Vyhledávání

Výsledky hledání mans

Bösiger s Buggyrou v sobotu po nepovedené kvalifikaci v Le Mans přesto třetí!

Bösiger s Buggyrou v sobotu po nepovedené kvalifikaci v Le Mans přesto třetí!8.9.2007 - Konec vcelku dobrý, všechno dobré! Zhruba toto si mohli říct po osmikolové kvalifikaci oba piloti týmu Buggyra International Racing Systém. Vedoucí jezdec průběžného pořadí Markus Bösiger dojel po velmi nepovedeném startu nakonec třetí, David Vršecký skončil čtvrtý.

Le Mans Buggyrám svědčí

Le Mans Buggyrám svědčí7.9.2007 - Dvě vítězství a stejný počet bronzových umístění. Taková je racetrucková bilance týmu Buggyra International Racing Systém na legendárním francouzském okruhu. Nemá cenu dodávat, že podobný výsledek by i letos vedení roudnického týmu nepochybně potěšil. Přestože obou triumfů dosáhl Gerd Koerber, je technický ředitel Mario Kress před letošním závodem velkým optimistou.

Buggyra do Le Mans pro první titul?

6.9.2007 - Vzhledem k systému bodování (v průběhu jednoho závodního víkendu může dvojice vybojovat maximální počet 108 bodů) stačí dvojici roudnického týmu porazit druhý pár šampionátu Allgauera s Koerberem o pouhých devatenáct bodů.

Brno je blízko konání vytrvalostní série automobilů Le Mans !! Ale ale..

Brno je blízko konání vytrvalostní série automobilů Le Mans !! Ale ale..30.8.2007 - V Brně se proslýchá, že na Masarykův okruh možná příští nebo spíše přespříští rok zavítá další atraktivní a prestižní automobilový závod: vytrvalostní závod evropské série Le Mans.

FIA GT: Tomáš Enge si dá po Le Mans závod v Monze (rozhovor)

FIA GT: Tomáš Enge si dá po Le Mans závod v Monze (rozhovor)21.6.2007 - Nejlepší český automobilový jezdec Tomáš Enge je po uzdravení operovaného lokte opět v jednom závodnickém kole. Má za sebou svůj nejoblíbenější podnik 24h Le Mans a myšlenky se mu rychle stáčejí k italské Monze, kde o víkendu nastoupí do bojů FIA Grand Turismo. Ve Francii byla jeho posádka nejrychlejší ve své třídě LM GT1, přesto skončila čtvrtá. Nejen o dramatech na dráze La Sarthe vypráví Tomáš Enge v následujícím rozhovoru.

Sedmé vítězství AUDI v Le Mans, z toho druhé s motorem TDI

Sedmé vítězství AUDI v Le Mans, z toho druhé s motorem TDI19.6.2007 - O drama se postaral jen hustý déšť, který provázel jezdce v poslední fázi závodu, ale loňští vítězové Frank Biela, Emanuele Pirro a Marco Werner s přehledem kontrolovali situaci na čele a získali tak pro Audi sedmé vítězství, přičemž Biela oslavoval v cíli již pátý úspěch. Audi je tak po letošním úspěchu třetí nejúspěšnější značkou v závodě 24 hodin Le Mans, za Porsche a Ferrari.

Aston Martin zlatý v Le Mans 2007

Aston Martin zlatý v Le Mans 200717.6.2007 - Poprvé od roku 1959 triumfoval Aston Martin v Le Mans. Vítězný Aston Martin Racing DBR9 s číslem 009 pilotovali David Brabham, Rickard Rydell a Darren Turner. Po čtyřiadvaceti hodinách charakterizovaných proměnlivými podmínkami a mnoha výjezdy safety caru si vůz dojel pro prvenství ve třídě GT1 a celkovou pátou příčku.

24h Le Mans : český tým Škoda Charouz připremiéře s LOLOU osmý !!

24h Le Mans :  český tým Škoda Charouz připremiéře s LOLOU  osmý !!17.6.2007 - Úspěšně skončila premiéra týmu Škoda Charouz Racing System – Lola/Judd v legendárním závodě 24h Le Mans. Posádka Alex Yoong, Stefan Mücke, Jan Charouz skončila osmá absolutně a pátá v hodnocení vrcholné kategorie LMP1. Nováčkem přitom nebyla jen stáj. Nejmladší pilot podniku Charouz a Němec Mücke byli na trati La Sarthe také poprvé. Český vůz poutal pozornost více než čtvrt milionu diváků nejen výkonem, ale také velkým požárem v boxech.

Palivo Shell V-Power Diesel opět pohánělo vítězné AUDI v 24 hod Le Mans.

Palivo Shell V-Power Diesel opět pohánělo vítězné AUDI  v 24 hod Le Mans.17.6.2007 - Již druhým rokem pohánělo závodní palivo Shell V-Power Diesel vítězný tým k prvnímu místu v závodě 24 hodin Le Mans. Po loňském historickém vítězství, kdy v Le Mans poprvé vyhrál dieselový vůz, protnulo Audi R10 TDI opět jako první cílovou pásku strhujícího 24 hodinového závodu.

24h Le Mans - Spyker týmu Jarka Janiše nedojel

24h Le Mans - Spyker týmu Jarka Janiše nedojel17.6.2007 - Pětasedmdesátý ročník čtyřiadvacetihodinového závodu v Le Mans začal pro tým Spyker Squadron slibně. V posledních několika týdnech všichni pracovali na tom, aby tým i vůz byli na nejtvrdší závody světa dobře připraveni. Přes to všechno musely oba vozy Spyker GT2 ze závodu odstoupit.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu