Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Matějovský má za sebou náročné testování v Brně a na Imole

Michal Matějovský má za sebou  náročné testování v Brně a na Imole14.4.2009 - V Brně jsme udělali hodně práce na nastavení podvozku a měl jsem nejrychlejší časy, druhý jezdec skončil za mnou se ztrátou 0,7 s. Po skončení testování, v pondělí odpoledne, se celý tým přesunul na okruh do Imoly.

Český importér SEATu opět podpoří Michala Matějovského v seriálu Leon EuroCup

Český importér SEATu opět podpoří Michala Matějovského v seriálu Leon EuroCup1.4.2009 - Michal Matějovský, třiadvacetiletý jezdec česko-španělského týmu SUNRED-BRT, bude opět startovat v seriálu SEAT Leon EuroCup s podporou importéra značky SEAT do České republiky

Michal Matějovský má za sebou další úspěšné testování , ve Španělsku

Michal Matějovský má za sebou další úspěšné testování , ve Španělsku26.3.2009 - Za krásného, slunečného a teplého počasí se uskutečnilo další testování týmu SUNRED na španělském okruhu Catalunya.

Michala Matějovského čekají počátkem března první testy s vozem SALEEN S7R

Michala Matějovského čekají počátkem března první testy s vozem SALEEN S7R4.3.2009 - Testovací jezdec K plus K motorsport Michal Matějovský navštívil počátkem prvního březnového týdne dílny týmu v České Třebové. Seznámil se s techniky i mechaniky týmu a společně se pak věnovali nastavení sedačky a pedálů v závodním voze SALEEN S7R. Michal je pozván k prvním testovacím jízdám už tento měsíc.

Michal Matějovský je s prvními testy nového Seatu León Eurocup na okruhu ve Valencii spokojen

Michal Matějovský je s prvními testy nového Seatu León Eurocup na okruhu ve Valencii  spokojen13.2.2009 - Za velmi příznivého počasí se v pondělí 9. února 2009 uskutečnily na okruhu Ricardo Tormo ve španělské Valencii první testy jezdců týmu SUNRED, kteří by měli startovat v letošním, již 2. ročníku seriálu závodů Seat León Eurocup.

Seat León pro Michala Matějovského je připraven. Jezdec chce aspoň jednou vyhrát

29.1.2009 - Matějovský chce alespoň v jednom z letošních závodních víkendů vyhrát a tím získat možnost startu v závodech mistrovství světa v závodech automobilů na okruzích FIA WTCC s vozem SEAT. V červnu tohoto roku se také premiérově uskuteční jeden závodní víkend Seat León Eurocupu i v Brně

Monte Carlo 2009 : videa z jednotlivých dnů soutěže od Michala Nedbala

Monte Carlo 2009 : videa  z  jednotlivých dnů soutěže od Michala Nedbala28.1.2009 - Monte Carlo 2009 je minulostí a již zbývají jen fotografie nebo videa. A právě videa našeho kolegy Michala Nedbala si můžete jedno po druhém prohlédnou zde :

Hamiltonovi jsem věřil, říká Michal Matějovský

15.11.2008 - S velkým napětím sledoval závěrečný díl seriálu F1 v brazilském Sao Paulu jezdec Michal Matějovský, který je fandou týmu Mc Laren. K tomuto týmu ho pojí osobní vazby z doby, kdy získával první jezdecké zkušenosti v zahraničí.

Michal Filla i Jiří Brož na Mistrovství Evropy ve Španělsku

Michal Filla i Jiří Brož na Mistrovství Evropy ve Španělsku14.10.2008 - Počasí nebylo zrovna španělské a při většině tréninků byla trať vlhká, nebo rovnou poprchávalo. Jiří Brož se do tohoto závodu kvalifikoval z Alpe Adria cupu, stejně jako Michal Filla, ten si svou účast pojistil ještě 4.místem v Evropském poháru.

Výlet mimo trať na Monze ukončil naděje Michala Matějovského na umístění

Výlet mimo trať na Monze ukončil naděje Michala Matějovského na umístění7.10.2008 - Do posledního závodu roku, který se jel v neděli 5. 10. na italské Monze, Michal startoval z 19. místa, ale závod pro něho bohužel záhy skončil. Závadu na motoru se sice mechanikům podařilo opravit, avšak při jednom ze soubojů, kdy se probíjel dopředu, se dostal mimo trať a nepodařilo se mu z kačírku vyjet

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu