Vyhledávání

Výsledky hledání body

Vršecký v Jaramě v neděli v kvalifikaci druhý. Tři body od titulu!

Vršecký v Jaramě v neděli v kvalifikaci druhý. Tři body od titulu!5.10.2008 - "Albacete tušil, že se nepustím do žádné větší akce a podle toho jel. Ke konci jsem ho mohl předjet, příkazy z depa ovšem zněly jasně." V pohárovém závodě hodlá David uplatnit stejnou taktiku. "Rád bych sice vyhrál, zisk titulu má ale pochopitelně přednost. Někdy příště."

Rady motoristům: Jak si připsat zpět ztracené body

Rady motoristům: Jak si  připsat zpět ztracené body25.9.2008 - Každý řidič jistě ví, že zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích (zákon o silničním provozu) zavedl v roce 2005 ohodnocování protiprávních jednání (přestupků a trestných činů) určitým počtem bodů zapsaných v registru řidičů

FIA GT3 v domácím Brně : Další body i stříbro mezi Corvetami pro našince Lacka s Vojtěchem

FIA GT3 v domácím Brně : Další body i stříbro mezi Corvetami pro našince Lacka s Vojtěchem18.9.2008 - Také druhý závod mistrovství Evropy FIA GT3 v Brně přinesl Adamu Lackovi a Štěpánu Vojtěchovi bodované umístění. Stejně jako v sobotu, i v neděli předvedla posádka ukázkovou jízdu ze zadních pozic. Adam vyrážel jako devatenáctý, ovšem už za první zatáčkou se tlačil o pátou pozici. Štěpán pak Corvette Z06R GT3 týmu MM Racing přivezl k cíli na šestém místě. Dvojice byla zároveň ohodnocena jako druhá nejlepší ve značkovém žebříčku šampionátu.

Slovák Daniš získal další body na maďarském Hungaroringu

Slovák Daniš získal další body na maďarském Hungaroringu3.9.2008 - „Ešte nikdy som na Hungaroringu nejazdil a preto tu bude pre mňa všetko absolútne nové,“ vyjadril sa Janko Daniš pred prvou tréningovou jazdou. V piatok boli na programe dve tréningové jazdy. Janko Daniš začal však so smolou. „Stihol som len jednu tréningovú jazdu, keďže sme hneď v úvode nevedeli takmer hodinu naštartovať auto,“ dodal po prvom dni v Maďarsku náš jazdec.

Jirka Janák ve Valencii se smůlou v patách, ale aspoň třináctý a s body

25.8.2008 - Závod ve Valencii byl jeden z těch, do kterých Jirka vkládal obrovské naděje, a to i proto, že ho měl absolvovat v barvách zkušeného a profesionálního týmu. Jako se to však často stává, když se věci naplánují, obvykle nevyjdou. S menším nadhledem se dá říct, že přesně o tom byl tento závodní víkend pro Jířího Janáka.

Před Finskem nažhavený Loeb, který zde ještě nevyhrál. Také Sordo by chtěl další body

Před Finskem nažhavený Loeb, který zde ještě nevyhrál. Také Sordo by chtěl další body29.7.2008 - Po přestávce jsou Sébastien Loeb a Daniel Elena obzvlášť nažhavení na pokračování sezony v sedmi zbývajících podnicích, Finskem počínaje. „Ještě nikdy jsme tu nevyhráli a tudíž je to i jeden z cílů, které jsme si dali pro rok 2008," vzpomíná Séb.

Seznam team na Kopné v pozměněné sestavě, ale Ducháček přes dvojitý defekt s dalšími body

Seznam team na Kopné v pozměněné sestavě, ale Ducháček přes dvojitý defekt s dalšími body23.7.2008 - Sláva Ducháček si polepšil na celkově šesté místo v tabulce MČR v rallysprintech. Radek Majer s Michalem Pohořelým pojali start podle plánu jako test před Barum rally a neplánovaně otestovali i robustnost konstrukce jejich lanceru.

Bohemia: pracné body pro Seznam team a Slávu Ducháčka

Bohemia: pracné body pro Seznam team a Slávu Ducháčka10.7.2008 - Do týmových vozů Mitsubishi Lancer EVO IX usedli opět Sláva Ducháček s Petrem Dufkem a Karel Trněný s Václavem Pritzlem. Prakticky po celou soutěž se obě posádky pohybovaly na hranici bodovaných míst a vedle toho spolu vzájemně soupeřily o každou vteřinku.

Sportovní nadšenci mohou za SMART body získat vybavení na kolo, badmintonovou sadu atd

Sportovní nadšenci mohou za SMART body získat vybavení na kolo, badmintonovou sadu atd7.7.2008 - Společnost Shell Czech Republic a.s. připravila pro členy věrnostního programu SMART speciální letní nabídku. Až do konce prázdnin mohou řidiči vyměňovat nasbírané SMART body také za zboží, které nenajdou v běžném katalogu pro rok 2008/9 a které ocení zejména během teplých letních dní.

Martin Rada bilancuje před víkendovou Bohemií. Potřeboval by další body

Martin Rada bilancuje před víkendovou Bohemií. Potřeboval by další body3.7.2008 - Agrotec racing team a uvedená posádka (navigátora ale nyní přechodně vystřídal Karel Žáček) má také letos v programu účast v kompletním Mediasport mezinárodním mistrovství České republiky v rally 2008 a před sezónou si jistě všichni v týmu přáli titul obhájit. Jeden z podniků tým navíc také uspořádal a za zmínku a připomenutí jistě stojí, že AGROTEC New Holland rally Hustopeče sklidila od posádek velkou chválu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu