Vyhledávání

Výsledky hledání pech

Václav Pech se vrací na slovenské tratě

Václav Pech se vrací na slovenské tratě11.4.2007 - Mnohonásobný český šampion nastupuje do TEMPUS RALLY Majstrovstvá Slovenska 2007 s cílem získat v nabité konkurenci po čtyřleté přestávce opět mistrovský titul.

S čím přijede Václav Pech do Krumlova?

S čím přijede Václav Pech do Krumlova?2.4.2007 - Po úspěchu na rallysprintu v Okříškách, byť tam nemohla do českého mistrovství bodovat, poslala přihlášku i slovensko-česká posádka Peter Gavlák-Miloš Hůlka s Mitsubishi Lancerem EVO IX. S devítkou samozřejmě přijedou i Pech s Uhlem, ale zatím nemohli uvést do přihlášky její registrační značku.

Václav Pech vítězem Rallye Šumava 2007

15.2.2007 - Po vítězství na prvním rallye sezony v rakouském Freistadtu vede tabulku domácího šampionátu s maximálním počtem bodů. Tato dvě vítězství Václava Pecha jun. současně znamenají absolutní vítězství v zimním poháru –„Winter cupu“, který tvořili jednotlivé etapy výše zmíněných soutěží.

Na Šumavě již vládnou opět Pech a Němec Gassner

15.2.2007 - Letošní Rallye Šumava, která tentokrát není  příliš  zimní a sněhová, přinesla již  do sobotního dopoledne řadu dramat. V první etapě  spolu  soupeřili podle očekávání především Václav Pech a Roman Kresta s téměř stejnými  Lancery EVO IX.

Václav Pech nebude chybět na Rallye Šumava

15.2.2007 - Tato soutěž, pořádaná Pošumavským autoklubem v Klatovech, je druhým podnikem sedmidílného seriálu Mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích a současně s rakouskou Jänner rallye tvoří náročný Winter Cup. Václav Pech jun. po vítězství v rakouském Freistadtu má velké ambice na přední umístění ve zmíněném Winter Cupu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu