Vyhledávání

Výsledky hledání pech

Václav Pech si po zlatu ve Slovinsku jede zaskákat do Českého Krumlova

Václav Pech si  po zlatu ve Slovinsku jede zaskákat do Českého Krumlova19.5.2010 - modrožluté Mitsubishi Lancer EVO IX se před týdnem vrátilo z úspěšného vystoupení ve Slovinsku na Saturnus Rallye, kde česká posádka již potřetí v řadě zvítězila. „Auto prošlo kompletní repasí a všechny důležité agregáty, včetně motoru, převodovky a diferenciálů, jsme vyměnili a seřídili při několika testech. Před Rallye Český Krumlov bude zbývat již jen krátká zkušební jízda, ale hlavně nastavení světelné rampy

Václav Pech vyhrál Rallye Saturnus 2010, soutěž Mistrovství Evropy centrál

Václav Pech vyhrál Rallye Saturnus 2010, soutěž Mistrovství Evropy centrál11.5.2010 - Vysoko se nám však zvedl tep, když v jedné z vložek, kterou jsme mohli trénovat naposledy před třemi dny, byl za horizontem nános bahna od traktoru, co tam vyvážel asi hnůj. S autem jsme po něm dlouho jeli bokem, ale mimo několika sekund ztráty jsme bez škrábnutí dojeli do cíle,“ říká Václav Pech jun.

Václava Pecha čeká o víkendu slovinská Saturnus Rallye, kde již dvakrát vyhrál

5.5.2010 - Pech tam odjel trénovat již začátkem tohoto týdne, kdy na tento závod byl opět nominován jako státní reprezentant s evropskou prioritou. Tato nominace má svoje opodstatnění, vždyť Pech se v loňském roce stal již po sedmé absolutním mistrem východní Evropy a Saturnus Rallye již také dvakrát absolutně vyhrál.

Václav Pech na Šumavě neobhájil. Měl technické problémy

Václav Pech na Šumavě neobhájil. Měl technické problémy19.4.2010 - už v první etapě Šumavy jsme začali bojovat se špatnou svorností předního diferenciálu, který začal nepříznivě ovlivňovat jak akceleraci, tak brzdění našeho vozu. Proto musel být vyměněn. Naši mechanici při jejího výměně předvedli během povolených 20 minut všem přihlížejícím skutečný koncert,“ komentuje úvod soutěž Václav Pech jun., kterému v cíli první etapy Rallye Šumava patřila čtvrtá příčka.

Václav Pech po pro něj výborné Valašce připravuje k obhajobě na Šumavě

14.4.2010 - Posádka EuroOil teamu, která před třemi týdny překvapila soupeře svou rychlostí na Valašské Rallye, bude na Šumavě obhajovat vítězství, které zde v loňském roce vybojovala.

Václav Pech na Valašce celou soutěž vedl, ale je spokojen i se stříbrem

Václav Pech na Valašce celou soutěž vedl, ale je spokojen i se stříbrem29.3.2010 - „Na Valašce nás potěšilo vítězství hned v první rychlostní zkoušce. Sám jsem nečekal, že díky většímu restriktoru budeme mít tak rychlý vůz a můžeme se rovnat nejrychlejším S2000,“ líčil svoje pocity Václav Pech jun., který ovládl první etapu Valašské Rallye.

Úřadující vicemistři Česka v rally Václav Pech a Petr Uhel na prahu nové sezóny

Úřadující vicemistři Česka v rally Václav Pech a Petr Uhel na prahu nové sezóny24.3.2010 - Do nové sezóny vstupujeme ve tradičních barvách EuroOil teamu, ale se zbrusu novým autem, které jsme přes zimu postavili podle posledních možností homologace pro produkční vozy. Můžeme využít o jeden milimetr větší restriktor, díky čemuž se do motoru dostane více vzduchu a máme tak k dispozici lepší průběh výkonu

Václav Pech a Mirek Topolánek s modrou Fábií WRC kralovali v Praze společně již potřetí

Václav Pech a Mirek Topolánek s modrou Fábií WRC kralovali v Praze společně již potřetí6.12.2009 - „Celou soutěž provázela výborná atmosféra a fandění diváků. Souhra s Mirkem Topolánkem byla v autě bezchybná a z našeho třetího společného vítězství na této soutěži mám velkou radost,“ říká Václav Pech jun., který se spolujezdcem Mirkem Topolánkem vyhrál před Romanem Krestou a Jozefem Bérešem.

Praha 2009: Tomáš Enge bavil diváky. Vyhrál opět Václav Pech !

Praha 2009: Tomáš Enge bavil diváky. Vyhrál  opět Václav Pech !5.12.2009 - Tomáš Enge s Petrem Hulinský pojali Pražský rallysprint jako poděkování za podporu v průběhu letošního roku. Své Mitsubishi Lancer EVO IX CNG pilot opět nijak nešetřil, důkazem budiž čtvrtý čas absolutně na RZ 1, a to v záplavě vozů specifikace WRC a S2000. V Praze ale o výsledek tolik nejde

Praha 2009: Václav Pech s Mirkem Topolánkem budou s Fabií WRC favority

3.12.2009 - Plzeňan Václav Pech jun. má ve zvyku absolvovat Pražský rallyesprint s vozem nejvyšší kategorie WRC. Stejně tak tomu bude i letos, kdy usedne do osvědčené Škody Fabia WRC v efektním modrožlutém zbarvení EuroOil teamu, ve které dokázal při Setkání mistrů porazit šestinásobného mistra světa Sebastiena Loeba.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu