Vyhledávání

Výsledky hledání gt3

FIA GT3: Slovák Janko Daniš v Dubaji cl neviděl pro poruchu převodovky

9.12.2007 - V Dubaji pokračoval seriál FIA GT3 poslednými pretekmi v tejto sezóne. Na štarte nechýbal ani tohtoročný objav, slovenský jazdec Janko Daniš.

FIA GT3 znají po finálovém dramatu svého mistra pro rok 2007

FIA GT3 znají po finálovém dramatu svého mistra pro rok 200730.11.2007 - Poměrně napínavé drama až do posledního kola přinesl závěrečný závod mistrovství Evropy vozů GT3, který se jel o víkendu na okruhu v exotické Dubaji.

Našim jezdcům se ve FIA GT3 celkem dařilo, E.Janiš a Jiřík jsou šestí

Našim jezdcům se ve FIA GT3 celkem dařilo, E.Janiš a Jiřík jsou šestí25.11.2007 - Při posledních závodech FIA GT3 se skvěle předvedla posádka Skula-Matzke a na stroji Chevrolet Corvette Z06R odvezla k nám domů 5 bodů.Další náš jezdec Jaromír Jiřík závod s Rusem Kuzminykhem nedokončil. Přitom body tolik potřeboval do konečného hodnocení šampionátu.

FIA GT3: Erik Janiš předvedl strhující jízdu k podiu- skončil bronzový !

23.9.2007 - Hrdinou závodu evropského mistrovství FIA GT3 byl už v sobotu, to mu ale stupně vítězů jen těsně utekly. Dnes to už Erik Janiš se svým kolegou Jaromírem Jiříkem nedovolili a po bezvadném výkonu dojeli v početném a pestrém poli třetí. Erik Janiš s Lamborghini Gallardo GT3 se na bronzovou příčku dostal v posledním kole hodinového závodu

FIA GT3 v Brně : Erik Janiš zářil v prvním závodě velmi nabité třídy !!

FIA GT3 v Brně : Erik Janiš zářil v prvním závodě velmi nabité třídy !!23.9.2007 - Pole position v kvalifikaci, suverénní vedení do zastávky v boxech, nejrychlejší kolo závodu, zkrátka bezvadný výkon předvedl v závodě evropského mistrovství FIA GT3 v Brně Erik Janiš. Jen smůla v podobě technických problémů připravila pilota a jeho střídače Jaromíra Jiříka o stupně vítězů. Jiřík přišel o třetí pozici v posledním kole!

FIA GT3 : Erik Janiš v pátek v Brně začal výborně a je nejrychlejší

FIA GT3 : Erik Janiš  v  pátek v Brně začal výborně a je nejrychlejší21.9.2007 - Hned v úvodní jízdě evropského šampionátu FIA GT3 v Brně udělal Erik Janiš velkou radost domácím fanouškům. Ve vyrovnaném poli pětatřiceti monster třídy Grand Turismo zajel nejrychlejší čas.

Podzimní cena Brna - MM Racing chce uspět FIA GT3 European Championship.

Podzimní cena Brna -  MM Racing chce uspět FIA GT3 European Championship.21.9.2007 - O tomto víkendu se jede na trati Masarykova okruhu v Brně hned devět závodů. Na programu podniku FIA GT Championship a Podzimní cena Brna jsou čtyři vytrvalostní a pět sprintových závodů. V sobotu 22.září v 10.35 hodin začíná MM Racing kvalifikační trénink evropského šampionátu FIA GT3 European Championship.

FIA GT3: Erik Janiš pojede s Lambem a věří v boj o vítězství

FIA GT3: Erik Janiš pojede s Lambem a věří v boj o vítězství20.9.2007 - České fanoušky automobilových závodů čekají o víkendu v Brně hody. K hlavním bodům nabitého programu na tamním Masarykově okruhu patří i dva závody Evropského mistrovství FIA GT3 s Erikem Janišem na jejich startu. Devatenáctiletý exmistr Evropy motokár a nový pilot české reprezentace A1GP – Světového poháru motorsportu pojede s kolegou Jaromírem Jiříkem v Lamborghini Gallar

Jaromír Jiřík se v poli šampionátu FIA GT3 neztrácí

Jaromír Jiřík se v poli šampionátu FIA GT3 neztrácí15.7.2007 - V roce 2000 vybojoval první místo ve Ford Puma Cupu, chvíli se věnoval našim závodům na okruzích v divizi 1 a po té již jeho závodní aktivity mířily do zahraničí

FIA GT3: Erik Janiš v Monze vedl, ale došel mu benzin

24.6.2007 - Nezvyklý důvod k odstoupení měla ve třetím podniku evropském šampionátu FIA GT3 v Monze posádka Erik Janiš/Jaromír Jiřík. V obou jízdách na legendárním okruhu nedaleko Milána jim vždy došel benzin. Stalo se tak pokaždé těsně před cílem. Janiš přitom v první jízdě dlouho vedl, v obou bitvách měla dvojice na bodované umístění.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu