Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Okruhář Filip Sládečka si vyzkoušel Octávii WRC a chce zkusit i Autoslide

Okruhář Filip Sládečka si vyzkoušel Octávii WRC a  chce zkusit i Autoslide5.12.2011 - Na poslednom podujatí tohtoročných automobilových pretekov, na Auto Show Slovakia Ring 2011 sme mali možnosť sledovať Filipa Sládečku v cockpite Škody Octavia WRC. Po jeho boku sedel Marek Sýkora, ktorý mu v rámci už spomínanej akcie nielen čítal noty, ale zároveň aj Filipa zásoboval potrebnými informáciami o rally disciplíne.

Václav Pech se rozloučí se sezónou v Praze. A to opět s Mini WRC a opět s Topolánkem

Václav Pech se rozloučí se sezónou v Praze. A to opět s Mini WRC a opět s Topolánkem1.12.2011 - Na start s MINI se v Praze moc těším. V tomto roce se jede trochu jiný model závodu, než na který jsme byli zvyklí v minulosti na strahovském stadionu. Pro diváky by mohlo být hodně příjemné to, že prakticky vše najdou na jednom místě ve Velké Chuchli. Budou mít jako na dlani několikrát celou rychlostní zkoušku,

Velkým lákadlem Pražského Rallysprintu bude start Švéda Anderssona s Fabií WRC !!

Velkým lákadlem Pražského Rallysprintu bude start Švéda Anderssona s Fabií WRC !!24.11.2011 - Pro Anderssona to ale nebude první zkušenost s tímto vozem. Kromě jiného se Škodou Fabia WRC Švéd startoval i v roce 2009 na soutěži mistrovství světa v Norsku, kde dokonce dvě rychlostní zkoušky absolutně vyhrál.

Rally kalendáře 2012 jsou již nyní v prodeji a to i na dobírku. Z WRC i z legend.

Rally kalendáře 2012 jsou již nyní v prodeji a to i na dobírku. Z WRC i z legend.23.11.2011 - Kalendář bude v prodeji i na Pražském Rallysprintu a ve Slušovicích. Objednat si můžete i zaslání poštou.

Oficiálně : Sébastien Ogier prvním továrním jezdcem týmu s novinkou Polo R WRC !!

Oficiálně : Sébastien Ogier prvním továrním jezdcem týmu s novinkou Polo R WRC  !!23.11.2011 - Sedmadvacetiletý Francouz a jeho spolujezdec Julien Ingrassia (31) se s okamžitou platností stali členy týmu Volkswagen Motorsport. Ogier, který se umístil v letošním ročníku WRC na celkovém třetím místě, přispěje významným způsobem k vývoji soutěžního vozu Polo R WRC, s nímž Volkswagen vstoupí v roce 2013 do mistrovství světa v rallye.

Honza Černý při SM v Sosnové na závěr sezóny pěkně řádil s Fabií WRC

Honza Černý při SM v Sosnové na závěr sezóny pěkně řádil s Fabií WRC23.11.2011 - Honza se ale po Setkání mistrů doma moc neohřál a už v úterý stál na letišti a čekal na letadlo, které jej mělo odvézt do místa dalších závodů, tedy do Francie. Tam se totiž o nadcházejícím víkendu zúčastní hodně těžké Rallye du Var. „Na Rallye du Var odstartujeme s vozem Citroen DS3 R3T, s nímž jsme zvítězili mezi dvoukolkami v Příbrami

Václav Pech na Setkání mistrů ukázal velmi rychlé Mini WRC a pojede s ním i Prahu !!

Václav Pech na Setkání mistrů ukázal velmi rychlé Mini WRC a pojede s ním i Prahu !!22.11.2011 - Premiéra nového vozu John Cooper Works S2000 se zvětšeným výkonem motoru jako v Mistrovství dopadla při X. Setkání mistrů velmi dobře. Již v sobotu při volných rozjížďkách udivoval vůz Václava Pecha svou rychlostí, kterou si měli možnost kromě partnerů týmu vychutnat třeba překážkář Petr Svoboda, či oblíbená herečka Yvetta Blanarovičová, která z vozu MINI ani z Václava Pecha nemohla spustit oči.

Zlato si ze Sosnové odvezl Martin Prokop, startující premiérově v Česku s Fiestou WRC

Zlato si ze Sosnové odvezl Martin Prokop, startující premiérově v Česku s Fiestou WRC22.11.2011 - Sebemenší zaváhání a duel v šeřícím se odpoledni by byl rozhodnutý. Po dvou kolech na paralelní trati vlétla do cíle s náskokem necelé vteřinky Fiesta Martina Prokopa!

Hlavní hvězda X. Global Assistance Setkání mistrů : Prokop s Fiestou WRC

Hlavní hvězda X. Global Assistance Setkání mistrů : Prokop s Fiestou WRC18.11.2011 - Jedním z lákadel X. Global Assistance Setkání mistrů bude bezpochyby Martin Prokop. Juniorský mistr světa a účastník soutěží WRC dnes v Praze na tiskové konferenci představil veřejnosti svůj nový Ford Fiesta WRC

V Hrádku nad Nisou se pojede německá DRS s početnou skupinou vozů WRC a GT !!

V Hrádku nad Nisou se pojede  německá DRS s početnou skupinou vozů WRC a GT !!17.11.2011 - Rally Lužické hory mají rezervovaný termín na 27. – 28. dubna 2012 a z důvodu zařazení do Deutsche Rally Serie bylo nutné prodloužit trať, zejména navýšit kilometry rychlostních zkoušek. Schéma trati je v současnosti hotovo, ale vše podléhá schválení zainteresovaných orgánů. Pojede se podle osvědčeného scénáře – čtyři úseky dvakrát

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu