Vyhledávání

Výsledky hledání superb

Mezi největší překvapení MS superbiků patří před Brnem český jezdec Jakub Smrž !! Ještě týden !!

Mezi největší překvapení MS superbiků patří  před Brnem český jezdec Jakub Smrž !! Ještě týden !!17.7.2009 - V Misanu Smrž dokonce nastupoval do závodu coby držitel pole position, když v sobotním kvalifikačním Superpole přetrhl vítěznou šňůru jindy famózně rychlého Američana Spiese. Výbornými výsledky v Misanu se Smrž posunul v průběžném pořadí šampionátu na devátou příčku, kterou poté v anglickém Donington Parku díky devátému místu v první jízdě vylepšil o další stupínek.

Světové Superbiky se řítí do Brna na Masyrykův okruh ! Už se to blíží!

Světové Superbiky se řítí do Brna na Masyrykův okruh ! Už se to blíží!12.7.2009 - Rozhodně je se na co těšit, vždyť kromě úžasných závodů nabušených superbiků čekají na diváky také starty mistrovství světa supersportů, evropského šampionátu třídy Superstock 600 a Poháru FIM litrových Superstock 1000. Na Masarykově okruhu tedy bude rušno po celý víkend

Masarykův okruh očekává desátý díl světového šampionátu motocyklových superbiků.

25.6.2009 - další významná událost spěje mílovými kroky k srdcím českých příznivců motoristického sportu. Po nedávném mistrovství světa cestovních vozů zamíří na brněnský Masarykův okruh desátý díl světového šampionátu motocyklových superbiků. Brno se stane centrem přitažlivého seriálu o víkendu 24. - 26. července, přičemž ve stejném termínu bude Masarykův okruh hostit i závody mistrovství světa třídy Supersport, Superstock 1000 FIM Cupu a mistrovství Evropy třídy Superstock 600

MS superbiků se po dvou závodech v zámoří opět vrátilo do Evropy. A Jakub Smrž má Pole position !

MS superbiků se po dvou závodech v zámoří opět vrátilo do Evropy. A Jakub Smrž má Pole position !21.6.2009 - Skvěle si v kvalifikaci vedl Jakub Smrž, který si s motocyklem Ducati vyjel v Superpole vynikající 1. místo, tedy Pole position – časem 1.35.435

Nová Škoda Superb je nyní k dispozici v nejvyšší výbavové verzi Exclusive.

27.5.2009 - Superb Exclusive představuje obdobu provedení Laurin & Klement, která plní přání nejnáročnějších zákazníků a přináší šanci pro větší individualizaci vozu za atraktivní cenu. Zákaznická výhoda výbavové verze Exclusive oproti výbavovému stupni Elegance činí 36.000,- Kč.

Mistrovství světa superbiků se po 7 letech vrátilo na okruh Kyalami, tedy do Jihoafrické republiky.

17.5.2009 -

Historicky první superbikové pódium pro našeho Jakuba Smrže je realitou !!!!

27.4.2009 - Český motocyklový závodník Kuba Smrž si ho však včera přesně touhle dobou prožil v holandském Assenu. S ním i jeho sponzoři, kamarádi a početné pole fanoušků. Posléze si totiž na pódiu převzal pohár za 3.místo v druhé superbikové jízdě.

Téměř dvacet let závodního snažení v pozadí dnešního pódia Jakuba Smrže z MS Superbike !!!

Téměř dvacet let závodního snažení  v pozadí dnešního pódia Jakuba Smrže z MS Superbike !!!26.4.2009 - Po celou tuto dlouhou dobu přicházely dílčí úspěchy, ale momentů, které by se daly ke dnešku alespoň přirovnat, nebylo mnoho.

Nejvýznamnější čínský autosalon bude svědkem slavnostního uvedení Superb Hao Rui na čínský trh

20.4.2009 - Po modelech Octavia Ming Rui a Fabia Jing Rui se vlajková loď značky Škoda stane třetí modelovou řadou, která bude vyjíždět z bran závodu Shanghai Volkswagen.

Superbiky posílí i Američan Hopkins, který tak nezůstal ''na dlažbě ....''

1.4.2009 - John Hopkins, ještě loni jezdec třídy MotoGP, se počínaje víkendovou Valencií stane druhým americkým aktérem letošního mistrovství světa superbiků. Hopkins coby člen továrního týmu Kawasaki MotoGP zůstal po nenadálém odchodu tohoto japonského výrobce z Velkých cen takříkajíc na dlažbě, nyní je však znovu ve svém závodnickém živlu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu