Vyhledávání

Výsledky hledání hrad

Letiště Hoškovice u Mnichova Hradiště hostí dragstery

7.5.2009 - 1st DRAG DAY 2009- Mistrovství ČR dragsterů – Czech Drag Serie 2009

Pro Královéhradecký rallye klub naplno odstartuje sezona při víkendové Rallye Lužické Hory

Pro Královéhradecký rallye klub naplno odstartuje sezona při víkendové Rallye Lužické Hory30.4.2009 - Dieselovou škodovku bude pilotovat Pavel Urban, který se bude na tratích v okolí Hrádku nad Nisou a Frýdlantu spoléhat na diktát spolujezdkyně Ivy Víchové. Do kokpitu volkswagenu usednou Jakub Urban a Jiří Švec.

Novým prezidentem španělské automobilky James Muir, nahradí Ericha Schmidta

13.3.2009 - nahradí Ericha Schmidta (62), který odejde ze své funkce 1. září z osobních důvodů.

Zimní rallye v Rusku startuje. Začíná se ceremoniálem v historickém centru Petrohradu

Zimní  rallye v Rusku startuje. Začíná se ceremoniálem v historickém centru Petrohradu27.2.2009 - Miroslav Zapletal komentuje: „I přes nepříznivé počasí, je tady opravdu zima jako v Rusku, sněží a fouká ledový vítr, jsme byli velmi vřele přivítáni spoustou fanoušků na ulicích a náměstí“

První bivak jihoamerického Dakaru 2009. Africké kamenité pláně nahradil zelený pažit a jemný písek

První bivak jihoamerického Dakaru 2009. Africké kamenité pláně nahradil zelený pažit a jemný písek3.1.2009 - Rozkládá se na ploše asi dvou hektarů na břehu jezera. Na druhé straně je vidět město Santa Rosa. Africké kamenité páně naradil zelený pažit a jemný písek. V cateringových stanech nejsou žádné koberce, na kterých se jedlo i spalo, prostě žilo, ale holé dřevěné lavice. Zatím vše zeje prázdnotou, žádné asistenční vozy ani závodnici sem ještě nedorazili.

Hradecká D11 se ode dneška vyhne obci Libišany a z dálnice se sjíždí u Praskačky.

Hradecká D11 se ode dneška vyhne obci Libišany a z dálnice se sjíždí u Praskačky.15.12.2008 - Ředitelství silnic a dálnic zprovoznilo právě dnes 15. prosince nový sjezd z dálnice D11, který prodlouží dálnici směrem k Hradci Králové o necelé tři kilometry. Auta sjíždějící z D11 se díky němu vyhnou obci Libišany a z dálnice budou sjíždět až u Praskačky.

Firma Bridgestone výhradním dodavatelem pneumatik v MotoGP od příští sezony 2009

5.11.2008 - Firma Bridgestone byla jediným výrobcem pneumatik, který podal přihlášku do návazné veřejné soutěže pořádané federací FIM a společností Dorna Sports, jíž patří komerční práva na pořádání závodů.

Rekordman přijede do Hradce na Truckfest i se svým vozem HONDA CRX 2

11.9.2008 - Potvrzené zprávy z dnešního odpoledne říkají, že na Truckfest přijede HONDA CRX 2, s níž drží jezdec MARAT národní rekord na 1/4 míle s pevným startem. Vůz bude k vidění v expozici "Racing and Show Cars" po boku dalších libůstek.

Czech Truckfest 2008 Hradec Králové se představuje

8.9.2008 - Czech Truckfest se dnes, díky své úspěšné historii, řadí na první místo ve střední Evropě, a tak bylo jen otázkou času, kdy se naplno zapojí do programu zaměřeného právě na bezpečnost silničního provozu.

Karel Pohner v Tišnově s úspěchem. A nyní Hradec

11.6.2008 - Celkové dvaadvacáté místo v absolutní hodnocení vnořilo téměř sériovou Hondu mezi tzv. „čtyřkolky“ a S16-tky.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu