Vyhledávání

Výsledky hledání mans

MotoGP i host z 24 hodin Le Mans ve vysílání TV SPORT 5 po Vánocích

MotoGP i host z 24 hodin Le Mans ve vysílání TV SPORT 5 po Vánocích22.12.2008 - Díky satelitní a kabelové televizi SPORT 5 si můžete atraktivní sezónu 2002 připomenout i vy. SPORT 5 totiž počínaje 29. prosincem 2008 pravidelně vysílá sestřihy závodů MotoGP sezóny 2002

TV SPORT 5 představí nový film Le Mans Phenomenon i domácí nejlepší jezdce

TV SPORT 5 představí nový film Le Mans Phenomenon i domácí nejlepší  jezdce17.12.2008 - V pondělí 22. prosince v 17:05 hodin ale SPORT 5 zrekapituluje nejzajímavější okamžiky letošního ročníku Le Mans Series. Pětidílné série se s prototypem LMP1, vybaveným benzínovým motorem Aston Martin, úspěšně zúčastnil i český tým Charouz Racing System.

Šampionát Le Mans Series zatím do Brna nezavítá

Šampionát Le Mans Series zatím do Brna nezavítá17.11.2008 - Organizátoři stále zajímavějšího a divácky lákavějšího šampionátu Le Mans Series, známého i z českého zastoupení v něm v podobě i několika vítězných startů Tomáše Engeho, zveřejnili v minulých dnech podobu kalendáře na blížící se rok 2009, který má následující podobu:

Dramatické bitvy v Petit Le Mans lahůdkou ve vysílání SPORT 5. A nejen ty

Dramatické bitvy v Petit Le Mans lahůdkou ve vysílání SPORT 5. A nejen ty14.10.2008 - Letos byl okruh Road Atlanta dějištěm strhující bitvy o vítězství mezi továrními vozy Audi a Peugeot. Desetihodinová řež nabídla fanouškům na tribunách napínavou podívanou, kterou v týdnu na přelomu října a listopadu zprostředkuje svým divákům také SPORT 5

F3: Erik Janiš je i po Le Mans, plném divokých smyků, nejlepším nováčkem

F3: Erik Janiš je i po Le Mans, plném divokých smyků, nejlepším nováčkem5.10.2008 - Dnešní závod, osmnáctý z dvaceti v letošní sezoně Euroserie F3, zásadně ovlivnilo počasí. V Le Mans se nedlouho po startu rozpršelo, následovala série divokých smyků, hodin i havárií, takže jury bitvu přerušila. Po opakovaném startu zbývalo k vypršení časového limitu jen osm minut, dohromady tak odjelo pestré pole pouhých jedenáct z plánovaných sedmadvaceti kol.

F3: Erik Janiš dojel v Le Mans napoprvé patnáctý . Jel moc rychle na žlutou ..

F3: Erik Janiš dojel v Le Mans napoprvé patnáctý . Jel moc rychle na žlutou ..4.10.2008 - Příliš rychlá jízda pilota týmu Mücke Motorsport při volném tréninku v sektoru, kde byly vyvěšeny žluté vlajky. Do dnešního závodu Euroserie F3 v Le Mans tak startoval až jako dvanáctý a do cíle dojel na patnácté příčce. Přes tuto neveselou zprávu si Erik dokázal udržet vedení v hodnocení nováčků.

F3: Erik Janiš zajel v Le Mans nejlepší kvalifikaci letošní sezony, když byl sedmý

F3: Erik Janiš zajel v Le Mans nejlepší kvalifikaci letošní sezony, když byl sedmý3.10.2008 - Do zítřejšího závodu tak pilot týmu Mücke Motorsport vyrazí ze čtvrté řady. Na kratší verzi legendární francouzské trati zvané Bugatti Circuit se o víkendu uskuteční předposlední dvojzávod šampionátu. Erik si dnes potvrdil to, co poznal v předchozím podniku v Barceloně – už mnohem lépe ví, jak za to v kvalifikaci zatáhnout.

F3: Erik Janiš doufá, že v Le Mans naváže na pro něj úspěšnou Barcelonu

F3: Erik Janiš doufá, že v Le Mans naváže na pro něj úspěšnou Barcelonu1.10.2008 - Erik Janiš vyráží k předpolednímu dvojzávodu Euroserie F3 do Le Mans povzbuzen výsledky z nedávných bojů v Barceloně. Doufá, že o víkendu nejméně zopakuje svůj výkon z Katalánského okruhu, kde v absolutním hodnocení dvakrát bodoval a navíc se vrátil do čela tabulky nováčků. K proslulé francouzské dráze, její kratší verzi Bugatti Circuit, také kráčí s cílem zůstat v pozici lídra žebříčku ROOKIES.

David Vršecký v neděli v Le Mans sice nevyhrál, ale dál vede Evropu. Finále se blíží

22.9.2008 - Jedenáct kol pohárového závodu již nepřineslo tolik adrenalinové podívané. Do značné míry se na tom podepsalo odstoupení Albaceteho již na konci prvního kola. Oběma Buggyrám tak stačilo posunovat se v poklidu startovním polem. V polovině závodu vedl Hahn před Bösigerem a Vršeckým. Vzhledem k bodové ztrátě se očekával útok Markuse na Hahna, německý trucker však příkladně zabodoval a připsal si na své konto první letošní vítězství!

Markus Bösiger v sobotu v Le Mans zlatý a stahuje Vršeckého. Albacete bodově zcela vyhořel

22.9.2008 - Přestože po tvrdém souboji s Jochenem Hahnem se nakonec z vítězství radoval Markus Bösiger, hrdinou jedenáctikolového pohárového závodu se stal David Vršecký. Vždyť, který z jezdců současného startovního pole se může pochlubit tím, že dokázal odjet prakticky celý závod bez jednoho turbodmychadla a ještě skončit třetí! Vršeckého radosti po dojezdu se nelze divit.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu