Vyhledávání

Výsledky hledání ferrari

Jezdce s Ferrari na Slovakiaringu navštívili také Jožo Ráž a Jan Baláž ze skupiny Elán

24.8.2010 - Dvě technické závady zastavily snahu pilota týmu Greyhound Star Moto Racing Dana Želinského na Slovakiaringu. Po vydařených testech i úspěšné kvalifikaci pro dvouhodinovku Divize 4, královské třídy MMČR, přišly poruchy italských vozů.

Dan Želinský se na Slovakiaringu vrací za volant Ferrari

20.8.2010 - Více než tříměsíční přestávka je minulostí, Dan Želinský je zpátky u své vášně – závodění. Po pauze způsobené vážným zraněním pravé ruky se zcela zdráv vrací do Mezinárodního mistrovství ČR a středoevropského šampionátu FIA. Již o tomto víkendu – 20.-22. srpna 2010 na nové trati Slovakiaring.

Z celkového počtu 250 partnerů a dodavatelů Ferrari byl Shell oceněn jako nejlepší.

29.7.2010 - Tato vysoce prestižní cena je udělována nejlepším technickým partnerům Ferrari v oblasti závodů formule 1 i silničních vozidel a mezi kritéria pro její získání patří technická kvalita, výsledky, kvalita partnerské organizace a úroveň spolupráce. Od roku 2007 získala společnost Shell tuto cenu již podruhé.

Devět kabrioletů na půjčení obohatila novinka v podobě Ferrari California i výjimečné motocykly

Devět kabrioletů na půjčení obohatila novinka v podobě  Ferrari California i  výjimečné motocykly15.7.2010 - Našich devět kabrioletů obohatila úplná novinka v podobě výjimečného Ferrari California. Jsme první půjčovnou v České republice, která vám tento zcela nový vůz v typické, Ferrari červené barvě, nabízí.

Janko Daniš má za sebou smolný závod Ferrari Challenge Europe na Hockenheimu

16.6.2010 - Po štarte do prvých pretekov sa už v štvrtej zákrute po štarte na druhom mieste jazdiaci Pergl s Grossmannom nevedeli vtesnať do zákruty čo znamenalo zbrzdenie všetkých jazdcov jazdiacich za nimi z čoho vznikla krízová situácia a niektorí z jazdcov nestihli dobrzdiť a vzniklo tu viacero havárií.

Slovák Janko Daniš s Ferrari na německém Hockenheimringu

10.6.2010 - Seriál značkových vozidiel Ferrari Challenge Europe pokračuje už nadchádzajúci víkend dvojicou pretekov v nemeckom Hockenheime. Slovensko na týchto pretekoch bude opäť reprezentovať ako jediný, Bratislavčan Janko Daniš.

Polský závodník Max Stanco s Ferrari 430 Scuderia GT3 v Mostě hned za DTM

4.6.2010 - Nová stáj Greyhound Star Moto Racing Team zaznamenala dva vynikající úspěchy během jediného víkendu. V květnových závodech v Mostě se týmové Ferrari 430 Scuderia GT3 hned dvakrát dostalo na stupně vítězů.

Nový pražský autosalon Ferrari je kromě showroomu v Modeně první na světě dle nových standardů

1.6.2010 - Od května letošního roku je veřejnosti k dispozici nový showroom Ferrari Praha, který je v České republice zcela ojedinělý. Slavnostního otevření se zúčastnil také vicemistr formule 1, Brazilec Felipe Massa.

Nové žluté Ferrari 430 Flex Motosport v jarním Mostě cíl nevidělo

27.5.2010 - Na neděli se všichni pilně připravovali k vytrvalostnímu závodu na tři hodiny. Ferrari 360 odstartovalo s Petrem Vacíkem a Alexem Baranem a s novým vozem startoval domácí pilot Michal Dolák s Kanaďanem Patrickem Jannardem. Start do závodu vyšel na výbornou Michalu Dolákovi, když se probojoval na druhé místo

Jarní Brno 2010: Závada za pár korun zastavila hezky rozjeté Ferrari 430 Scuderia GT3

26.4.2010 - Vynikající kvalifikace, parádní start, ale pak pořádná porce smůly. Taková byla víkendová Jarní cena Brna pro Dana Želinského z týmu Greyhound Star Moto Racing.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu