Vyhledávání

Výsledky hledání le mans

ALMS: Jan Charouz vyrazí do Petit Le Mans z šesté řady

7.10.2007 - Modrému továrnímu prototypu Zytek 07S/2 Zytek patří šestá příčka v kategorii LMP2. Bitva na 1000 mil, nejdéle však deset hodin, je předposledním podnikem šampionátu American Le Mans Series.

ALMS: Jan Charouz v továrním prototypu Zytek atakuje v Petit Le Mans elitu

5.10.2007 - Úspěšný průběh má premiéra Jana Charouze v šampionátu American Le Mans Series. Ve volných trénincích před sobotní bitvou Petit Le Mans byli s kolegy Stefanem Mückem a Danny Wattsem třikrát v elitní desítce pořadí, nejlépe skončili pátí. Trio se střídá v továrním prototypu Zytek 07S/2 Zytek

LMS: Jan Charouz pojede závod Petit Le Mans

30.9.2007 - Jeho kolegy budou Němec Stefan Mücke a britský závodník Danny Watts. Posádka se představí v kategorii LMP2, jezdci se budou dělit o volant prototypu Zytek 07S Zytek. Jde o vůz, který patří k nejlepším ve své třídě a nabízí také šanci na úspěch v absolutním pořadí.

David Vršecký se bude snažit! V Le Mans získal desáté zlato kariéry!!

David Vršecký se bude snažit! V Le Mans získal desáté  zlato kariéry!!12.9.2007 - Jubilejní desáté vítězství své truckové kariéry slavil v neděli na okruhu v Le Mans David Vršecký. Přestože se jednalo o triumf, kterým jen potvrdil titul dvojice Bösiger – Vršecký a zároveň si upevnil celkovou pozici v šampionátu, měl několik hodin po dojezdu smíšené pocity.

Vršecký králem neděle v Le Mans, Buggyra má titul v týmech !!

9.9.2007 - Po smolném závěru soboty, kdy musel David Vršecký kvůli závadě nechtěně opustit druhé pořadí, přišla zlatá neděle. Dvaatřicetiletý pilot Buggyra týmu kraloval na legendárním francouzském okruhu v Le Mans od ranního warm-upu až po závěrečný pohárový závod. Potvrdil tak nadvládu značky Buggyra, která si už před závěrečnými podniky v Misanu a Jaramě zajistila historicky první titul evropských šampiónů v nově zavedené soutěži dvojic

David Vršecký v Le Mans vítězem kvalifikace !!

David Vršecký v Le Mans  vítězem kvalifikace !!9.9.2007 - Skvělé výkony zatím předvádí na legendárním okruhu v Le Mans David Vršecký. Po nejrychlejším čase v měřeném tréninku zvítězil systémem start-cíl v kvalifikaci a do pohárového závodu tak odstartuje z nejvýhodnější pozice. Markus Bösiger dojel čtvrtý, jeho výkon však snese ta nejpřísnější kritéria.

Bösigerova vítězná série má v Le Mans další pokračování

Bösigerova vítězná série má v Le Mans další pokračování8.9.2007 - Sedm podniků EP , sedm vítězství! Taková je letošní vizitka vedoucího muže průběžného pořadí Markuse Bösigera. Triumfem v pohárovém závodě upevnil švýcarský jezdec týmu Buggyra International Racing Systém suverénní pozici v čele šampionátu. Zvláště pak, když jeho prakticky jediný pronásledovatel v boji o titul Antonio Albacete nespatřil šachovnicový praporek!

Bösiger s Buggyrou v sobotu po nepovedené kvalifikaci v Le Mans přesto třetí!

Bösiger s Buggyrou v sobotu po nepovedené kvalifikaci v Le Mans přesto třetí!8.9.2007 - Konec vcelku dobrý, všechno dobré! Zhruba toto si mohli říct po osmikolové kvalifikaci oba piloti týmu Buggyra International Racing Systém. Vedoucí jezdec průběžného pořadí Markus Bösiger dojel po velmi nepovedeném startu nakonec třetí, David Vršecký skončil čtvrtý.

Le Mans Buggyrám svědčí

Le Mans Buggyrám svědčí7.9.2007 - Dvě vítězství a stejný počet bronzových umístění. Taková je racetrucková bilance týmu Buggyra International Racing Systém na legendárním francouzském okruhu. Nemá cenu dodávat, že podobný výsledek by i letos vedení roudnického týmu nepochybně potěšil. Přestože obou triumfů dosáhl Gerd Koerber, je technický ředitel Mario Kress před letošním závodem velkým optimistou.

Buggyra do Le Mans pro první titul?

6.9.2007 - Vzhledem k systému bodování (v průběhu jednoho závodního víkendu může dvojice vybojovat maximální počet 108 bodů) stačí dvojici roudnického týmu porazit druhý pár šampionátu Allgauera s Koerberem o pouhých devatenáct bodů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu