Vyhledávání

Výsledky hledání monze

Závod v Monze je za dveřmi. MM Racing dokončuje repasi Corvetty

Závod v Monze je za dveřmi. MM Racing dokončuje repasi Corvetty17.6.2007 - Už jen pár dní má stáj MM Racing na dokončení repase závodního speciálu Chevrolet Corvette Z06R GT3. První trénink na okruhu v Monze začíná již v pátek 22.června

Kuba Smrž ze závodu MS SBK v Monze veze aspoň bod.

Kuba Smrž ze závodu MS SBK v Monze veze aspoň bod.16.5.2007 - Jedenkrát jeden bod, ale jednou také výsledek v Top 10. To je bilance Kuby Smrže ze závodu MS Superbiků v Monze. A dalo by se i říci, že bilance celkem slušná, i když on sám očekával něco víc. Český jezdec ještě nikdy na legendárním okruhu nezávodil

LMES: Na Monze kraloval Peugeot 908

18.4.2007 - Collard s Boullionem na prototypu Pescarolo Judd totiž vloni zvítězili v kategorii LMP1. Velmi zkušeným francouzským borcům tedy na úvod paří druhá příčka. S náskokem celého okruhu nakonec zvítězili Gené a Minassian na továrním Peugeotu 908 FAP Hdi.

LMS na Monze : Smůla Jarka Janiše s C8 Spyder

18.4.2007 - Spyker Squadrom nasadil do prvního závodu Le Mans Series jeden vůz C8 Spyder, ve kterém se střídali Jarek Janiš a Peter Kox. Závod bohužel skončil pro tým předčasně, když krátce po uplynutí čtyř hodin vůz zůstal stát na rovince mezi šikanou Ascari a zatáčkou Parabolica.

LMS: Lola týmu Charouz vyrazí v Monze z druhé řady !!

LMS: Lola týmu Charouz vyrazí v Monze z druhé řady !!14.4.2007 - Vynikajícího výsledku dosáhla stáj Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd v kvalifikaci pro nedělní závod šampionátu Le Mans Series v Monze. Německý pilot Stefan Mücke byl třetí, takže speciál Lola B07/17 Judd v barvách české trikolóry vyrazí v neděli hodinu po poledni z druhé řady.

LMS na Monze : Jarek Janiš v pátek ladil Spyder GT2R

14.4.2007 - Spyker Squadron dnes (v pátek) absolvoval dva volné tréninky, které jsou přípravou na nedělní závod Le Mans Series. Úvodní závod sezony Le Mans Series na 1000 km se jede na slavném ‘Autodromo Nazionale Monza‘. Spyker do letošní sezony nasazuje jeden Spyker C8 Spyder GT2R s číslem 85, ve kterém se střídají Čech Jarek Janiš a Holanďan Peter Kox.

LMS: Charouzova LOLA má v Monze druhý čas !!

LMS: Charouzova LOLA  má v Monze druhý čas !!14.4.2007 - Dva hodinové volné tréninky pro nedělní závod šampionátu Le Mans Series v Monze přinesly české stáji Škoda Charouz Racing System-Lola/Judd druhý čas dne. V prvním tréninku byl Němec Stefan Mücke nejrychlejší, ve druhém mu patřil čtvrtý čas. Podle původních informací figuroval jako jezdec Jan Charouz, nicméně obou výsledků dosáhl jeho kolega, expilot DTM z Berlína.

LMS na Monze - výborný začátek našeho týmu !!

13.4.2007 - Devatenáctiletý český závodník Jan Charouz parádně nakročil do úvodního závodního víkendu Le Mans Series 2007. V italské Monze ovládl první volný trénink před nedělním bojem na 1000 km, když za sebou nechal oba nové sportovní prototypy Peugeot 908 Hdi FAP a dalších 43 soupeřů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu