Vyhledávání

Výsledky hledání FORD

Prokopův technický problém vozu Ford Fiesta Super 2000 na úvod SWRC v Řecku

Prokopův technický problém vozu Ford Fiesta Super 2000 na úvod SWRC v Řecku18.6.2011 - Jezdec Czech Ford National Teamu Martin Prokop si řeckou Akropolis chtěl užít, bojovat o maximální bodový zisk. Ale průběh prvního dne se stal pro jihlavského jezdce černou můrou. Na vině byl technický problém vozu Ford Fiesta Super 2000, který českou posádku zpomalil na všech šesti rychlostních zkouškách první etapy. V jejím cíli Prokop s Tománkem figurují na sedmém místě hodnocení SWRC.

Test Fordu Kuga s nejsilnějším benzínovým motorem 2,5 Turbo

Test Fordu Kuga s nejsilnějším benzínovým motorem 2,5 Turbo13.5.2011 - Test Fordu Kuga s jediným dodávaným benzínovým motorem, přeplňovaným 5-ti válcem z Volva. Kuga měla pohon 4x4 přes Haldex spojku a 6-ti stupňovou manuální převodovku. Za týden jsem s ním najezdil přes 550 km.

Martin Matzke po Algarve přerušil spolupráci s týmem a s Fordem GT dál FIA GT1 nepojede!!

Martin Matzke po Algarve přerušil spolupráci s týmem a s Fordem GT dál FIA GT1 nepojede!!12.5.2011 - Celý víkend a předešlé zkušenosti s vozem a jeho konkurenceschopností navíc dodal podnět k tomu řešit nepříznivou situaci razantním způsobem. Jelikož se nám jako kolektivu nepodařilo najít cestu a zvrátit jasný nepoměr obou vozů týmu ve startovním poli, učinili jsme s týmem dohodu o přerušení mé spolupráce do doby nápravy. Je to škoda, ale za současných podmínek nejde nadále v GT1 s tímto vozem pokračovat.

Ford SYNC se systémem MyFord Touch bude nabízet připojení Wi Fi.

Ford SYNC se systémem MyFord Touch bude nabízet připojení Wi Fi.5.5.2011 - Technologie budou kompatibilní jak s jakýmkoli USB modemem, tak s telefony typu smartphone, což znamená, že nebude potřeba žádných dalších smluv nebo výdajů.

Grzegorz Grzyb s vozem Ford Focus WRC08 skončil v Prešově předčasně s ulomeným kolem

Grzegorz Grzyb s vozem Ford Focus WRC08 skončil v Prešově předčasně s ulomeným kolem3.5.2011 - Na štvrtom kilometri šiestej rýchlostnej skúšky nám však v jednom okamihu odpadlo ľavé zadné koleso. Zvyšných osem kilometrov testu sme napriek tomu došli, ale nedalo sa to opraviť, preto sme museli odstúpiť

Na Rallye Střela Žihle pět posádek s vozy Ford Fiesta1,3 Cup

Na  Rallye Střela Žihle pět posádek s vozy Ford Fiesta1,3 Cup28.4.2011 - V okolí Žihle a Kralovic čekalo celkem na 49 posádek šest rychlostních zkoušek o celkové délce 73,5 kilometrů. FiestaCUP již tradičně startoval ve třídě A1, kde se na start postavilo rekordních 23 posádek

Tým RUFA jede do Prešova s Fordem Focus WRC

Tým RUFA jede do Prešova s Fordem Focus WRC27.4.2011 - Mrzelo nás, že sme nie vlastnou vinou nemohli v Egeri odštartovať so sľúbenou C4 WRC. Preto sme sa snažili potešiť divákov aspoň v Prešove a pre našu posádku sa nám podarilo zabezpečiť Ford Focus WRC08. Dúfam, že jej bude s týmto autom dariť a zároveň aj potešíme prítomných divákov,“

Tarabus musí pro Lužické hory vyměnit Fiat za Ford Fiestu S 2000

Tarabus musí pro Lužické hory vyměnit Fiat za Ford Fiestu S 200020.4.2011 - Podle týmových facebookových stránek Jaromír Tarabus s Igorem Norkem nakonec operativně usednou v Lužických Horách do Fordu Fiesta S2000, zapůjčeného od Martina Prokopa.

FIA GT1 v belgickém Zolderu: Oba Fordy GT vyřadila vzájemná kolize

FIA GT1 v belgickém Zolderu: Oba  Fordy GT vyřadila vzájemná kolize13.4.2011 - Pak se Martinovi podařilo předjet jednoho ze soupeřů, a tak byl rázem za Fordem týmové kolegyně Vaniny Ickx, kterou několik kol vezl jak se říká na předním nárazníku. Když byl odstup minimální, dal Martin několikrát Vanině najevo, že ji bude předjíždět. Ona naznačila, že rozumí, a tak Martin v šikaně zahájil předjíždění. V té chvíli ho Vanina zavřela tak nešťastně, že došlo ke kolizi obou Fordů, a to znamenalo konec pro obě posádky.

Ford (Focus ) přijímá výzvu OSLA s doma vyrobenými podobnými technologiemi

6.4.2011 - Jak tedy celý souboj dopadne? Vyhraje smeták pod nárazníkem nad kamerou a radarem či nafouknuté balónky nad ultrazvukovým parkovacím čidlem?

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu