Vyhledávání

Výsledky hledání body

A1GP: Malajsie Čechům body nepřinesla. Janiš až 17 a 16 tý

A1GP: Malajsie Čechům body nepřinesla. Janiš až 17 a 16 tý25.11.2007 - Erik Janiš a český tým tvrdě bojovali o body v Sepangu a v Hlavním závodě k nim neměli daleko, nakonec ale vyšli naprázdno a dojeli na 17. místě a 16. příčce

FIA GT v cíli. MM Racing se vrací z Dubaje. Tým přispěl svými body k vítězství

FIA GT v cíli. MM Racing se vrací z Dubaje. Tým přispěl svými body k vítězství21.11.2007 - Okruh v Dubaii byl dějištěm posledního podniku evropského šampionátu kategorie GT3 cestovních vozů. I v tomto závodě jezdci Jiří Skula a Martin Matzke předvedli své jezdecké umění.V prvním závodu se jezdci umístili na výborném čtvrtém místě a dokázali tak obstát v širokém závodním poli, kde startovalo 35 vozů.

Jan Kopecký získal v Rallye Korsika 2007 dva světové body

Jan Kopecký získal v Rallye Korsika 2007 dva světové body14.10.2007 - Pečlivá příprava všech členů týmu, bezchybný vůz Škoda Fabia WRC a vyzrálý výkon posádky Jan Kopecký-Filip Schovánek znamenají dva skvělé body na konto Jana Kopeckého do hodnocení jezdců v Mistrovství světa v rallye. Pilot Czech Rally Teamu Kopecký dosáhl během letošních deseti startů celkem deseti světových bodů

Poslední závod v letošní sezóně v Magny Cours pro Matěje Smrže opět s body

Poslední závod v letošní sezóně v Magny Cours pro Matěje Smrže opět s body10.10.2007 - Tým MS Racing tak letos skončil své působení ve světovém šampionátu Superstocků o objemu 1000ccm. Už v tomto momentě se připravuje projekt pro nadcházející sezónu 2008, kde by se měl náš tým opět představit ve třídě FIM Cup Superstock 1000 ve stejném složení. Český jezdec Matěj Smrž a Angličan Barry Burrell, jedoucí opět na strojích Honda.

Na závěr sezóny dva světové body z Magny Cours pro český tým

Na závěr sezóny dva světové body z Magny Cours pro český tým9.10.2007 - Další dva body do celkové klasifikace získal český tým Intermoto Czech ve francouzském Magny Cours, kde se konalo poslední kolo letošního Mistrovství světa Supersport. Kenny Foray, letošní Mistr Francie superpsortů, který nahradil pro tento závod Matthieu Lagriva, vybojoval na domácím okruhu 14. místo.

Josef Béreš čtvrtý a s body v JRC z víkendové Rallye Catalunya

Josef Béreš čtvrtý a s body v JRC z víkendové Rallye Catalunya8.10.2007 - Jozef Béreš - Petr Starý. Ich Renault Clio S1600 úspešne dorazil do cieľa súťaže na 4. mieste v hodnotení Junior Rally Championship, za čo si zo Španielska odvážajú dôležitých 5 bodov do celkovej klasifikácie juniorského šampionátu 2007.

Dvaadvacet národních týmů bude v Brně za dva týdny bojovat o body do světového poháru

Dvaadvacet národních týmů bude v Brně za dva týdny bojovat o body do světového poháru4.10.2007 - V rámci závodu Škoda Transportation A1GP Brno – Velká cena primátora statutárního města Brna zaburácí na Automotodromu Brno ve dnech 12. až 14. října 2007 již podruhé více než dvacetičlenné startovní pole pětisetkoňových monopostů A1 v národních barvách.

Miroslav Jandík si v Popradu připsal body za další páté místo a je třetí průběžně

Miroslav Jandík si v Popradu připsal body za další páté místo a je třetí průběžně6.9.2007 - Po dlouhých sedmi letech se slovenský šampionát vrátil do Popradu. Namísto Rally Tatry se zde konal první ročník soutěže s poněkud komlikovaným názvem AquaCity Carbon Neutral Rally. Jezdec týmu Matador Motorsport Miroslav Jandík si připsal body za další páté místo a před závěrečnou soutěží v Košicích si upevnil celkovou bronzovou příčku.

Smolný pád na Hungaroringu stál Michala Fillu cenné body

Smolný pád na Hungaroringu stál Michala  Fillu cenné body3.9.2007 - Nesmyslné rozhodnutí organizátorů sloučit třídu Supersport se třídou Superbike, i Michalova jezdecká chyba při obrovském náskoku na druhého v pořadí znamená, že Michal Filla odjel z okruhu za Maďarskou Budapeští bez bodů. Radek Rous také doplatil na nerovný souboj s motocyklem Superbike a při jednom z předjížděcích manévrů havaroval.

Carrera Cup: Adam Lacko nejlepším z našich na Nürburgringu, získal další body

Carrera Cup: Adam Lacko nejlepším z našich na Nürburgringu, získal další body2.9.2007 - Po startu z dvacátého místa se probojoval až na dvanáctou příčku v cíli. V konkurenci bezmála čtyřiceti pilotů tak získal další body do tabulky a zároveň byl nejlepším ze čtyř Čechů v poli. Jezdec stáje Farnbacher Racing bodoval v sezoně pošesté.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu