Vyhledávání

Výsledky hledání sor

Rallye Katalánsko: Citroën, Loeb a Sordo připraveni na první skutečný asfalt.

Rallye Katalánsko: Citroën, Loeb a Sordo připraveni na první skutečný asfalt.1.10.2008 - Španělský podnik tak všichni v Citroën týmu berou jako velkou příležitost k potvrzení svých pozici a upevnění vedení. Zvláště poté, co posádky na vozech Citroën C4 WRC Sébastien Loeb - Daniel Elena a Dani Sordo - Marc Martí své ambice a schopnosti na asfaltovém povrchu již dokumentovaly.

V Maďarsku na 12 hod. zvítězilo trio: Nor Sorlie, Němka Hürtgen a její krajan Viebahn.

V Maďarsku na 12 hod. zvítězilo trio: Nor Sorlie, Němka Hürtgen a její krajan Viebahn.30.9.2008 - V Budapešti se proháněly cestovní a gt vozy. Ovšem k vidění byly i speciály, jako Brokernet Silver Sting. Při 12-ti hodinových závodech dostane technika pořádně zabrat, a tak nikdo nemá předem vyhráno. Velkým soubojem fascinovali diváky jezdci z vítězného týmu Schubert Motorsport, kteří dlouho bojovali na ostří nože s Levin Motorsport ze Švédska

„Loebinen“ chce vytěžit maximum. Sordo se rád vrací na asfalt

„Loebinen“ chce vytěžit maximum. Sordo se rád vrací na asfalt14.8.2008 - "Po našem vítězství ve Finsku na domácí půdě našich největších soupeřů nemáme nejmenší chuť jim umožnit odplatu na podniku, který byl pro nás vždy příznivý," říká Sébastien "Loebinen", nově přezdívaný příznivci právě po finském triumfu. "I když člověka těší takové množství úspěchů na Rallye Německo, ale neznamená to, že by bylo snadné tady vítězit. Velmi často to bylo riskantní. Těším se na letošní ročník, protože tu máme vždy hodně příznivců

Před Finskem nažhavený Loeb, který zde ještě nevyhrál. Také Sordo by chtěl další body

Před Finskem nažhavený Loeb, který zde ještě nevyhrál. Také Sordo by chtěl další body29.7.2008 - Po přestávce jsou Sébastien Loeb a Daniel Elena obzvlášť nažhavení na pokračování sezony v sedmi zbývajících podnicích, Finskem počínaje. „Ještě nikdy jsme tu nevyhráli a tudíž je to i jeden z cílů, které jsme si dali pro rok 2008," vzpomíná Séb.

Rally Transorientale a cesta Jaroslava Katriňáka k životnímu úspěchu v TV

1.7.2008 - Po zrušení letošního ročníku Rally Dakar patřila k vrcholům sezony v maratónských automobilových a motocyklových soutěžích Rally Transorientale. Trasa dlouhá více než 13 000 kilometrů provedla účastníky z Petrohradu do Pekingu náročnými a rozmanitými etapami na území Ruska, Kazachstánu a Číny.

Dnes je volný den na Rallye Transorientale. Ale posádky čeká spousta práce!

Dnes je volný den na Rallye Transorientale. Ale posádky čeká spousta práce!22.6.2008 - Dnes máme v Turfanu v Číně volný den. I když volný zrovna není. Během uplynulých deseti etap jsme museli denně překonávat velké vzdálenosti a prakticky není příliš mnoho času dát údržbě auta tolik co by si zasloužilo. Proto se v tuto chvíli pilně pracuje na našem MANu.

Rallye Transorientale projela i po necestách Kazachstánem. Nyní již do Číny!

Rallye Transorientale projela i po necestách Kazachstánem. Nyní již do Číny!21.6.2008 - Pokud jsme si mysleli, že nemůže být nic horšího než Ruské silnice, hodně jsme se pletli! To čemu říkají v Kazachstánu „silnice“ se nedá popsat, to se musí zažít, ale popořádku.

Premiérová Rallye Transorientale 2008 po šesti etapách. Bohužel již dvě tragédie !!

Premiérová Rallye Transorientale 2008 po šesti etapách. Bohužel již dvě tragédie !!18.6.2008 - V oficiálním vyjádření pořadatelů se praví, že Tonin zahynul po kolizi s Kamazem Vladimira Čagina, jenž těžkou etapu nicméně dokončil a byl v ní klasifikován jako druhý o půl hodiny za vítězným de Rooyem. Smrt čínského závodníka Xu Lang se nesla v mnohem smůlovatějším a kurióznějším duchu.

Rallye Transorientale 2008 projela Tatarstanem: Prý jako na výletě!

Rallye Transorientale 2008 projela Tatarstanem:  Prý jako na výletě!15.6.2008 - Vše začalo večer 11. 6. velkolepou přehlídkou Petrohradu na náměstí před Zimním Palácem, tedy známou Ermitáží. Přejelo se přes rampu (tedy jen motorky a osobní auta), my s kamióny samozřejmě vedle, zatroubilo se, zamávalo a rychle zpět do hotelu, je půlnoc, takže honem spát, další den jsme měli před sebou 840km směrem k Moskvě! Motorkáři vstávali už v čtyři ráno, neboť první vyjížděl již na pátou.

SPORT 5 uvádí: soutěžácké peklo ( Rallye Transorientale) i motorkářskou Tourist Trophy

SPORT 5 uvádí:  soutěžácké peklo ( Rallye Transorientale) i motorkářskou Tourist Trophy13.6.2008 - Dvě opravdové lahůdky naservíruje SPORT 5 televizním divákům v následujících dnech. První česká monotematická satelitní a kabelová televize zaměřená výhradně na motoristický sport, nabídne pravidelné sestřihy z Rally Transorientale, jedné z nejnáročnějších dálkových soutěží světa, a přinese také záznamy jednotlivých závodních dní letošního ročníku slavného motocyklového závodu Tourist Trophy na ostrově Man.

 další stránky 1 2 3 4 5


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu