Vyhledávání

Výsledky hledání jana

Jubilejní Rally Agropa Pačejov již v sobotu přivítá kvalitní startovní pole. Včetně Trojana s WRC !

Jubilejní Rally Agropa Pačejov již v sobotu přivítá kvalitní startovní pole. Včetně Trojana s WRC !2.9.2008 - O největší překvapení se postaral Karel Trojan, který se na Agropě představí s vozem Škoda Octavia WRC. Na sedadlo spolujezdce se výjimečně vrátí Karlův dlouholetý navigátor Dan Vodička. Tato kombinace slibuje divácky velmi atraktivní jízdu a zajisté bude náplastí za absenci pravidelného účastníka českých sprintrally Igora Drotára (příprava na Rally Tatry).

Karla Trojana opět mimořádně s Danem Vodičkou a se Škodou Octavií WRC v Pačejově!

Karla Trojana opět mimořádně s Danem Vodičkou a se Škodou Octavií WRC v Pačejově!30.8.2008 - I když původně Pačejov v kalendáři Karla Trojana absentoval, podařilo se i díky aktivitám jeho občasného spolujezdce Dana Vodičky obstarat prostředky na zapůjčení vozu a to speciálu WRC. Bude se jednat o Škodu Octavii WRC z dílen Profiko, Karla Trněného. Seznamovací test by měli oba borci absolvovat v předvečer závodu až na místě a jinak se budou s technikou, známou jim z let minulých, sžívat až na tratích rychlostních zkoušek. Naposledy jsme měli možnost vidět Karla Trojana s Danem Vodičkou a Škodou Octavií WRC právě v Pačejově v roce 2005.

Osudná levá před polovinou Rallye Pelhřimov pro Jana Šlehofera

4.8.2008 - Pár set metrů před cílem RZ 4, ve velmi rychlé pasáži, přišla osudná levá. Vnitřek zatáčky byl už hluboce vyjetý, hrana jámy a asfaltu zachytila ližinu pod motorem, nazdvihla přední kola a neřiditelné auto se po průjezdu několika slabšími stromky zastavilo o ten úplně poslední. Vůz zůstal stát s vylomeným pravým předním kolem částečně přes cestu, ale rychle se ho podařilo s pomocí přihlížejících strčit z malého svahu vlevo pod cestou.

Ypres skončila pro Jana Kopeckého saltem po nárazu do záhadného sloupku mostku na vozovce !!

Ypres skončila pro Jana Kopeckého saltem po nárazu do záhadného sloupku mostku na vozovce !!29.6.2008 - Záhada : Nicolas Vouilloz úsekem projel standardním způsobem a nemohl v žádném případě svým průjezdem způsobit, že se uprostřed trati objevil betonový sloupek. Před i po průjezdu jezdce byla trať naprosto bez problémů průjezdná! Toto prohlášení máme rovněž k dispozici.

Stanovisko předvolaného Jana Olejníčka k předmětu jednání disciplinární komise FAS AČR

Stanovisko předvolaného Jana Olejníčka k předmětu jednání disciplinární komise FAS AČR17.6.2008 - Věc: Stanovisko předvolaného Jana Olejníčka k předmětu jednání disciplinární komise FAS AČR, konané dne 17. 6. 2008 v Restaurantu Klub budovy AČR v Praze na základě předvolání ing. Radovana Nováka ze dne 28. 5. 2008 ve věci podnětu Řídícího výboru FAS AČR na nesprávný výkon funkce tajemníka rally při přípravě a průběhu XVII. Böttcher rally Vyškov

Jeden rok natvrdo. Pokračování podivného příběhu Jana Olejníčka a zástupců FAS AČR

Jeden rok natvrdo. Pokračování podivného  příběhu Jana Olejníčka a zástupců FAS AČR17.6.2008 - nechtěná návštěva stojíme na chodbě před dveřmi s nápisem Restaurant Klub. Je 10:35, čas se hrozně vleče. Kolem chodí prezidenti, viceprezidenti, generální sekretáři, obyčejní sekretáři… Zdraví mě Karel Nauš – co že tady dělám. Po pravdě odpovídám, že přicházím odevzdat licenci... Úsměv, zdar, a stojíme dál.

Oč vám vlastně jde, pane sekretáři Nováku?!! Velmi otevřená slova Jana Olejníčka

Oč vám vlastně jde, pane sekretáři Nováku?!!  Velmi otevřená slova Jana Olejníčka4.6.2008 - Chtěl jsem si odplivnout, ale doma nesmím, tak jsem si dal další hlt piva. Proč jsem odbočil? Probíral jsem Řídící výbor a skončil jsem Restaurant Klubu, to není dobrá práce. Tak tedy zpátky – kdo z těch pánů byl ve Vyškově? Myslím, že nikdo, ale já jsem se za ty tři dny nezastavil, klidně mohli proklouznout… Oficiální dokumentace, všechna povolení, oficiální vývěska, včas vyvěsit výsledky… Rychle přemítám, ale zase marně. Ne, že by to byla dokonalost sama, ale na disciplinárku bych to rozhodně neviděl

Výborná premiéra Jana Kopeckého s P 207 S 2000 . Pátý

6.4.2008 - Posádka týmu Motorsport Kopecký ve složení Jan Kopecký-Petr Starý dokončila úvodní soutěž letošního seriálu Intercontinental Rally Challenge na pátém místě.

Jana Kopeckého zastavil porouchaný motor

2.3.2008 - Pouť Jana Kopeckého mexickými rychlostními testy skončila po osmi kilometrech úvodní rychlostní zkoušky, neboť motor vypůjčeného vozu Fiat Grande Punto S2000 vypověděl službu. Porucha motoru nejenom nedovolila posádce pokračovat v první etapě „Corona Rally México“, ale ani v následujících etapách.

IQ-Jänner Rally: Chybějicí jízdní výkaz stopnul již před startem Jana Šlehofera

7.1.2008 - Velmi záhy skončila pro tým ROTO Plzeň úvodní mistrovská soutěž IQ-Jänner Rally v Rakousku, posádka Jan Šlehofer – Zbyněk Soběhart s vozem Fiat Punto S1600 vůbec neodstartovala. Problém zavinil spolujezdec, který teprve na výjezdu z uzavřeného parkoviště před ranním pátečním startem zjistil, že si zapomněl jízdní výkaz v hotelu

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu