Vyhledávání

Výsledky hledání body

FIA GT3 v Brně 2010: Martin Matzke má první body, ale mohlo jich být mnohem více!!

FIA GT3 v Brně 2010: Martin Matzke má první body, ale mohlo jich být mnohem více!!25.5.2010 - „Na domácím okruhu jsem počítal alespoň s bronzem, ale nakonec jsme byli čtvrtí po včerejšku, kdy se to vůbec nepovedlo. Niki udělal pár chyb a tak si sjel pneumatiky, což způsobilo propad o dvě místa dozadu. S víkendem jsem ale spokojený. Bylo tu spousta mých kamarádů a fanoušků, a já jsem rád, že jsem je nezklamal,“ dodal Martin Matzke.

Misano 2010: David Vršecký vyhrál, ale po penalizaci za rychlost bral body za 4. místo

Misano 2010: David Vršecký vyhrál, ale po penalizaci za rychlost bral body za 4. místo23.5.2010 - Za několik desítek minut ale bylo všechno jinak. Techničtí komisaři totiž na základě „měření“ GPS dospěli k názoru, že v jednom z úseků David překročil o pět kilometrů maximální povolenou rychlost 160 km/h. Vzápětí přišla desetisekundová penalizace, po které se David propadl na čtvrté místo. Týmové vedení se odmítlo k celé záležitosti vyjádřit.

Další pohárové body pro malé mostecké závodníky na motokárách

20.5.2010 - Na motokárové trati v Sosnové pokračoval o víkendu svým druhým letošním podnikem populární KartCup. V něm má svá želízka v ohni i mostecká stáj HKC Racing Team a její pilot Matěj Vavro zde ukořistil celkově druhé místo v kategorii Bambini.

Marek Ďurovkin v Mostě získal další body

Marek Ďurovkin v Mostě  získal další  body19.5.2010 - Marek Ďurovkin absolvoval počas uplynulého víkendu ďalšiu dvojicu šprintových pretekov automobilov na okruhu a pripísal si na svoje konto ďalšie body za víťazstvo v divízii D4 do dvoch litrov.

Monako: První tři body si na svoje konto připsal ve Světové serii Renaultu 3.5 Filip Salaquarda

17.5.2010 - V monackém Monte Carlu, kde seriál hostoval v rámci velké ceny F1, obsadil v jediném zde konaném závodě výborné osmé místo.

Slovák Marek Ďurovkin chce z Mostu další body

13.5.2010 - Nitran Marek Ďurovkin v priebehu piatka a soboty absolvuje ďalšie preteky zaradené do šprintových pretekov automobilov na okruhu.

Bohemia Racing Team bude v Mostě s pilotem Filipem Sládečkou usilovat o další body

13.5.2010 - Poté, co Filip v rámci hodnocení slovenského šampionátu už po dva víkendy bral zlato, nehodlá ani tentokrát nic ponechat náhodě. V Brně i na maďarském Hungaroringu získal plný počet bodů a rád by pochopitelně zopakoval stejný výkon i v Mostě.

Čtyři body Ondry Ježka z víkendové Monzy

Čtyři body Ondry Ježka z víkendové  Monzy11.5.2010 - I přes nejednoduchý průběh závodního víkendu si Ondra Ježek z Monzy odváží čtyři mistrovské body do tabulky šampionátu FIM Cup Superstock 1000.

Jakub Kornfeil z Grand Prix Španělska 2010 veze své první dva body z MS !!

Jakub Kornfeil z Grand Prix Španělska 2010 veze své první dva body z MS !!3.5.2010 - Vítězství to sice není, ale přeci jenom v tak mladém věku uspět v nabité konkurenci a navíc v počáteční fázi dlouhého šampionátu a k tomu před nádhernou kulisou 122 tisíc rozžhavených fanoušků, to zákonitě stopy zanechat musí.

Karel Abraham v Kataru vybojoval body. A nyní míří do Japonska

19.4.2010 - Nedělní večerní bitva přinesla obrovské drama už od startu. Několik soupeřů spadlo. Karel se v chumlu jezdců naštěstí jen o něco propadl. Pak ale zabojoval a v polovině už jezdil v první dvacítce. Rychlé tempo dokázal udržet až do závěru, takže postupně se dotáhl až na bodované příčky. Cílem projel čtrnáctý. Historicky prvním vítězem závodu nové třídy Moto2 se stal Japonec Tomizawa.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu