Vyhledávání

Výsledky hledání jana

Oficiálně : Jana Kopeckého bude místo Schovánka navigovat Petr Starý

Oficiálně : Jana Kopeckého bude místo Schovánka navigovat Petr Starý7.1.2008 - "Za odvedenou práci pro náš tým děkuji Filipovi a přeji mu samozřejmě jen to nejlepší. Pokud se rozhodne někdy v budoucnu pokračovat v soutěžní kariéře, přeji mu úspěch i na rychlostních zkouškách," řekl Josef Kopecký.

Jana Vaňáče vyřadila na Barumce z boje o titul v N3 s Radou převodovka

Jana Vaňáče vyřadila na Barumce z boje o titul v N3 s Radou převodovka31.8.2007 - Královská soutěž GA MMČR Barum rally Zlín mohla letos rozhodnout o držiteli republikového titulu ve třídě N3. Bohužel pro Jana Vaňáče tomu tak skutečně bylo, Poškozená převodovka pro něj znamenala definitivní konec nadějí na znovuzískání primátu.

Po sportovním zklamání Jana Jelínka na Kopné životní radost - mimino

Po sportovním zklamání Jana Jelínka na Kopné životní radost - mimino6.7.2007 - S nemalými ambicemi se vydávala na trať domácího Impromat Rallysprintu Kopná posádka Pospa Rally Teamu Jan Jelínek – Miroslav Kotěna. Ty bohužel zůstaly nenaplněny, po menším výletu mimo trať již bylo mitsubishi nepojízdné. Přesto Jelínek neměl důvod o víkendu smutnit. Hned den po sportovním zklamání přišla velká životní radost v podobě narození dcery.

Acropolis : po sobotě sedmá pozice pro Jana Kopeckého

Acropolis : po sobotě sedmá pozice pro Jana Kopeckého3.6.2007 - Posádka Czech Rally Teamu Kopecký se však vypořádala se všemi nástrahami sobotní etapy bezchybně a Jan Kopecký s Filipem Schovánkem figurují v průběžném pořadí před závěrečnou etapou na vynikající sedmé pozici. V nedělní etapě čeká na soutěžní posádky závěrečných šest rychlostních zkoušek o celkové délce devadesáti kilometrů

Velmi nevydařená Sardinie pro Jana Kopeckého. Dnes odstoupil pro poruchu řízení

Velmi nevydařená Sardinie pro Jana Kopeckého. Dnes odstoupil pro poruchu řízení19.5.2007 - Štěstí se na stranu Czech Rally Teamu Kopecký nepřiklonilo ani ve druhé etapě Rallye Sardinia. V úvodní etapě zastavila vůz Škoda Fabia WRC pilotovaná Janem Kopeckým porucha převodovky, tým však využil pravidla Superally a nastoupil do druhé etapy.

Honička Jana Šlehofera v Krumlově na Malontech

11.5.2007 - Nádherné a mnoha horizonty proslulé erzety tradiční Rallye Český Krumlov absolvovala o uplynulém víkendu také talentovaná kdyňská posádka Jan Šlehofer a Zbyněk Soběhart. Jejich závodním náčiním byla opět Honda Civic 1,6 Vti zlínského Sparrow Racing týmu a junioři startovali pod hlavičkou Rally Sport Promotion. Na jih Čech se posádka vydala ve středu.

Smolná série Jana Jelínka pokračovala dvojitým defektem

11.4.2007 - I v nové sezoně se zatím Janu Jelínkovi štěstí vyhýbá. Na Mogul Šumava Rallye Klatovy zkolabovalo turbo nového vozu ještě před první rychlostní zkouškou a na téměř domácí Valašské Rally přišel neuvěřitelný dvojitý defekt, který posádku vyřadil z bojů o nejvyšší příčky.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu