Vyhledávání

Výsledky hledání legendy

Macháček na dakarských přejímkách pozdravil soupeře, Pabišku potěšilo označení legendy

Macháček na dakarských přejímkách pozdravil soupeře, Pabišku potěšilo označení legendy30.11.2017 - Český tým BARTH Racing úspěšně předal pořadatelům Rallye Dakar 2018 závodní i doprovodnou techniku. Bezproblémová kontrola na přejímkách ve francouzském Le Havre přesto zabrala minulý pátek skoro pět hodin. Na cestě do peruánské Limy jsou tak dvě čtyřkolky, dva motocykly a jedno ostré soutěžní auto. Zkontrolována byla také doprovodná vozidla - Škoda Kodiaq, Volkswagen Crafter 4Motion a obytný vůz HymerCar.

Obsah Sport Motor News 25: Sandel, Jeseníky i Legendy

Obsah Sport Motor News 25: Sandel, Jeseníky i Legendy19.10.2011 - Magazín je možné ZDARMA stáhnout kliknutím na následující odkaz.

Boss GP - legendy F1 a IndyCar ožívají

Boss GP - legendy F1 a IndyCar ožívají25.7.2011 - Velmi rychle, ovšem vůbec ne zběsile se jezdí v evropské sérii nazvané Boss GP, která patří plnokrevným formulím F1, IndyCar, ChampCar a nebo F3000, či formulím ze světové série Renault. Zatím poslední závody hostilo belgické Spa a na koukání tam bylo hned několik unikátů z formule F1.

Rallye Český Krumlov představí také atraktivní legendy

20.5.2011 - Uspořádat takový podnik při Rallye Český Krumlov nás napadlo v roce 2006 při návštěvě závodů v Itálii. Tam jsme se seznámili s členem vedení Rallyclubu Sandro Munariho a následně také s Giuseppe Voltou, kteří pak v roce 2007 přivezli do Krumlova čtyři lancie. Tenkrát tomu nikdo moc nevěřil a pro fanoušky to byla potom opravdová lahůdka“

Po vydařené premiérové Tuscan rallye se opět hlásí podzimní LEGENDY !!

Po vydařené premiérové Tuscan rallye se  opět hlásí podzimní LEGENDY !!30.7.2010 - Podzimní období již řadu let patří Rallye legend v San Marinu, na kterou vyráží stále více českých fanoušků. Přinášíme první informace od jejích pořadatelů

Rallye LEGENDY se změnou: Tuscan Rallye 2010 se přesunuje z března na květen !!!!

Rallye LEGENDY se změnou: Tuscan Rallye  2010 se přesunuje  z března  na květen !!!!18.2.2010 - Naprostou novinkou letošního jara pak měla být zcela nová podobná akce, vycházející ze závodu rallye legend, která se připravuje v Itálii pod názvem Tuscan rallye. Ale pozor - jet se mělo již ve druhé půlce března, ale pořadatelé nakonec ohlásili změnu termínu a jeho posun na závěr měsíce května !!!!!

Rallye LEGENDY letos s novinkou. Opět v Itálii a již brzy !! Tuscan Rallye 2010

Rallye LEGENDY letos  s novinkou. Opět v Itálii a již brzy !! Tuscan Rallye  20108.2.2010 - Velký věhlas i u českých fandů si během pár let získal závod "legend" v San Marinu. Každoročně tam míří stále více a více českých fandů, kteří zde mají možnost vidět mnoho úžasných závodních kousků minulosti v akci. Naprostou novinkou pak bude zcela nová podobná akce, která se připravuje zhruba o sto km dále.

Legendy v San Marinu 2009 opět nadchly. Mnoho fotografií zde !!

Legendy v San Marinu 2009 opět nadchly. Mnoho  fotografií zde !!21.10.2009 - Až neuvěřitelná podívaná se naskýtala návštěvníkům letošní Rallye Legend v San Marínu, mezi nimiž bylo i obrovské množství našinců.

Jak a kudy na LEGENDY do italského San Marína.

Jak a kudy na LEGENDY do italského San Marína.30.9.2009 - Stále většího věhlasu dosahuje závod rallyeových legend, který se jezdí v okolí italského San Marína.

I legendy našeho autosportu mužete obdivovat o víkendu na kopci u Berouna

I legendy našeho autosportu mužete obdivovat o víkendu na kopci  u Berouna8.7.2009 - Miroslav Adámek, Josef Srnský, Jiří Hák, Jiljí Chmelař, Zděnek Ponec, Antonín Muzikant, František Fadrný... všechny tyto legendy našeho autosportu mužete obdivovat, přijedete-li se podívat ve dnech 11-12.7 na závody do vrchu ÚAMK do Berouna, a jistě nebudete zklamáni

 další stránky 1 2 3 4


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu