Vyhledávání

Výsledky hledání body

Z posledního závodu letošní sezony GP2 veze Josef Král body za páté místo

Z posledního závodu letošní sezony GP2 veze Josef Král body za páté místo14.11.2010 - S ohledem na vcerejší výsledek hlavního závodu stál na startu první, ale po zhasnutí cervených svetel se Královi nepodarilo dobre odjet. Behem prvních trí zatácek se jako divoká voda pres nej prehnalo pet souperu a o neco pozdeji ješte Mexican Sergio Pérez.

Malajský hic Jakubu Kornfeilovi nadělil další dva body do tabulky MS stopětadvacítek !!

Malajský hic Jakubu Kornfeilovi nadělil další dva body do tabulky MS stopětadvacítek !!11.10.2010 - Žádná pohádka, ale úmorná realita, která šmahem vymazala předešlou rozmrzelost z dosavadního zámořského turné.

Bitvu o celkové druhé místo v Octávia cupu vyhrál o čtyři body Jiří Navrátil

Bitvu o celkové druhé místo v Octávia cupu vyhrál o čtyři body Jiří Navrátil26.9.2010 - sázce bylo druhé místo, o které se utkali Patrik Nemec a Jirka Navrátil. Slovenský pilot měl po prvenství v úvodní jízdě hodně blízko k pohárovému stříbru, ale na poslední chvíli přezul na slicky a tento risk mu nevyšel. Patrik dojel až desátý, zatímco Jirka Navrátil vyhrál a v celkovém součtu byl nakonec o čtyři body lepší.

Sobotní a nedělní Podzimní cena Masarykova okruhu přiděluje poslední letošní body

Sobotní a nedělní Podzimní cena Masarykova okruhu přiděluje poslední letošní body26.9.2010 - Sobotní pořad přivádí na startovní rošt úvodní víkendové závody monopostů divize 3, poté přišly na řadu souboje polského KIA cee´d Cupu a vytrvalostní tříhodinovka divize 4.

Jakub Kornfeil rozšířil své bodové konto v MS v Aragonu o další dva cenné body, ale ale

Jakub Kornfeil rozšířil své bodové konto v MS v Aragonu o další dva cenné body, ale ale20.9.2010 - Jakub Kornfeil předeslal, že při závodě se o mnohém může rozhodnout hned v první zatáčce a měl velkou pravdu. Havárie, kterou nejvíce odskákal vedoucí muž šampionátu Španěl Marquez, tím, že pro něj závod skončil, přičemž i rázem přišel o vedení v celkové klasifikaci, však měla i obrovský vliv na úvodní část závodu z pohledu českého jezdce.

Cíl získat důležité body do hodnocení SWRC Martin Prokop v Japonsku splnil. Strřbro

Cíl získat důležité body do hodnocení SWRC Martin Prokop v Japonsku splnil. Strřbro13.9.2010 - Martin Prokop s Janem Tománkem navíc dokázali vyhrát pět z osmi nedělních testů a ve výsledcích se tak přiblížili na rozdíl pouhé půlminuty za záda vítězné posádky Ketomaa - Sternberg.

David Komárek.s Coltem EVO 550 vede šampionát o dva body. Rozhodnou až Diváky !!

David Komárek.s Coltem EVO 550 vede šampionát o dva body. Rozhodnou až Diváky !!10.9.2010 - okříšský jezdec David Komárek.Ten startuje se špičkovým vozem skupiny E1 Mitsubishi Colt EVO 550+ v Liqui Moly Komvet Racing Teamu. Před závěrečným dvojzávodem v Divákách nedaleko Hustopečí má dvoubodový náskok před libereckým Alešem Mlejnkem, startujícím na formulovém voze Opel Lotus

Chyby soupeřů připravily českého závodníka o možnost bojovat o další cenné body.

6.9.2010 - Přestože Jan Charouz znovu předvedl svou rychlost, když si v kvalifikacích na závody Světové série Formule Renault 3.5 na Hockenheimringu zajistil sedmou, resp. šestou pozici, chyby soupeřů připravily českého závodníka o možnost bojovat o další cenné body.

Dva body pro Jakuba Kornfeila z cihelny, legendární americké Indy 2010

Dva body  pro Jakuba Kornfeila z cihelny,  legendární americké Indy 201031.8.2010 - Americká Indy, tohle legendární závodiště, byla vlastně kdysi původně dávno cihelna, kterou na závodiště přebudovali a i proto je na cílové metě s notným nádechem nostalgie v asfaltu uložen přes závodní trať o šířce yardu pás starých cihel. Výkon nováčka v MS třídy stopětadvacítek však po úspěšném závodě v Brně, žádnou nostalgií nezaváněl. Jakub Kornfeil si totiž za 14.místo z amerického kontinentu odvezl domů další dva body do tabulky MS

Adam Lacko si v sobotu v Mostě dojel pro další cenné body do ME trucků

Adam Lacko si v sobotu v Mostě dojel pro další cenné body do ME trucků30.8.2010 - První závodní den má za sebou mostecký autodrom nad kterém se honila mračna a při prvním závodě Mistrovství Evropy trucků se spustil silný déšť. Adamu Lackovi však štěstí nepršelo a skončil devátý. Chuť si spravil ve druhé jízdě, kde bral body za páté místo.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu