Vyhledávání

Výsledky hledání monze

Výlet mimo trať na Monze ukončil naděje Michala Matějovského na umístění

Výlet mimo trať na Monze ukončil naděje Michala Matějovského na umístění7.10.2008 - Do posledního závodu roku, který se jel v neděli 5. 10. na italské Monze, Michal startoval z 19. místa, ale závod pro něho bohužel záhy skončil. Závadu na motoru se sice mechanikům podařilo opravit, avšak při jednom ze soubojů, kdy se probíjel dopředu, se dostal mimo trať a nepodařilo se mu z kačírku vyjet

International Formula Master na Monze : Josef Král se vyhnul kolizím a dojel třetí !

International Formula Master na Monze : Josef Král se vyhnul  kolizím a dojel třetí !6.10.2008 - Posledním a rozhodujícím závodním víkendem seriálu International Formula Master se měl stát závodní víkend v Monze. Historický okruh, který patří k nejrychlejším tratím v sezoně, rozhodl o konečném pořadí v šampionátu.

WTCC v Monze : Dvě první místa přiblížila SEAT k vítězství ve světovém šampionátu

WTCC v Monze : Dvě první místa přiblížila SEAT k vítězství ve světovém šampionátu6.10.2008 - Podnik, který se o uplynulém víkendu odehrával na slavném okruhu v italské Monze, skončil tím nejlepším možným výsledkem - dvěma prvními místy jezdců, jež jsou na prvních dvou místech průběžného pořadí. Vedle posílení těchto pozic se podařilo upevnit i vedení SEATu v poháru konstruktérů.

Poslední letošní závody seriálu SEAT León Eurocup se jedou na Monze

Poslední letošní závody seriálu SEAT León Eurocup se jedou na Monze3.10.2008 - O nadcházejícím víkendu se na známém italském okruhu v Monze nedaleko Milána uskuteční poslední dva závody seriálu SEAT León Eurocup, kterých se jako jediný český jezdec zúčastní také Michal Matějovský. Ten je už v Monze a seznamuje se s okruhem

V dramatickém závodu Sports Car Challenge na Monze jelo 27 vozů

V dramatickém závodu Sports Car Challenge na Monze jelo 27 vozů30.9.2008 - Hubert Jousen z Německa překvapivě dominoval kvalifikaci a předjel i Gerda Beisela s Normou CN4 Honda. Třetím kvalifikačním časem mezi dvoulitry však na sebe upozornil i nováček Valentin Hummell z Německa. Počasí se na Monze vydařilo a při první jízdě byl asfalt suchý.

SCC: Namísto zrušeného Lausitzringu se v Dijonu a na Monze pojedou tři závodní jízdy

SCC: Namísto zrušeného Lausitzringu se v Dijonu a na Monze pojedou tři závodní jízdy29.7.2008 - Pořadatel 24 hodinového závodu na Lausitzringu (Creventic gruppe) zrušil své závody, a tím musel zarmoutit jezdce SCC a Interserie, kteří měli jet právě o tomto víkendu. Promotér Walter Pedrazza se proto rozhodl uspořádat, na místo již podruhé odřeknutého termínu, 3 závodní jízdy v Dijonu a na italské Monze.

FIA GT na Monze:.roudnický MM racing zastavil v neděli defekt

FIA GT na Monze:.roudnický MM racing zastavil v neděli defekt19.5.2008 - V sobotu se tým MM Racing v Monze umístil na dobrém desátém místě. Počasí se nezlepšilo,spíše naopak, více pršelo

FIA GT: české Moslery měly smůlu a do cíle na Monze nedojely

FIA GT:  české Moslery měly smůlu a do cíle na Monze nedojely19.5.2008 - Heyer musel do boxů hned po prvním kole závodu, neboť se přerušovala dodávka paliva k motoru. Mechanici se pokoušeli najít příčinu poruchy, nicméně po několika neúspěšných pokusech musela posádka odstoupit. Lacko jezdil na třetí příčce ve své třídě, kterou si po převzetí volantu držel také Jirásek.

FIA GT na Monze a naši s Moslery hned za špičkou

FIA GT na Monze a naši s Moslery hned za špičkou18.5.2008 - Třetí a čtvrté místo v kategorii G2 získali jezdci týmu GTO Charouz Racing v kvalifikaci na zítřejší závod FIA Grand Turismo v italské Monze.

Matěj Smrž skvěle : historické STŘÍBRO v italské Monze !!!

Matěj Smrž skvěle : historické STŘÍBRO v italské Monze !!!16.5.2008 - Monzy tým odjíždí s velice dobrým skóre. V prvním závodě ve Valencii 9. místo (Barry Burrell), ve druhém závodě v Assenu 7. místo (Matěj Smrž). O pódium si nikdo nahlas mluvit netroufl, i když je to vždy přání nejen každého člena týmu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu