9.2007 - Promotér závodu, společnost BPA sport marketing, ve spolupráci s Českými drahami zajistí pro fanoušky v neděli 14.10.2007 vlakovou dopravu zdarma. Každý, kdo u pokladen Českých drah předloží platnou vstupenkou na závod A1GP, obdrží zpáteční jízdenku zdarma. U příležitosti konání formulového závodu Škoda Transportation A1GP - Velká cena primátora statutárního města Brna na Automotodromu v Brně dne 14. října 2007 bude návštěvníkům akce poskytnuta bezplatná úvěrová přeprava !!

A1GP: Erik Janiš se dnes poslední den testů opět o kousek zlepšil

19.9.2007 - Český reprezentant Erik Janiš se na anglické dráze Silverstone proti včerejším jízdám zlepšil, čas zkrátil o tři desetiny vteřiny. Den zakončil jako jednadvacátý. Neuvěřitelnou vyrovnanost světové série dokládá skutečnost, že devatenáct týmů se vešlo do jedné, jediné vteřiny.

A1GP: Erik Janiš se ve formuli při testech postupně zrychluje

A1GP: Erik Janiš se ve formuli při testech postupně zrychluje19.9.2007 - Erik Janiš se při prvním dni druhých oficiálních testů A1GP – Světového poháru motorsportu v Silverstone věnoval vedle samotné jízdy také nácviku zastávek v boxech. Se svým výkonem byl devatenáctiletý závodník spokojen. Především proto, že se postupně zlepšoval. Jak na trati, tak v boxech.

A1GP: Erik Janiš se učí a zrychluje. Druhý den testů na Silverstone

A1GP: Erik Janiš se učí a zrychluje. Druhý den testů na  Silverstone29.8.2007 - Druhým dnem pokračovaly na britském okruhu Silverstone oficiální testy A1GP. Erik Janiš, jenž bude v nadcházející sezoně jedničkou českého národního týmu, dokázal hned ráno překonat své včerejší maximum a v průběhu dne získával další cenné jezdecké zkušenosti.

A1GP: Erik Janiš je z prvního oficiálního testu v Silverstone nadšený

A1GP: Erik Janiš je z prvního oficiálního testu v Silverstone nadšený29.8.2007 - Nový design, nový první pilot, nová sezona. To vše spojovalo účast českého týmu v úvodním dni prvních oficiálních testů A1GP – Světového poháru motorsportu na britské dráze Silverstone. Stájová jednička, devatenáctiletý Erik Janiš, se všemu učil.

A1GP: Formule české stáje vyrazí v nových barvách. Výhercem se stal :

A1GP: Formule české stáje vyrazí v nových barvách. Výhercem se stal  :29.8.2007 - Zkrátka nepřijdou ani ostatní účastníci soutěže, každý z autorů zaslaných návrhů obdrží dvě vstupenky na přírodní tribuny. Podrobnosti ohledně účasti českého týmu v A1GP 2007/2008 budou oznámeny na tiskové konferenci celé stáje

A1GP – nová dimenze motoristického zápolení. Druhý závod sezóny jede v Brně !

A1GP – nová dimenze motoristického zápolení. Druhý závod sezóny jede v Brně !22.8.2007 - Revoluce v motoristickém sportu. To bez nadsázky představuje seriál A1GP World Cup of Motorsport. Jedině tento šampionát totiž nabízí národům možnost utkat se na závodním okruhu a jezdcům hájit národní barvy. Jen díky němu zakusíte euforii, kterou můžete prožít pouze při fandění svému národnímu týmu. A1GP přináší do motoristického sportu i další novinku

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu