Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Šanghaj uvidí i Nový Citroën C4 a C4 Picasso, C4 WRC i luxusní C5 atd.

14.4.2011 - Společnosti Citroën a Chagan spojí to nejlepší ze svého know-how v jediném stánku pod heslem „Odvaha“ a „Kreativita“.

Jaroslava Melichárek vyrazí do Egeru s Mitsubishi Lancer WRC05

Jaroslava Melichárek vyrazí do Egeru s Mitsubishi Lancer WRC0530.3.2011 - So štartovým číslom šesť budeme mať možnosť v Egeri sledovať výkon minuloročných Majstrov Slovenska v triede A8 a zároveň tretích absolútneho poradia Jaroslava Melicháreka so spolujazdcom Richardom Lasevičom.

Grzegorz Grzyb nakonec do sezóny vyrazí místo C4 WRC s Fabií WRC

Grzegorz Grzyb nakonec do sezóny vyrazí místo C4 WRC s Fabií WRC30.3.2011 - Správa, v ktorej tím oznamoval nasadenie vozidla Citroën C4 WRC v rámci slovenského šampionátu v rally nadchla celú divácku obec a nikto z fanúšikov sa už nevedel dočkať chvíle keď toto vozidlo bude sledovať na tratiach rally.

Martin Semerád drží i po Portugalské rally průběžné vedení v PWRC 2011

Martin Semerád drží i po Portugalské rally průběžné vedení v PWRC 201129.3.2011 - Pro Martina Semeráda, kterého v závodním Mitsubishi Lancer EVO IX naviguje Michal Ernst, dopadla Vodafone Rally de Portugal nad očekávání dobře. Hlavně po první etapě, kdy totálně selhaly pneumatiky a hrozilo, že posádka Semerád Rally teamu vůbec nespatří cíl, je celkový výsledek s umístěním na stupních vítězů z říše snů.

Martin Semerád před poslední etapou Portugalské rally v PWRC na slušném čtvrtém místě.

Martin Semerád před poslední etapou Portugalské rally v PWRC na slušném čtvrtém místě.27.3.2011 - Martin Semerád navigovaný Michalem Ernstem tak před závěrečnou etapou Portugalské rally drží 4. místo v hodnocení PWRC což je díky situaci s pneumatikami momentálně možné maximum. „Jsem rád, že se podařilo vyjednat výjimku a kluci dnes mohli odstartovat s jinou směsí pneumatik. Oceňuji také snahu výrobce pneumatik Dmack, kteří si dobře uvědomují situaci, ale mají obrovskou snahu problém řešit

Vítězstvím v Mexiku dostal Citroën DS3 WRC šotolinový srovnávací bod pro další podniky

24.3.2011 - Obě posádky francouzského týmu, Sébastien Loeb - Daniel Elena a Sébastien Ogier - Julien Ingrassia touží po vítězství s tím, získat co nejvíce bodů jak pro světový šampionát pilotů, tak i pro Pohár konstruktérů.

Slovenský šampionát se může těšit na starty úspěšného speciálu C4 WRC !!

Slovenský šampionát se může těšit na starty  úspěšného speciálu C4 WRC !!9.3.2011 - Už spomínané vozidlo Citroën C4 WRC sme ešte v rámci domáceho šampionátu nemali nikdy možnosť sledovať a tak sa veru máme na čo v tohtoročnej sezóne tešiť. Za jeho volantom sa predstaví stabilný pilot RUFA Šport – Grzegorz Grzyb. Po jeho boku, na sedadle navigátora bude po trojročnej pauze opäť sedieť slovenských fanúšikom rally dobre známy Róbert Hundla

Mexiko 2011: Loeb dovedl nakonec nový DS3 WRC pro premiérové zlato

Mexiko 2011: Loeb dovedl nakonec nový DS3 WRC pro premiérové zlato8.3.2011 - "Je to výjimečný výsledek pro Citroën," smál se Olivier Quesnel, technický šéf Citroën Total WRT. "Byla to opravdu skvělá rally. Sice jsme ztratili Sébastiena Ogiera během soutěže, ale tak už to chodí. Na první rally na šotolině jsme ukázali, jak je DS3 WRC rychlý a také spolehlivý i přes několik závad. Cítím jistotu pro zbytek sezony a jsem přesvědčen, že máme nejlepší auto a nejlepší posádky. Nyní musíme zapnout všechny naše síly naplno k tomu, abychom bojovali o oba světové tituly."

Ostré DS3 WRC nyní míří na šotolinu do Mexika

Ostré DS3 WRC nyní míří na šotolinu do Mexika3.3.2011 - Sébastien Loeb a Daniel Elena, první posádka Citroën Total World Rally teamu, se chystá zaútočit na své páté vítězství na prašných cestách kolem Leonu. Sébastien Ogier a Julien Ingrassia by rádi uspěli také, vždyť je čeká rally, na které v mistrovství světa debutovali.

DS3 WRC splňuje nejnovější pravidla FIA a je samotnou esencí „Kreativní technologie“.

DS3 WRC splňuje nejnovější pravidla FIA a je samotnou esencí „Kreativní technologie“.2.3.2011 - Úkolem Citroënu DS3 WRC, který piloti již od prvních testů hodnotí jako výkonný, vyvážený a dobře ovladatelný, bude pokračovat ve sbírání titulů a vítězství, které započaly modely Xsara WRC a C4 WRC.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu