Vyhledávání

Výsledky hledání program

Barum rally Zlín je tu: PROGRAMY přichází od pondělí do prodeje!

Barum rally Zlín je tu: PROGRAMY přichází od pondělí do prodeje!13.8.2007 - Obsah programu Barum rally Zlín zpestří zajímavé snímky závodníků v netradičním prostředí. Například zlínští jezdci Roman Kresta, Miroslav Jandík, Vladimír Barvík a Antonín Tlusťák se představí jako cimbálové valašské kvarteto. Podívat se můžete i na Romana Krestu, Václava Pecha nebo Španěla Enrique Garcia Ojedu v hokejové výstroji na ledové ploše zlínského zimního stadionu.

Okruh v Mostě chystá na zbytek sezony 2007 velmi bohatý program !!

Okruh v Mostě chystá na zbytek sezony 2007 velmi bohatý program !!25.7.2007 - Mostecký okruh má za sebou MISTROVSTVÍ EVROPY silničních motocyklů, ale již brzy zde zavrčí motory opět. Kromě mistrovství republiky motocyklů a automobilů se lze těšit také na tradiční evropské trucky i na novinku - prestižní německý motocyklový šampionát !!

Pelhřimov nabídne bohatý doprovodný program a také Pecha !

Pelhřimov nabídne bohatý doprovodný program a také Pecha !17.7.2007 - Pelhřimovská rally je proslulá svým doprovodným programem na zdejším náměstí. Nejinak tomu bude i letos, když celý program si vzal na starost jeden z reklamních partnerů Pivovar Poutník z Pelhřimova. „Celé centrum bude opět na pelhřimovském náměstí, kde bude umístěna startovní a cílová rampa. Vzhledem k tomu, že jedeme dvoudenní rally, proběhne start již v pátek 3. srpna v 17 hodin.

Osmnáctý ročník Horácké rally hlásí uzávěrku i bohatý doprovodný program

Osmnáctý ročník Horácké rally hlásí uzávěrku i bohatý doprovodný program5.7.2007 - Osmnáctý ročník Horácké rally letos startuje zhruba uprostřed letních prázdnin, 20.-21.července 2007. Představme si doprovodný program, který pořadatelé přichystali. Pro všechny ty, kteří nechtějí opustit Třebíč, pořadatelé přichystali i bohatý kulturní program na třebíčském Karlově náměstí. Zaměřený bude nejenom na fandy rally ale především na celou rodinu.

Rallye Rožňava láká bohatým programem

Rallye Rožňava láká bohatým programem25.6.2007 - Štvrtým podujatím šesťdielneho seriálu TEMPUS RALLY 2007 Majstrovstvá Slovenskej republiky v automobilových súťažiach rally bude začiatkom júla Eurobus Rally Rožňava v Rožňave (6. – 7. júla 2007).

Slovenská Rožňava myslí i na bohatý doprovodný program

Slovenská Rožňava myslí i na bohatý doprovodný program23.6.2007 - Hlavným organizátorom je Tempus Media, s.r.o. a spoluorganizátorom po športovej stránke je Auto šport klub Rožňava. Ostávajú už len dva týždne na prípravu. Ako je rely pripravená a na čo sa môžu diváci tešiť sme sa spýtali predsedu organizačného výboru Petera Lučka.

AUTOSALON BRNO nabízí lákavý program pro veřejnost

AUTOSALON BRNO  nabízí lákavý program pro veřejnost23.5.2007 - Desítky automobilů různých značek, nové koncepty a premiéry, ale také bohatý program pro příchozí návštěvníky. To vše je AUTOSALON BRNO 2007. Váháte-li jaký automobil je ten pravý, právě pro Vás jsou připraveny testovacích jízdy s desítkami automobilů a s možností výjezdu z areálu výstaviště.

AGROTEC IVECO rally Hustopeče a páteční doprovodný program

AGROTEC IVECO rally Hustopeče a páteční doprovodný program22.4.2007 - III. AGROTEC IVECO RALLY 2007 to nebude jen vrčení závodních aut a hvízdání pneumatik, či obdivné pohvizdování fanoušků….. Kromě vlastního sportovního zážitku pořadatelé návštěvníkům této soutěže, která je jedinou u nás, jedoucí se mezi vinicemi, podobně jako v Německu při soutěži MS, nabízejí možnost divákům si třeba také zasoutěžit !

Program naTatry již v prodeji

Program naTatry již  v prodeji10.4.2007 - Příznivci automobilového sportu zde naleznou na 48 stranách vedle úvodních proslovů informace k púchovské soutěži, základní program, galerii vítězů, mapky rychlostních zkoušek, jejich popis i foto diváckých míst, časový harmonogram, bezpečnost při sledování rally atd.

Prodejní místa oficiálních programů Valašské rallly 2007

Prodejní místa oficiálních programů Valašské rallly 20072.4.2007 - Na šedesáti barevných stranách najdete mimo jiné podrobný popis rychlostních zkoušek včetně podrobně popsaných diváckých míst a jejich fotografií, mapy jednotlivých etap, časový harmonogram, základní časový plán, doprovodný program atd.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu