Vyhledávání

Výsledky hledání oscher

Martin Matzke vstoupil do nové sezóny na Oscherschlebenu s Ascari, ale skončil s ulomeným kolem

Martin Matzke vstoupil do nové sezóny na Oscherschlebenu s Ascari, ale skončil s ulomeným kolem13.4.2009 - Další okruh, na který se mladý jezdec připravuje, bude již 3. května v anglickém Silverstone, kde opět začíná evropský šampionát cestovních vozů FIA GT3.

Tomáš Mičánek zazářil v testech v Oscherslebenu, kde se prosadil se do první pětky !!

Tomáš Mičánek zazářil v testech v Oscherslebenu, kde se prosadil se do první pětky !!12.4.2009 - Mičánek se v měřených trénincích vždy prosadil mezi desítkou nejlepších, jednou dokonce skončil druhý a jednou čtvrtý. Výsledky jsou před zahájením sezony slibné

O velikonočním víkendu na Oscherslebenu zahájí sezónu ADAC Formula Masters 09.

O velikonočním víkendu  na Oscherslebenu zahájí sezónu ADAC Formula Masters 09.11.4.2009 - V ADAC Formula Masters se letos představí mladíci z celkem pěti zemí a čeká na ně osm závodních víkendů.

Tomáš Mičánek ladí formu nyní dva dny v německém Oscherslebenu

Tomáš Mičánek ladí formu nyní dva dny v německém Oscherslebenu8.4.2009 - Prvním ostrým krokem brněnského automobilového závodníka Tomáše Mičánka do nové sezony bude tuto středu a čtvrtek společné jízdecké soustředění všech závodníků letošního seriálu VW Polo Cup na okruhu v německém Oscherslebenu

Závěr Poháru Zdeňka Vojtěcha na německém Oscherslebenu patřil vozům Porsche

16.10.2008 - Nejsilnější divizi, stejně jako absolutní pořadí, opanoval Němec Nielebock. Druhý a jedinný jeho soupeř Jürgen Bode závod nedokončil a ujel jen 10okruhů, z celkových sedmnácti.

Na Oscherslebenu získal vítězné double Petr Fulín vždy před Vršínským

Na Oscherslebenu získal vítězné double Petr Fulín vždy před Vršínským12.10.2008 - Petr Fulín zaznamenal vítězné double ve volných závodech Vekra – Octavia Cup, kte-ré se konaly na německém okruhu Oschersleben v rámci programu mezinárodních závodů Int. ADAC Börde-Preis. V hodně dramatickém klání, jehož se účastnila většina stálých účastníků Octavia Cupu, získal dvakrát stříbro Ivan Vršínský a o bronz se podělili JiříJupa a Daniel Skalický.

Volného podniku na okruhu Oschersleben se účastní dvě třetiny stálých účastníků Octávia cupu

Volného podniku na okruhu Oschersleben se účastní dvě třetiny stálých účastníků Octávia cupu9.10.2008 - Jezdci s pohárovými Octaviemi budou startovat tento víkend 10. – 12. října na německé dráze Oschersleben ve volných závodech Vekra – Octavia Cup, které jsou součástí mezinárodních závodů Int. ADAC Börde-Preis.

Víkendový závod Memoriálu ZV na německém okruhu Oschersleben s exkluzivními podmínkami !!!

Víkendový závod Memoriálu ZV na německém okruhu Oschersleben s exkluzivními podmínkami !!!9.10.2008 - Díky získání nového reklamního partnera jsme pro Vás připravili skutečně exkluzivní podmínky k účasti. Více zde:

International Formula Master na Oscherslebenu: Josef Král v neděli zvítězil !!

International Formula Master na Oscherslebenu: Josef Král v neděli zvítězil !!22.9.2008 - Předposlední závodní víkend seriálu International Formula Master zavítal do italské Imoly. Historický okruh, který navíc prošel v nedávné době úpravami z dílny Hermanna Tilkeho, je místem, kde jezdci neměli možnost ani před sezonou ani během sezóny testovat.

Josef Král v Oscherslebenu výborně odstartoval a konečně prolomil smůlu !!

Josef Král v Oscherslebenu výborně  odstartoval a konečně prolomil smůlu !!31.8.2008 - Šestý závodní víkend letošní sezóny seriálu International Formula Master navštívil německý okruh v Oscherslebenu. Závodnímu víkendu předcházel již středeční oficiální testovací den na tomtéž okruhu. Český jezdec, který se v letošní sezóně zatím učí s novým vozem, stejně tak jako je tým, jenž nemá v této sérii zkušenosti, si pochvaloval pokroky, kterých s týmem během testů dosáhl.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu