Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Buggyra před druhým závodem sezóny posílila! O vicemistra světa PWRC !!

Buggyra před druhým závodem sezóny posílila! O vicemistra světa PWRC !!4.6.2010 - Buggyra hlásí před druhým podnikem letošního mistrovství Evropy v závodech tahačů mimořádně zajímavou akvizici. Vedle Davida Vršeckého pojede v Albacete německý pilot Uwe Nittel.

Trojnásobný úspěch Citroënu C4 WRC z víkendu v Portugalsku

Trojnásobný úspěch Citroënu C4 WRC z víkendu v Portugalsku31.5.2010 - Za Sébastienem Ogierem a Julienem Ingrassiasem zkompletovaly pódium další dvě posádky Citroën Total World Rally Teamu. Sébastien Loeb a Daniel Elena skončili druzí a zvýšili svůj náskok na čele pořadí pilotů v mistrovství světa FIA. Díky třetímu místu Dani Sorda a Marca Martiho náskok Citroënu v Poháru konstruktérů ještě narostl.

Jaroslav Melichárek a Richard Lasevič se s WRC představí i na Gemer Rallye.

20.5.2010 - Na krvavo červené Mitsubishi Lancer WRC05 si fanúšikovia na slovenských rally tratiach už v tomto roku zvykli. Už počas nadchádzajúceho víkendu sa s ním posádka Jaroslav Melichárek – Richard Lasevič predstaví opäť na Salgo Gemer Rally.

Jaromír Tomaštík nakonec musí svůj avizovaný start s Imprezou WRC na Kopné zrušit.!

12.5.2010 - „Je nám to nevýslovně líto, ale účast v závodě jsme museli na poslední chvíli odvolat. Impromat Rallysprint Kopná měl být naší první letošní spoluprácí s Jaromírem Tomaštíkem, ale na Miskolc Rally v Maďarsku utrpělo naše auto po nehodě mnoho šrámů a bohužel stále čekáme na dodání některých dílů.

Jaromír Tomaštík na Kopné opět se Subaru Impreza WRC !! Již za týden !

Jaromír Tomaštík na Kopné opět se Subaru Impreza WRC !! Již za týden !8.5.2010 - Pojedu tedy s naprosto stejným autem, s jakým jsem startoval na prosincové Mikuláš rally. Vloni jsme měli sice drobné technické problémy, ale já věřím, že na Kopné si Subaru Imprezu WRC krásně užiji. Už se na blížící start velice těším.

Martin Prokop v průběhu 2. etapy Rally Nový Zéland vyhrál jednu RZ v SWRC a je dál třetí

Martin Prokop v průběhu 2. etapy Rally Nový Zéland vyhrál jednu RZ v SWRC a je dál třetí8.5.2010 - Posádka Czech Ford National Teamu začínala den ze třetí pozice, kterou navíc dokázala v průběhu dne uhájit. Martinu Prokopovi s Janem Tománkem skvěle vyšla především více než dvaadvacetikilometrová erzeta RZ 11 Baker 1, na které si česká dvojice připsala nejrychlejší čas v hodnocení účastníků mistrovství světa vozů kategorie Super 2000

Po první etapě figuruje Martin Prokop s Fiestou S2000 na třetím místě hodnocení S WRC.

Po první etapě figuruje Martin Prokop s Fiestou S2000 na třetím místě hodnocení S WRC.7.5.2010 - Na posádky tak čekalo několik klasických testů, které se po několika letech znovu objevily v harmonogramu Rally Nový Zéland, včetně nejdelší erzety celé rally zvané Bull (32,56 km). Program etapy uzavírala kratičká superspeciálka v Aucklandu, která se narozdíl od ostatních šotolinových testů jela na asfaltu.

Lužickým horám nakonec dominoval Roman Odložilík s Xsarou WRC

Lužickým horám  nakonec dominoval Roman Odložilík s Xsarou WRC4.5.2010 - Předvedeným vozem i nasazením potěšili fanoušky rally. Absolutorium za předvedený výkon zaslouží i německá posádka Matthias Kahle – Christian Doerr jedoucí s octávií WRC. Dlouho odolávali „české přesile“, ale nakonec jim stop vystavila závada motoru

Po Evropě, Americe a Asii se přesouvá MS WRC na další kontinent na Rally Nový Zéland

4.5.2010 - Sébastien Loeb a Daniel Elena, vítězové posledních tří rally 2010, zamířili k protinožcům s odhodláním pokračovat v této sérii. Dani Sordó a Marc Martí, jejich týmoví kolegové v Citroën Total World Rally Teamu, doufají, že by mohli prorazit na stupně vítězů.

Lužická rallye 2010 je minulostí. Rychlý Kahle nedojel, vyhrál Odložilík s Xsarou WRC

Lužická rallye 2010 je minulostí. Rychlý Kahle nedojel, vyhrál Odložilík s Xsarou WRC3.5.2010 - Pořadím zamíchala sedmá, závěrečná vložka, která znamenala stop pro, do té doby vedoucího, Kahleho, kterého zradil motor jeho Octavie, čímž se otevřela cesta pro Romana Odložilíka k vítězné premiéře s Citroenem.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu