Vyhledávání

Výsledky hledání erzet

Erzetka Beroun 2007 – průvodce po trati pro jezdce i diváky

Erzetka Beroun 2007 – průvodce po trati pro jezdce i diváky6.11.2007 - Trať Erzetky je doslova horská, která ve své pasáži nad Berounkou připomíná pohledy na které jsme zvyklí tak maximálně z Jizerských hor při Rallye Bohemia. První polovina rychlostní zkoušky vede celá lesem a převážně navazujícími zatáčkami rozmanitých poloměrů do kopce.

Erzetka Beroun 2007 se hlásí o slovo

Erzetka Beroun 2007 se hlásí o slovo21.10.2007 - Jedná se o trať měřící přibližně šest kilometrů, která se pojede třikrát ve směru Beroun – Stradonice a třikrát opačně. Je to velice jezdecky náročná a krásná rychlostní zkouška, pro diváky velice atraktivní. Každý si zde přijde prostě na své, velice hezký je například přehledný úsek několika serpentin....

Příjem přihlášek na soutěž Erzetka Beroun byl zahájen

Příjem přihlášek na soutěž Erzetka Beroun byl zahájen17.10.2007 - Na samotný závěr odcházející sezóny jsme připravili, myslím si, důstojnou, velice rozmanitou a řádně náročnou rychlostní zkoušku tvořenou značnými výškovými rozdíly, horizonty, propastmi a údolími, ohromnou spoustou značně nepříjemných zatáček atd.

Rallye Jeseníky 2007 v SOBOTU nabídnou 75 km náročných erzet

Rallye Jeseníky 2007 v SOBOTU nabídnou 75 km náročných erzet3.10.2007 - AZ pneu Rally Jeseníky 2007 je v letošním kalendáři zapsána jako závěrečný podnik MIO GPS Mistrovství České republiky ve sprintrally 2007 a K4 Pohár České republiky v rally. V podhůří Jeseníků se v nedávné minulosti jezdila Rally Jeseníky, která patřila k tradičním soutěžím u nás. Byl pro ni příznačný podzimní termín a náročné rychlostní zkoušky v krásné krajině Jeseníků.

Vyškov 2007: Kam na „erzety“?

Vyškov 2007: Kam na „erzety“?6.9.2007 - Blížící se XVI. Böttcher rally, která o tomto víkendu do Vyškova přiláká kompletní špičku Mistrovství ČR v rally a Mistrovství ČR historiků, nabídne divákům i soutěžícím několik novinek. Kromě zařazení do nově vzniklého „prostředního seriálu“ a s tím souvisejícího navrácení k dvoudennímu formátu soutěže se menší obměny dočkala i trať, jež musela být přizpůsobena regulím mistrovství. Na posádky čeká celkem třináct rychlostních testů na pěti úsecích, které dohromady měří 128,44 km.

Pražský rallysprint zpestří erzeta přímo na strahovském stadionu

Pražský rallysprint zpestří erzeta přímo na strahovském stadionu29.6.2007 - Rychlostní zkouška přímo na strahovském stadionu Evžena Rošického zpestří letošní 13. ročník TipCars Pražského rallysprintu 2007. Pořadatelé závodu, který každoročně uzavírá domácí soutěžáckou sezonu, se rozhodli, že automobiloví jezdci poměří ve dnech 7. a 8. prosince své schopnosti v paralelních soubojích přímo na stadionu. Vznikne zde totiž 600 až 700 metrů dlouhá trať. Závod si vyžádal posunutí termínu o týden dozadu, neboť v původním termínu pořádá Autoklub České republiky vyhlášení mistrů České republiky.

K sobotní Eurostroj rally Tišnov: Kam na „erzety“?

K sobotní Eurostroj rally Tišnov: Kam na „erzety“?5.6.2007 - Eurostroj rally podobně jako loni odstartuje svojí nejklasičtější rychlostní zkouškou, která nese název Tišnovská a v itineráři soutěže prozatím nikdy nechyběla. Letos se tento test pojede v opačném směru než loni a bude okořeněn o zhruba dvoukilometrový přidaný úsek po startu, který se jel naposledy před dvěma lety. Prvním divácky atraktivním místem je oblíbené levé odbočení v Žernovníku

První Sýkorova vyhraná erzeta

18.5.2007 - Symbolicky se startovní číslem 24 se v barvách svého generálního sponzora Auta 24 představila na Thermica Rally Lužické hory západočeská posádka Jan Sýkora – Martina Škardová. Stejně jako v Hustopečích, také nyní byl jejich závodním náčiním vůz Mitsubishi Lancer. Tentokrát ovšem nikoli osmé, ale sedmé evoluce.

Erzetka Cup 2007 uctí svého zakladete

Erzetka Cup 2007 uctí svého zakladete16.5.2007 - V tomto roce jsou v plánu zatím dva závody, aby si pořádající vyzkoušel svoje možnosti, a aby v příštím roce mohl už naplno propuknout Erzetka Cup 2008, který se bude skládat pravděpodobně ze čtyř závodů, a snad i z Rally Litavka

Argentina po sobotě: Loeb si jede pro další triumf. Neděla prodloužena o erzetu

Argentina po sobotě: Loeb si jede pro další triumf. Neděla prodloužena o erzetu6.5.2007 - Druhá etapa argentínskej rely, šiesteho podniku seriálu MS v automobilových súťažiach 2007, sa zaobišla bez dodatočných zmien v harmonograme a posádky tak absolvovali všetkých deväť plánovaných meraných testov.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu