Vyhledávání

Výsledky hledání bmw

Petr Válek s BMW i s kolegy ve zmoklém jarním Mostě zrychlili

19.5.2010 - Do BMW M3 GTR týmu Válek Autosport v Mostě usedli kromě šéfa a zároveň jezdce Petra Válka také Milan Vaňkát a Marcel Kusín, s nímž mimochodem v lednu Petr vybojoval bronz na 24 hodinovce v Dubaji. Závod v Mostě, který provázelo dosti nepříznivé počasí, i když v neděli již nepršelo, se podařilo výborně rozjet, ale v poslední, tedy třetí hodině vytrvalostní bitvy, se Milan Vaňkát hned po vystřídání pomalu vrátil do boxů.

Silverstone a FIA GT3. Martin Matzke opět s BMW Alpina B6 GT3

Silverstone a  FIA GT3. Martin Matzke opět s BMW Alpina B6 GT34.5.2010 - Martin Matzke usedl do vozu BMW Alpina B6 GT3 společně s novým kolegou - rakušanem Nikolausem Mayr-Meinhofem v barvách týmu TEAM S-BERG Racing. Zcela nová byla pro jezdce i trať. Přibyla nová sekce Arena, na které měli diváci možnost sledovat boje v dlouhých zatáčkách.

Motorsport bude pro BMW i nadále velmi významný. V plánu je rozšíření aktivit !!

Motorsport bude pro BMW i nadále velmi významný. V plánu je rozšíření aktivit !!3.5.2010 - BMW výrazně posílí své působení v závodech cestovních vozů. Minulý víkend bylo dosaženo dohody s promotérem DTM a pokud budou splněny některé podmínky, na jejichž uskutečnění ITR v současné době pracuje, BMW Motorsport se začne připravovat na vstup do DTM v roce 2012. Finální rozhodnutí bude učiněno v průběhu letošního roku.

Michal Filla přestoupil ke značce BMW a na Hungaroringu vkročil do neznáma. Ale ke zlatu.

30.4.2010 - Po přestupu ke značce BMW nám počasí nedopřálo otestovat možnosti využití a potenciál našich nových motocyklů BMW S1000RR. O to větší výzvou byla pro celý tým účast v úvodním závodě letošního roku, který tak byl jedním velkým krokem do neznáma.

BMW představuje prodlouženou záruku BMW Extended Warranty

28.4.2010 - nabízí veškeré výhody spojené se zárukou poskytovanou výrobcem v plném rozsahu za ceny konkurující komerčním zárukám poskytovaných formou pojištění s omezeným rozsahem čerpání a počtem participujících partnerů.

BMW Concept Gran Coupé je ukázkou mimořádného designérského stylu

27.4.2010 - Vzhled představeného BMW Concept Gran Coupé je moderní interpretací typických hodnot značky a kombinuje v sobě nezaměnitelnou dynamiku s nadčasovou elegancí. Propracované detaily představeného konceptu jasně ukazují, že BMW má o tomto typu automobilu jasnou představu. Současně je zřejmé, že dynamické čtyřdveřové kupé, které BMW představilo již v roce 2007 prostřednictvím studie Concept CS, se v novém konceptu posunuje na další vývojový stupeň a opět stanovuje nová měřítka.

Jarní Brno: Filip Sládečka s Audi DTM i s BMW zlatý

Jarní Brno: Filip Sládečka s Audi DTM i s BMW zlatý26.4.2010 - Po troch hodinách v cieli slovensko-česká dvojica hlásila víťazstvo spomedzi vozidiel divízie D4 do 3500 cm3, pred Mičánkovým Porsche 997 a na treťom mieste dojazdilo druhé BMW zo stajne Róberta Šenkýřa. „Spolupráca s Robom Šenkýřom je super. Podarilo sa nám vybojovať víťazstvo z ktorého mám radosť.“

Jarní Brno : Šenkýř Motorsport zvítězil s novým BMW M3 E92 GTR v tříhodinovce

Jarní Brno : Šenkýř Motorsport zvítězil s novým BMW M3 E92 GTR v tříhodinovce26.4.2010 - Posádka nového BMW M3 E92 GTR s jezdci Robertem Šenkýřem a Filipem Sládečkou ovládla klasifikaci třídy do 3,5 litru a radovala se ze suverénního vítězství. Druhý vůz týmu, starší BMW M3 E36 GTR s debutujícím Jiřím Hanákem a Markem Friedem se umístil na třetím místě. Na druhé Porsche týmu Mičánek Motorsport přitom tito jezdci ztratili v cíli pouhých 0,9 sekundy.

Jiří Mičánek, Martin Jerman a Tomáš Mičánek s Porsche 997 druzí v tříhodinovce za Šenkýřem s BMW

24.4.2010 - Prvenství získali Šenkýř se Sládečkou na voze BMW M3. V absolutní klasifikaci zvítězili zcela suverénně dva bezkonkurenční vozy Mercedes Benz DTM v jejichž pilotování se střídali Tomáš Enge, Tomáš Kostka, Rakušan Lukas Lichtner.Hoyer a Antonín Charouz.

Šenkýř Motorsport na víkendové Jarní ceně Brna se čtyřmi vozy, včetně BMW M3 E92 GTR

Šenkýř Motorsport na víkendové Jarní ceně Brna se čtyřmi vozy, včetně BMW M3 E92 GTR21.4.2010 - Úspěšný brněnský tým bude letos klást důraz hlavně na vytrvalostní závody a do prvního závodu sezóny nasadí hned dva vozy. S novým BMW M3 E92 GTR pojede v Brně posádka ve složení Robert Šenkýř a Filip Sládečka, s druhým – v minulých sezónách úspěšným vozem BMW M3 E36 GTR dvojice Jiří Hanák a Marek Fried.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu