Vyhledávání

Výsledky hledání motoGp

Nespokojenost Jakuba Kornfeila s průběhem katarského nočního závodu MotoGP

21.3.2011 -

Karel Abraham startujue do svého premiérového závodu v MotoGP z páté řady

Karel Abraham startujue do svého premiérového závodu v MotoGP z páté řady20.3.2011 - V té jej doplní Nicky Hayden a Loris Capirossi, další jezdci na motocyklech Ducati Desmosedici GP11, kteří s prvním Čechem v královské kubatuře MotoGP dlouho bojovali a nakonec jej překonali o 0,784, respektive 0,342 sekundy.

Karel Abraham zahájil testování MotoGP v Kataru patnáctým časem

Karel Abraham zahájil testování MotoGP v Kataru patnáctým časem13.3.2011 - Český motocyklový závodník, jenž se v letošní sezóně představí v královské kubatuře MotoGP, se po celý večer úvodního testovacího dne pohyboval za hranicí elitní desítky a neustále zrychloval, přestože povrch okruhu Losail postupně chladnul a přilnavost pneumatik se snižovala.

Jezdec MotoGP Karel Abraham se třetí den testů opět zlepšil, ale zůstal na chvostu.

Jezdec MotoGP Karel Abraham se třetí den testů opět zlepšil, ale zůstal na chvostu.25.2.2011 - Karel Abraham se společně s týmem Cardion AB Motoracing nyní vrací do České republiky, odkud se v polovině března přesune do Kataru, kde se uskuteční poslední předsezónní testování.

Karel Abraham dnes vylepšil svůj úterní nejlepší čas při testech MotoGP, ale rezervy zůstávají

Karel Abraham dnes vylepšil svůj úterní nejlepší čas při testech MotoGP, ale rezervy zůstávají23.2.2011 - „Dnes to bylo o něco lepší, ale ještě pořád nejsem spokojený. Ještě pořád se totiž můžeme zlepšovat,“ řekl Abraham, jenž na motocyklu Ducati Desmosedici GP11 absolvoval 36 kol a za nejrychlejším Caseym Stonerem zaostal o 2,505 sekundy.

Bridgestone uvádí na trh revoluční Battlax BT 016 Pro Hypersport, vyvinutou v MotoGP.

Bridgestone uvádí na trh revoluční Battlax BT 016 Pro Hypersport, vyvinutou v MotoGP.18.2.2011 - Sportovní radiální pneumatiky pro přední a zadní kolo používají celou řadu pokrokových technologií, které Bridgestone vyvinul v MotoGP.

Testy MotoGP v Sepangu: Karel Abraham 14tý a 1,888 vteřiny za nejrychlejším

Testy MotoGP v Sepangu: Karel Abraham 14tý a 1,888 vteřiny za nejrychlejším4.2.2011 - Při premiérovém oficiálním testu zajel Karel Abraham na svém motocyklu Ducati Desmosedici GP11 nejrychlejší kolo za 2.02,465. „Jsem spokojený. V týmu jsme si pořád posouvali hranice, které chceme překonat a pořád se nám to dařilo,“ popsal Abraham po skončení testu.

Karel Abraham se během prvních testů MotoGP v Sepangu zlepšoval

Karel Abraham se během prvních testů MotoGP v Sepangu zlepšoval2.2.2011 - Brněnský závodník Karel Abraham má za sebou první ostré testovací jízdy v kategorii MotoGP na svém motocyklu Ducati v malajském Sepangu. Pět a půl kilometru dlouhý okruh zajel dosud nejrychleji za 2.04.470, což je osmnáctý čas z celkem dvaceti jezdců. Během dne se český jezdec stále zlepšoval, v odpoledních hodinách výrazně vylepšil svůj čas a náskok nejrychlejšího stáhnul z 4,677 sekundy na 2,896 sekundy.

Až do konce sezóny 2013 bylo prodlouženo technické partnerství i Shell s Ducati MotoGP

Až do konce sezóny 2013 bylo prodlouženo technické partnerství i Shell s Ducati MotoGP24.1.2011 - Shell a Ducati velmi úspěšně spolupracují v technické oblasti již 11 let a po celou dobu se produkty obou společností těší samých úspěchů. Shell Advance je oficiálním mazivem značky Ducati na závodních okruzích, silnicích i u spotřebitelů na celém světě. Ducati navíc jezdí na palivo Shell V-Power,“ řekla Traci Alford, globální generální manažerka pro marketing

Karel Abraham se připravuje na svoji první sezonu v prestižní třídě MotoGP

Karel Abraham se připravuje na svoji první sezonu v prestižní třídě MotoGP14.1.2011 - Jezdit bude na motocyklu Ducati Desmosedici GP11, na kterou letos usedne také devítinásobný mistr světa, Valentino Rossi. Motocykl v barvách týmu Cardion ab Motoracing nyní dostal definitivní podobu a tým s ním na konci ledna odcestuje na první letošní testy na malajský okruh v Sepangu

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu