Vyhledávání

Výsledky hledání body

Vojtěch Štajf s Petrou Řihákovou by cenné body rádi rozmnožili na jihu Čech.

25.5.2011 - Na Petru Řihákovou čeká premiérový start na Rallye Český Krumlov: „Doufám, že to zdárně zvládneme i proto, že už se s Vojtou postupně stále více sehráváme. Ve Slovinsku jsme si zažili dobrodružství s kluzkou tratí a nepříjemným počasím, právě tyhle zkušenosti ale mohou být v jižních Čechách i výhodou

Jezdci HKC Racing Teamu s dalšími motokárovými body z Písku

24.5.2011 - Další dva podniky absolvovali v posledních dvou týdnech malí závodníci mostecké motokárové stáje. V barvách HKC Racing Teamu navštívili dvakrát za sebou trať v Písku, aby tu nejdříve sbírali body v populárním Karting Cupu a o minulém víkendu také v oficiálním Mistrovství České republiky.

Ondra Ježek vybojoval poprvé v kariéře top ten. Z Itálie však nakonec body neveze.

9.5.2011 - Ondřej Ježek do něj startoval z 15. pozice a již v prvním kole dokazoval své ambice, když se dokázal začlenit do skupiny bojující o 7. pozici. V této skupině, která čítala devět jezdců, si velmi dobře počínal, když neustále útočil na přední pozice.

Světová série Renault ve Spa: český tým veze díky Brendonovi Hartleyovi body

2.5.2011 - Tým Gravity-Charouz Racing si z Belgie veze první body, které v nedělním závodě získal Brendon Hartley za osmé místo. Jan Charouz po dvou kolizích skončil na místě dvacátém.

Ondra Ježek získal za 13. místo další tři body do tabulky šampionátu.

30.3.2011 - Druhým závodem v britském Doningtonu pokračovalo mistrovství světa supersportů. Ondra Ježek, jezdec českého SMS racing týmu, získal za 13. místo další tři body

Karel Abraham sice dojel ve svém premiérovém závodě v MotoGP poslední, ale se třemi body!

Karel Abraham sice dojel ve svém premiérovém závodě v MotoGP poslední, ale se třemi body!21.3.2011 - I přes to však byl s výsledkem Velké ceny Kataru spokojený. „Fyzická kondice je docela v pohodě, ale musím zapracovat na rukou, v závěru už mi trochu docházela síla,“ připustil Abraham.

Dokonce čtyři body z premiéry v MS Supersport na Phillip Island pro Ondru Ježka

Dokonce čtyři body z premiéry v MS Supersport  na Phillip Island pro Ondru Ježka27.2.2011 - V samotném závode se darilo jezdci ceského týmu postupovat výsledkovou listinou, k cemuž mu pomohly i technické problémy nekolika souperu. Ondra pri své premiére v mistrovství sveta odvedl výbornou práci, která mu nakonec prinesla odmenu v podobe prvních ctyr svetových bodu, udelovaných za 12. místo v cíli.

GP2 Asia začala v Abú Zabí : Josef Král má první body

GP2 Asia začala v Abú Zabí : Josef Král  má první body12.2.2011 - Velmi dramatický start úvodního závodu seriálu GP2 Asia v Abú Zabí ustál Josef Král bez následku a po startu z osmého místa si dojel pro první body do prubežného poradí šampionátu.

Výměnou za nasbírané SMART body přímá sleva 2 koruny na litr

14.1.2011 - „S touto kampaní jsme v předchozích letech vždy zaznamenali u našich věrných zákazníků velký úspěch. Těší nás proto, že jim můžeme opět umožnit při tankování na našich čerpacích stanicích získat slevu,“ řekl Dušan Nedorost, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice

Barevné polštářky připomínají možnost darovat své SMART body Kapce naděje

1.12.2010 - Po papírových andělích, stromečcích a vánočních ozdobách tak jejich výrobky již čtvrtý rok připomínají zákazníkům čerpacích stanic Shell předvánoční čas a členům věrnostního klubu SMART navíc možnost darovat nasbírané body nadačnímu fondu Kapka naděje. Získané prostředky budou použity na podporu projektu Banky pupečníkové krve.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu