Vyhledávání

Výsledky hledání jezdec

Jaime Alguersuari , jezdec F1 tváří Seatu

fotogalerie

Jezdec DTM Frank Biela v Česku na motokárách, foto týmu

fotogalerie

R. Kubica, jezdec F1 inkognito na AIR Hustopeče 2007

fotogalerie

Valaška 2007 a endurový jezdec Martin Hudec

fotogalerie

Jezdec rallye Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění. Vyzkouší si okruhy v rámci seriálu Škoda Octavia Cup.

Jezdec rallye Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění. Vyzkouší si okruhy v rámci seriálu Škoda Octavia Cup.27.3.2017 - V historii nejmladší vítěz mistrovství světa v rallye sériově vyráběných vozů (PWRC Švédsko 2011) Martin Semerád se po pětileté pauze vrací k závodění. Do kokpitu soutěžního vozu neusedne v rallye, ale v okruhovém závodě Škoda Octavia Cup. V tuto chvíli je jisté, že se objeví na prvním ze sedmi závodních víkendů na maďarském Hungaroringu (21-22. 4.).

Legendární Keneth Hansen koučuje nyní novou jezdeckou generaci

Legendární Keneth Hansen koučuje nyní novou jezdeckou generaci3.1.2012 - Kenneth Hansen, mnohonásobný mistr Evropy v rallycrosuu a nyní manažer vlastního týmu Hansen Motorsport, podepsal spolupráci se dvěma zajímavými piloty divize SuperCar v ME v rallycrossu. Jeden z nich je v sezóně 2012 vážným uchazečem o příčku nejvyšší, druhý má ambice se dostat do popředí ve velmi blízké budoucnosti

Nadcházející Janner rallye nabízí řadu jezdeckých hvězd. Startovky odhaleny !!

Nadcházející Janner rallye nabízí řadu jezdeckých  hvězd. Startovky odhaleny !!20.12.2011 - Pohled do právě odhalených startovních listin Janner rallye 2012 fandy jistě nadchne. Pojede se "za humny" a již hodně brzy, o prvním lednovém víkendu. Nevýhodou pro české příznivce je pouze vysoká cena vstupného na erzety.

Slušovický legendární jezdec Leo Pavlík pečuje o motoristické juniory

Slušovický legendární jezdec Leo Pavlík pečuje o motoristické juniory15.12.2011 - Slušovický Leo Pavlík se stále pohybuje kolem motoristického sportu. Tento výborný soutěžní jezdec a držitel řady mistrovských titulů, kerý začínal s vozy Škoda, pak jezdil s Renaulty 5 Alpine, či s Opelem Manta a na závěr pak s Audi Quattro, bývá nyní k vidění třeba na závodech motokrát. Dohlíží zde na dva juniory, přesněji juniora a juniorku, které učí vyhrávat, jak říká. Navíc spolupracuje také třeba s Jarkem Orsákem, jak ostatně prozradí v našem rozhovoru, který Motormixu ochotně poskytnul.

Také tovární jezdec týmu Škoda Jan Kopecký je přihlášen na Janner rallye

Také tovární jezdec týmu Škoda Jan Kopecký je přihlášen na Janner rallye12.12.2011 - Poté, co se o námět hovorů postaralo oznámení o přihlášení Václava Pecha, který v Rakousku poprvé pojede s vozem Mini Cooper S2000, srdce fanoušků určitě rozbuší také oznámení o účasti Jana Kopeckého s továrním vozem Škoda Fabia S2000. Tento Čech, který v letošním roce získal v sérii IRC pro tým Škoda Motorsport vynikající druhé místo, již na Jänner-Rallye nějaké zkušenosti nasbíral.

Okruhový jezdec Filip Sládečka potvrzuje svoji premiéru na Autoslide

Okruhový jezdec Filip Sládečka potvrzuje svoji premiéru na Autoslide8.12.2011 - Štart Filipa Sládečku bude určite veľkým okorenením tohtoročného Autoslidu a tento ročník si ozaj hrdo môže povedať, že to bude stretnutie majstrov z takmer všetkých automobilových disciplín.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu