Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Nováček v sérii Jan Charouz zajel druhý nejrychlejší čas v testech Světové série Renault

Nováček v sérii Jan Charouz zajel druhý nejrychlejší čas v testech Světové série Renault28.3.2010 - Britský tým P1 Motorsport se v pátek a sobotu účastní závěrečných oficiálních testů před startem nové sezony Světové série Renault. Dařilo se oběma jezdcům. Rakušan Walter Grubmüller jun. byl v dopoledním tréninku třetí a Jan Charouz jej odpoledne dokázal ještě překonat, když si připsal druhý čas.

Jan Charouz dnes poprvé v kariéře testoval monopost formule 1 týmu Renault F1

Jan Charouz dnes poprvé v kariéře testoval monopost formule 1 týmu Renault F119.3.2010 - Dvaadvacetiletý závodník, který jako třetí Čech v historii nastoupil cestu do nejprestižnější motoristické disciplíny, absolvoval s týmem Renault F1 shakedown monopostu Renault F1 R29 na britském okruhu Silverstone.

Druhé oficiální testy World Series by Renault na okruhu v Jerezu i s Charouzem

16.3.2010 - Další zkušenosti za volantem monopostů Formula Renault 3.5 získávali také jezdci Jan Charouz a Walter Grubmüller, kteří v jednotlivých trénincích atakovali elitní desítku.

Jan Charouz v prvních oficiálních předsezónních testech seriálu Formula Renault 3.5 World Series

8.3.2010 - Ve čtvrtek zajel velmi slušný šestý čas, bohužel v pátek kvůli nehodě nemohl své dosavadní maximum již vylepšit.

Adam Kout a Jakub Klášterka testovali ve Valencii novou Formuli Renault pro Eurocup

Adam Kout a Jakub Klášterka testovali ve Valencii novou Formuli Renault pro Eurocup25.2.2010 - Tento test se odehrával na okruhu Ricarda Torma nedaleko španělské Valencie, kde na jezdce i přes silný vítr čekalo sluncem zalité nebe a rtuť teploměru šplhala k příjemným 20ti ° Celsia. Adam Kout zasáhnul do obou testovacích dnů

Jezdci Křenek Motorsport provedli funkční test nového vozu Formule Renault spec. 2010

Jezdci Křenek Motorsport  provedli funkční test nového vozu Formule Renault  spec. 201018.2.2010 - Mimo stálých pilotů týmu, jimiž jsou Adam Kout, Jakub Knoll a Jakub Klášterka se za volant nového vozu posadil i švýcarský závodník Philipp Frommenwiler. Philipp v předešlé sezóně startoval v anglické sérii Formule Palmer a ve svých 20ti letech již patří ke zkušeným závodníkům.

Druhý náhradník Jan Charouz poprvé u týmu Renault F1 při testech ve Valencii !

Druhý náhradník Jan Charouz poprvé u týmu Renault F1 při testech ve Valencii !4.2.2010 - Se členy týmu Renault F1 se Jan Charouz znovu potká velmi brzy. Příští týden zamíří kvůli výrobě vlastní sedačky do sídla stáje v britském Enstone a v polovině měsíce poprvé usedne do kokpitu žluto-černého monopostu formule 1 v rámci shakedownu na okruhu v Silverstone.

Oficiálně: Jan Charouz a Walter Grubmüller pojede ve Světové sérii Renault !!

15.1.2010 - Vítěz Le Mans Series 2009 Jan Charouz a vicemistr britského šampionátu formule 3 Walter Grubmüller budou v roce 2010 společně hájit barvy britského týmu P1 Motorsport v prestižní Světové sérii Renault 3.5. Pro oba talentované jezdce bude následující sezona hlavně ve znamení získávání důležitých zkušeností potřebných k dalšímu postupu do nejvyšších formulových kategorií.

Posádka Oldřich Hrubý a Pavel Krbec s Renaultem Clio Sport druhá v rámci Poháru Pirelli 2009

10.10.2009 - Posádka ve složení Oldřich Hrubý a Pavel Krbec startující s vozem Renault Clio Sport si druhým místem ve třídě N3 v rámci předposledního podniku letošní rallysprintové sezóny zajistila konečné prvenství v rámci Poháru Pirelli, který byl letos podruhé vypsán v rámci rallysprintu.

Úspěšný start seriálu Formula Renault 2.0 Carpathian Cup, který skončil na okruhu Pannomia

10.9.2009 - V nadcházející sezoně bude Carpathian Cup obsahovat celkem šest závodních víkendů, které se odehrají na šesti okruzích (Brno, Most, Poznan, Bratislava, Pannoniaring, Oschersleben). Na všech podnicích budou přítomni komisaři

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu