Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Jan Charouz vyhrál vBrně sobotní závod Formule Renault 3.5 mezi nováčky

Jan Charouz vyhrál vBrně sobotní závod Formule Renault 3.5 mezi nováčky6.6.2010 - Sedmou pozici udržel Jan Charouz až do cíle závodu a připsal si tak na své konto důležité čtyři body. Jezdec týmu P1 Motorsport navíc zvítězil v hodnocení kategorie nováčků, když v přímém souboji na trati dokázal za svými zády bez problémů udržet Francouze Berthona.

Pravou nohou vstoupil do brněnského víkendu Světové serie Renaultu Filip Salaquarda

5.6.2010 - Podařilo se mu totiž vyhrát páteční odpolední trénink. Úspěch týmu ISR Racing dovršil třetím časem Filipův kolega, Argentinec Esteban Guerrieri.

Jan Charouz vyhrál volný trénink FRenault 3.5, ale v dalším jej přibrzdla červená vlajka

4.6.2010 - Program závodního víkendu pokračuje v sobotu 5. června v 9 hodin kvalifikací, která určí postavení na startu prvního závodu. Závod pak odstartuje ve 13 hodin.

Jana Charouze čeká víkendová Světové série Renault v Brně, včetně volantu F1!!

4.6.2010 - Světová série Formule Renault 3.5 míří do Brna. Čtvrtý podnik letošní sezony bude o nadcházejícím víkendu (4. až 6. června) poprvé ve své historii hostit Masarykův okruh. Český závodník Jan Charouz se tak představí před zraky domácích fanoušků. Náhradní a testovací jezdec týmu Renault F1 se navíc divákům představí i za volantem monopostu formule 1.

Nové SOUTĚŽE : O vstupenky na Autosalon i na Světovou sérii Renault

Nové SOUTĚŽE : O vstupenky na Autosalon i na Světovou sérii Renault1.6.2010 - S úvodem června přinášíme hned dvě aktulní soutěže:

Renault představí na letošním Autosalonu v Brně dva konvertibilní modely

31.5.2010 - nový Renault Mégane Coupé-Cabriolet a Renault Wind. První model je 4. za sebou jdoucím kabrioletem značky v segmentu C. Druhý model pouští nový vítr do světa roadsterů

Čeští jezdci v českých týmech ve Světové serii Renaultu. Již brzy míří do Brna !!

Čeští jezdci v českých týmech ve Světové serii Renaultu. Již brzy  míří do Brna !!28.5.2010 - Během víkendu Světové serie Renaultu (World Series by Renault), který se uskuteční ve dnech 5. a 6. června 2010 na Masarykově okruhu v Brně, budou mít diváci možnost v obou formulových kategoriích fandit českým závodníkům a týmům.

Historicky první podnik World Series by Renault na českém území míří do Brna !!.

25.5.2010 - Ve dnech 4.-6. června se na brněnském Masarykově okruhu uskuteční historicky první podnik World Series by Renault na českém území. Jedná se o zavedený a již několik let perfektně fungující koncept, jehož cílem je přinést divákům nejen atraktivní podívanou, ale i zábavu pro celou rodinu.

Miro Horňák s Christianem Malchárkem na Renaultu Clio RS v Mostě

Miro Horňák s Christianem Malchárkem na Renaultu Clio RS v Mostě19.5.2010 - Skaličan Miro Horňák odchádzal na druhé preteky tohtoročných slovenských majstrovstiev s plánom absolvovať vytrvalostné preteky spoločne s Christianom Malchárkom v Renaulte Clio RS. Všetko však nakoniec dopadlo úplne inak.

Jan Charouz ve Světové sérii Formule Renault 3.5 zvládl bez zaváhání svou premiéru v Monaku

17.5.2010 - Na okruhu, kde se obtížně předjíždí a jakoukoliv chybu jezdci draze zaplatí nárazem do svodidel těsně lemujících trať, neudělal český jezdec žádnou chybu a dojel do cíle na čtrnácté pozici.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu