Vyhledávání

Výsledky hledání body

Barumka 2007: Simon Jean – Joseph: Velkolepý boj o návrat a evropské body

27.8.2007 - Veliké odhodlání a bojovnost dovedly posádku vozu Citroën C2 Super 1600 Simon Jean – Joseph a Jack Boyére na letošní Barum Rallye ve Zlíně k 10. místu v celkové klasifikaci a také k cenným bodům do hodnocení mistrovství Evropy (ERC). Po nevydařeném průběhu sobotní etapy podniku, kdy figurovali až na 20. pozici, se oba dokázali oprostit od této nepříjemné vzpomínky a na trať nedělní části vyrazili s odhodláním vybojovat zpět svou pozici ve skupině a kontrolovat bodový příděl do evropského šampionátu.

Jiří Gottwald v Mostě zazářil, BRT má další body a je čtvrtý

27.8.2007 - Po rozpačitém kvalifikačním začátku při pokračování Česká pojišťovna – Škoda Octavia Cupu v rámci Matador Czech Truck Prix 2007 na Autodromu Most se nakonec osazenstvo Bohemia Racing Teamu radovalo z úspěchu Jiřího Gottwalda. Jezdec ve dvou závodech dojel pátý a třetí, Míša Pešková vybojovala dvanácté a desáté místo. Tým si drží čtvrtou příčku v poháru soutěžících.

Další okruhové body pro AUDI týmu BRT ze slovenského letiště v Piešťanech

Další okruhové body pro AUDI týmu BRT ze slovenského letiště v Piešťanech21.8.2007 - Letištní plocha u slovenského lázeňského města Piešťany slouží jako závodní trať už několik roků. Délka 4400 metrů, sedm zatáček a dvě šikany, to je podoba slovenského okruhu. Milan Maděryč se zde účastnil nedělního pokračování Mezinárodního mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích a ve dvanáctikolovém závodě obsadil třetí místo.

LMS: Česká Lola sestřelena po startu, ale veze z belgického Spa body

LMS: Česká Lola sestřelena po startu, ale veze z belgického Spa body20.8.2007 - Obrovská smůla potkala českou stáj Škoda Charouz Racing System – Lola/Judd ve čtvrtém závodu šampionátu Le Mans Series. V Belgickém Spa Francorchamps její naděje totiž hned po startu zhatil Francouz Jonathan Cochet. V nájezdu do zatáčky La Source narazil zezadu do loly v barvách české trikolory se Stefanem Muckem za volantem.

Karel Abrahám má dva světové body z Brna a mohlo to být ještě lepší.

Karel Abrahám má dva světové body z Brna a mohlo to být ještě lepší.19.8.2007 - Poslední dvě kola jsem hodně bojoval s Espargarem a nakonec došlo ke střetu. Udělal jsem chybu a Espargaro dokončil závod přede mnou. Motorka byla perfektně nastavená a celkově se mi jelo bez problémů.

Pravé francouzské božolé vrchaře Milana Svobody ! v Le Monte Dore zlatý.

Pravé francouzské božolé vrchaře Milana Svobody ! v Le Monte Dore zlatý.16.8.2007 - Minulý víkend se pelhřimovský Milan Svoboda poprvé zúčastnil evropského závodu do vrchu v Le Monte Dore ve Francii a skvěle zde reprezentoval úroveň českých vrchařů. Mírným šokem pro něho byla účast 250 jezdců minimálně evropské úrovně a účast 49 jezdců jen ve třídě do 2 litrů.

Dalších 24 hodin a k tomu dva body pro Mikšovského z Oscherslebenu

Dalších 24 hodin a k tomu dva body pro Mikšovského z Oscherslebenu15.8.2007 - Motocyklový závodník Tomáš Mikšovský absolvoval s týmem Maco Moto Racing další závod na dlouhých 24 hodin. V německém Oscherslebenu vybojoval další body do Mistrovství světa Endurance.

Dalších 24 hodin pro Tomáše Mikšovského. Z Oscherslebenuu dva body!

Dalších 24 hodin pro Tomáše Mikšovského. Z Oscherslebenuu dva body!14.8.2007 - Závod na 24 hodin, jehož se zúčastnilo na šedesát týmů, skončil pro Tomáše Mikšovského a Maco Moto Racing konečným 17. místem, které bylo po diskvalifikaci jednoho z konkurenčních týmů ještě o stupínek vylepšeno. Šestnáctá pozice tak znamenala zisk dalších 4 světových bodů.

Letní Most: Gottwald měl smůlu, Pešková body za osmé místo v OCupu

13.8.2007 - Za největšího smolaře mosteckého víkendu octavií při Supersport Trophy 2007 lze bez nadsázky označit Jiřího Gottwalda. Nedokončil totiž ani jeden ze dvou závodů. Michaela Pešková v první jízdě nebodovala, ale ve druhé byla klasifikována jako osmá a vybojovala sedm bodů.

Další dva velmi podařené evropské víkendy Milana Svobody a jeho týmu !

Další dva velmi podařené evropské víkendy Milana Svobody a jeho týmu !13.8.2007 - Dva velmi podařené evropské víkendy se svou Dallarou STV má za sebou pelhřimovský Milan Svoboda. Na slovenské Babě si připsal evropské body za celkově 6. místo a ve slovinské Ferrari dojel osmý.Ve Slovinsku se Milan objevil s týmovým kolegou Jardou Práškem, který se rozhodl okusit atmosféru evropských vrchů se svojí skvělou formulí 2 Chevron. Hned na začátku byl překvapený ze srdečné atmosféry mezi soupeři Milana Svobody a tak trochu litoval, že podobného něco nezná z českých kopců

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu