Vyhledávání

Výsledky hledání motoGp

V portugalském Estorilu na účastníky MotoGP zatím pěkně leje.

V portugalském Estorilu na účastníky MotoGP zatím pěkně leje.31.10.2010 - Mohli bychom klidně začít konstatováním, že kdo v portugalském Estorilu zatím „nelehl“ snad ani není závodník, ale asi by to nebylo moc vhodné, neboť i jezdci samotní nejsou z dosavadního průběhu víkendu nijak moc unešení. Zcela určitě se těšili na něco jiného, než na provazce vody z nebe.

MotoGP v Misanu: Jakubu Kornfeilovi se třetí zápis bodů v řadě do tabulky MS nepodařil.

MotoGP v Misanu: Jakubu Kornfeilovi se třetí zápis bodů v řadě do tabulky MS nepodařil.6.9.2010 - Jakub Kornfeil: „Vydařený start jsem prohospodařil již ve druhém kole závodu při kontaktu s malajským jezdcem Khairuddinem, což mne stálo kontakt s trojicí, jenž pak po celý závod bojovala o poslední bodované příčky. Ocitl jsem se tedy na 18.příčce a zezadu se na mne dotáhl Španěl Salom, který ovšem vzápětí havaroval a to rovnou přede mnou.

MotoGP 2010: šokující pátá příčka jihomoraváka Jakuba Kornfeila v Brně !!!

MotoGP 2010: šokující pátá příčka jihomoraváka Jakuba Kornfeila v Brně !!!15.8.2010 - O naprosto neuvěřitelný úspěch v podobě PÁTÉHO místa v kunbatuře 125 ccm se ale v prvním závodfě postaral mladíček z Rohatce u Hodonína Jakub Kornfeil, který se propracoval postupně na chvilu dokonce až na čtvrté místo, ale soupeř mu to na výhezdu hned vrátil.

MotoGP 2010 začíná: Kousek za Brnem roste „nové město“

MotoGP 2010 začíná: Kousek za Brnem roste „nové město“11.8.2010 - V areálu Automotodromu Brno v Ostrovačicích to v těchto dnes skutečně žije. Horní branou sem najíždějí desítky kamionů. Neobyčejných kamionů. Jejich posádka s nimi totiž dokáže divy, kterým běžný smrtelník jen stěží porozumí.

Soutěž o vstupenky na MotoGP v Brně, která se rychle blíží

Soutěž o vstupenky na MotoGP v Brně, která se rychle blíží6.8.2010 - Moto GP Brno je již za pár dní !

MotoGP 2010: Uzdravený Valentino Rossi v plné formě přijede již za pár dní do Brna

MotoGP 2010: Uzdravený Valentino Rossi v plné formě přijede již za pár dní do Brna4.8.2010 - Letošní Cardion ab Grand Prix České republiky se zapíše do paměti hned z několika důvodů. V první řadě se netrpělivě očekává návrat téměř zázračně uzdraveného Valentina Rossiho. Obdivovaný jezdec si při posledním závodě v německém Sachsenringu vyzkoušel, zda vydrží ostrou soutěžní zátěž a na Brno se nyní upínají napjaté zraky fanoušků i motocyklových odborníků.

MotoGP : Abaja by mohl příští rok startovat v královské motocyklové třídě !!

MotoGP : Abaja by mohl příští rok startovat v královské motocyklové třídě !!18.7.2010 - Brněnský jezdec Karel Abraham sice ve své třídě v současné době nijak nezáří, tedy s vyjímkou posledního vystoupení, kdy to byla málem medaile, nicméně by se mohl v MS závodït v královské motocyklové třídě MotoGP.

Deset titulů v motoGP a pak Rosii zamíří do formule jedna ????!

23.4.2010 - Devítinásobný mistr světa silničních motocyklů Valentino Rossi "umí" skvěle na motocyklu, ale láká ho také volant. Jak známo, objevil se již také v rallye za volantem WRC a dostal šanci testovat formuli jedna a to dokonce již šestkrát.

MotoGP 2009: Zázraky se kolem mladičkého Jakuba Kornfeila zatím nedějí

MotoGP 2009: Zázraky se kolem mladičkého Jakuba Kornfeila zatím nedějí7.10.2009 - Oproti svému letošnímu jezdeckému plánu má vítěz letošního Red Bull Rookies Cupu Jakub Kornfeil, za sebou dokonce již druhý závod MS stopětadvacítek.

Pneu Bridgestone opět na závodech MotoGP tento víkend v Brně

Pneu Bridgestone opět na závodech MotoGP tento víkend v Brně10.8.2009 - Po třítýdenní přestávce se seriál motocyklového mistrovství MotoGP vrací opět na závodní trať. Následující víkend bude boj o letošní titul mistra světa pokračovat na Masarykově okruhu v Brně. Všichni jezdci tentokrát pojedou na pneumatikách značky Bridgestone.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu