Vyhledávání

Výsledky hledání bmw

Šenkýř Motorsport a jeho BMW M3 GTR vítězem vytrvalostního závodu i sprintu do 3500ccm v Mostě

Šenkýř Motorsport a jeho BMW M3 GTR vítězem vytrvalostního závodu i sprintu do 3500ccm v Mostě12.8.2008 - Nedělní sprint, započítávaný i do Mistrovství zóny Střední Evropy, byl velmi dobře obsazen a týmu Šenkýř Motorsport přinesl v kategorii do 3500ccm dvojnásobnou radost. Způsobem start-cíl zvítězil Robert Šenkýř, kterému kryl záda druhý Marek Fried. Petr Líbal obsadil na BMW M3 sk.A osmé místo.

Tým Šenkýř Motorsport na pezinské Babě se třemi vozy BMW M3 GTR

Tým Šenkýř Motorsport na pezinské Babě se třemi vozy BMW M3 GTR16.7.2008 - Tradičního účastníka letošního českého vrchařského šampionátu Petra Líbala zde doplní i šéf týmu Robert Šenkýř a Dr.Miroslav Rosina, vrcholový manažer společnosti Matador Automotive a pravidelný účastník závodů na Babě.

Na titul v SCC má letos nabroušené zuby Rakušan Payr s prototypem PRC BMW.

Na titul v SCC má letos nabroušené zuby Rakušan Payr s prototypem PRC BMW.8.7.2008 - Nikoho nepřekvapilo to, že na titul v SCC má letos nabroušené zuby Rakušan Payr s prototypem PRC BMW. Ten také předvedl skvělé souboje v první divizi s Němcem Beiselem.

Václav Janík s BMW 320 JSP v Dobšiné přes problémy pátý

Václav Janík  s BMW 320 JSP v Dobšiné přes problémy pátý24.6.2008 - Po krátké přestávce, pokračovalo o víkendu Mezinárodní Mistrovství České republiky, konající se ve slovenské Dobšiné a team Nutrend racing, zde měl hned trojnásobné zastoupení.

Čest Šenkýřova týmu ve zmoklém Mostě zachraňovalo druhé BMW M3 GTR

Čest Šenkýřova týmu ve zmoklém Mostě zachraňovalo druhé BMW M3 GTR13.6.2008 - Deset minut před startem nedělního sprintu začalo znovu pršet a tak přišla na řadu pneumatiková loterie. Vozy týmu Šenkýř Motorsport odstartovaly stejně jako většina vozů na mokrých pneu, což se však ukázalo jako chyba. Trať rychle oschla a mokré pneumatiky se vzorkem byly špatnou volbou. Robert Šenkýř a Petr Líbal odstartovali na velmi měkké směsi mokrých pneu, museli tedy zajet do boxu přezout na slicky

Seriál BMW 1 letos zcela jinak - jako memoriál Zdeňka Vojtěcha

Seriál BMW 1 letos zcela jinak - jako memoriál Zdeňka Vojtěcha6.5.2008 - Tímto projektem je seriál čtyř dvojzávodů cestovních vozů na okruhu a se svolením pana Štěpána Vojtěcha pod názvem Pohár cestovních vozů – memoriál Ing. Zdeňka Vojtěcha.

BMW 1 challenge má i letos problémy. Vše bude asi jinak

BMW 1 challenge má i letos  problémy. Vše bude asi jinak23.4.2008 - Seriál BMW 1 challenge má sice nového amerického majitele a ohlašoval zcela nové závodní vozy a jejich další samostatné závody, nicméně podle neoficiálních informací bude zřejmě všechno jinak

Zapletal s Janáčkem usednout do továrního BMW!!!

Zapletal s Janáčkem usednout do továrního BMW!!!9.3.2008 - Při nadcházející Italian Baja, která se jede o víkendu 14. – 16. 3. v tradičních místech okolí města Pordenone, usedne Miroslav Zapletal s navigátorem Mílou Janáčkem do kokpitu továrního vozu týmu X-raid BMW X5.

Muzeum Lány: V expozici je nový klenot, slavné BMW Vojtěcha a Engeho

18.2.2008 - Muzeum sportovních vozů v Lánech rozšířilo svou poutavou kolekci exponátů o automobil, jenž lze označit za nový klenot rozsáhlé sbírky. Jde o BMW 635 CSi Hartge, s nímž v roce 1983 na evropských tratích zářili legendární závodníci Zdeněk Vojtěch a Břetislav Enge. Vůz v bílo-modré kombinaci s výjimečně rychlými Čechoslováky byl před pětadvaceti lety postrachem továrních týmů s jezdci formule 1 a dalšími jezdeckými esy.

New BMW Challenge 2008 chystá testy pro zájemce na Alés Cévennes

New BMW Challenge 2008 chystá testy pro zájemce na Alés Cévennes20.1.2008 - Zimní spánek končí - v únoru jedeme!! Společnost RSI,jako promotér třetího ročníku závodů automobilů na okruzích New BMW Challenge 2008, si Vás dovoluje pozvat k zimním testovacím jízdám

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu