Vyhledávání

Výsledky hledání vrchu

Velký návrat na Berounském vrchu ´08 – Roman Skamene

Velký návrat  na Berounském vrchu ´08 – Roman Skamene12.3.2008 - Dnes dorazila přihláška od Romana Skameneho, který přijal nabídku na účast v Saxo Cupu na závody v Berouně.

Dušan Nevěřil letos absolutním mistrem ČR v závodech do vrchu

21.10.2007 - Dušan Nevěřil se silným strojem Lola T96/50 Judd F3000 letos ( konečně) dokázal zvítězit v domácím vrchařském šampionátu Hill tour 2007.

Závod do vrchu Brno–Soběšice 2007 je opět tady ! V sobotu

Závod do vrchu Brno–Soběšice 2007 je opět tady ! V sobotu25.9.2007 - Závodní tratí je část okresní silnice na ulici Kociánka (Král. Pole), Brno–Soběšice. Počíná v Král. Poli v areálu Ústavu sociální péče pro tělesně postiženou mládež Kociánka a končí v Soběšicích.

ME do vrchu : Milan Svoboda na italských kopcích nejrychlejším Čechem.

ME do vrchu : Milan Svoboda na italských kopcích nejrychlejším Čechem.20.7.2007 - Minulé dva víkendy se přesunul seriál ME v závodech automobilů do vrchu na Apeninský poloostrov. Dva extrémně náročné vrchy důkladně prověřily všechny piloty usilující o bodování do průběžných tabulek ME. Shodně na obou kopcích vyšlo krásné letní počasí, ale zejména druhý italský závod v Rieti byla těžká zkouška pro aklimatizaci. Milan Svoboda dojel v obou závodech shodně na absolutním 9. místě, když podal zatím jedny z nejlepších vlastních výkonů v této sezóně.

Edita Prášková kralovala Suchému vrchu !! Absolutní double v soudobých vozech

Edita Prášková kralovala Suchému vrchu !! Absolutní double v soudobých vozech20.7.2007 - Mladá nadějná závodnice z Vysočiny letos startuje v týmu JSC Racing pelhřimovského mistra republiky Milana Svobody. Minulý víkendový závod na Suchém vrchu potvrdil, že načichla skvěle atmosféru pelhřimovské stáje a také nezdolným úsilím svého otce Jardy Práška, který auto výborně připravil a celý víkend svoji dceru vedl až k životnímu úspěchu v podobě absolutního double soudobých vozů.

Vrbenský vrch v Jeseníkách hostí závodÿ do vrchu

Vrbenský vrch v Jeseníkách hostí závodÿ do vrchu13.6.2007 - V nadcházejícím víkendu se kolotoč letošní KW Berg Trophy přemístí na Bruntálsko, do známého rekreačního centra Vrbna pod Pradědem v údolí Jeseníků. Závodníci ovšem kola svých vozů nepoženou na nejvyšší moravskou horu Praděd, ale ve směru na Andělskou horu

Na Zámeckém vrchu pro KOMVET premiérově zlaté a stříbrné double

Na Zámeckém vrchu pro KOMVET premiérově zlaté a stříbrné double10.5.2007 - Nejúspěšnější víkend v historii týmu má za sebou rodinný tým Komvet Racing Davida a Josefa Komárkových z Okříšek na Třebíčsku. Ze Zámeckého vrchu, který je zároveň jejich domácím závodem, si domů v neděli přivezli nejen po dvou prvenstvích ve svých třídách, ale navíc také dvě nejcennější medaile.

Davida Vršeckého na Zámeckém vrchu brzdil déšť

Davida Vršeckého na Zámeckém vrchu brzdil déšť8.5.2007 - Svou premiéru v závodech do vrchu má za sebou David Vršecký. V průběhu víkendu se jezdec týmu Buggyra International Racing Systém zúčastnil se supertruckovou Buggyrou závodu domácího mistrovství v Náměšti nad Oslavou. David jel pochopitelně mimo pořadí a na jeho výkonu se do značné míry podepsala nepřízeň počasí.

U Mohylu míru uvidí pojede po letech závod do vrchu

29.3.2007 - Trať vrchařského závodu Mohyla míru je dlouhá 2,2 km, šířka před třemi lety nově položeného asfaltového povrchu činí v průměru 6,5 metru. Po startu (mezi Sokolnicemi a Újezdem u Brna) čeká jezdce rychlá partie mezi loukami, kterou zpestří dva retardéry tvořené masivními balíky slámy. Poté jezdci budou pokračovat směrem k obci Prace, ale cíl je zastihne už zhruba sto metrů za slavnou Mohylou míru.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu