Vyhledávání

Výsledky hledání motoGp

MotoGP Brno 2011: Bookmakeři nevěří v nadprůměrné výsledky českých jezdců

MotoGP Brno 2011: Bookmakeři nevěří v nadprůměrné výsledky českých jezdců11.8.2011 - Sázková kancelář bwin sice věří, že Abraham bude bodovat, ovšem nejnižší kurz (3,30) vypsala na jeho umístění na 11. – 12. místě. Podle tuzemských sázkových kanceláří se Jakub Kornfeil umístí na 15. - 16. místě.

Premiéru před domácím publikem v královské kubatuře MotoGP má před sebou Karel Abraham

Premiéru před domácím publikem v královské kubatuře MotoGP má před sebou Karel Abraham10.8.2011 - V průběhu sezony Abraham výrazně zlepšil především své časy z kvalifikací. „Mojí slabinou pořád zůstává start a první dvě kola. Věřím, že pokud s tím dokážu něco udělat, můžu bojovat s jezdci, kteří jezdí pravidelně v první desítce,“ uvedl jezdec.

MotoGP 2011 na Masarykově okruhu se blíží. A s ní i různé sázky

MotoGP 2011 na Masarykově okruhu se blíží. A s ní i  různé sázky3.8.2011 - Každý fanoušek motocyklových závodů si může přijít na své. Kdo českému jezdci více věří, může si vsadit na to, kde má Abraham vyšší kurz

MotoGP 2011: Abraham si nakonec odváží ze Sachsenringu čtyři body

MotoGP 2011: Abraham si nakonec odváží ze Sachsenringu čtyři body17.7.2011 - Karel Abraham startoval po dvou pádech ve kvalifikaci až z třináctého místa. Po startu se propadl až na předposlední šestnáctou pozici, poté co vyjel z trati Hector Barbera, posunul se na patnácté místo.

Soutěž o vstupenky na MotoGP a ME trucktrialu v Ostravě i ME v Eurotrialu v Sedlčanech

Soutěž o vstupenky na MotoGP a ME trucktrialu v Ostravě i ME v Eurotrialu v Sedlčanech11.7.2011 - Milí čtenáři, na nadcházející období jsme připravili hned několik jistě atraktivních soutěží na vrcholné podniky, které se u nás na MotorMIXu uskuteční. Bude to soutěž k ME v trucktrialu v Ostravě, kterou právě nyní spouštíme, dále soutěž o lístky na další ME, ale v Eutotrialu, které se uskuteční o týden později v Sedlčanech. Rádi bychom i na základě řady dokazů

MotoGP: Karel Abraham doufá před Velkou cenou Katalánska v příznivé počasí

3.6.2011 - Český motocyklový závodník doufá, že naváže na výkony z dosavadních čtyř závodů v MotoGP, v nichž celkově získal 18 bodů. Žádné určité cíle si ovšem nedává.

Bridgestone dál oficiálním dodavatelem pneumatik v MotoGP, Rossi se stal poradcem pro vývoj

Bridgestone dál oficiálním dodavatelem pneumatik v MotoGP, Rossi se stal poradcem pro vývoj21.4.2011 - Nová smlouva znamená, že Bridgestone bude i nadále poskytovat pneumatiky a technickou podporu každému týmu a jezdci na startovním roštu královské třídy mistrovství světa, která vstoupí v příštím roce do nové éry zvýšením zdvihového objemu motoru z 800 cm3 na 1000 cm3.

Jezdci MotoGP pomohou obětem zemětřesení. VC Japonska přesunuta na říjen.

Jezdci MotoGP pomohou obětem zemětřesení. VC Japonska přesunuta na říjen.4.4.2011 - Speciální tričko, jež na přední straně nese nápis "We are for Japan", zatímco na zadní straně nese sedmnáct podpisů jezdců z mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP, budou mít fanoušci možnost zakoupit na všech Velkých cenách

Karel Abraham se připravuje na druhý závod v MotoGP, Velkou cenu Španělska.

31.3.2011 - „Trať v Jerezu je technická a velice náročná, ale líbí se mi,“ říká Karel Abraham, jenž si stejně jako před Velkou cenou Kataru, ve které obsadil 13. místo a při své premiéře v MotoGP získal tři body, neklade žádné určité cíle.

Karel Abraham sice dojel ve svém premiérovém závodě v MotoGP poslední, ale se třemi body!

Karel Abraham sice dojel ve svém premiérovém závodě v MotoGP poslední, ale se třemi body!21.3.2011 - I přes to však byl s výsledkem Velké ceny Kataru spokojený. „Fyzická kondice je docela v pohodě, ale musím zapracovat na rukou, v závěru už mi trochu docházela síla,“ připustil Abraham.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu