Vyhledávání

Výsledky hledání KIA

MF Corse na okruhu Slovakia Ring : Igor Kaláb stříbrný

MF Corse na okruhu Slovakia Ring : Igor Kaláb stříbrný20.6.2011 - Do závodu třídy Supersport nastoupil brněnský Igor Kaláb s cílem pokusit se získat pódiový výsledek. Po startu závodu začalo pršet, což znamenalo, že pořadatelé samotný závod přerušili a po několika minutách opět restartovali. Velmi náročné podmínky, kdy po druhém startu bylo ještě na několika místech velmi mokro, dokázal jezdec MF Corse Teamu využít k postupu na 2. místo, když před ním jel pouze Patrik Vostárek

Čtveřice jezdců českého týmu MF Corse na okruhu Slovakia Ring. Alpe Adria 2011

19.6.2011 - Čtveřice jezdců českého týmu MF Corse dnes na okruhu Slovakia Ring nastoupila k pátému podniku Alpsko-jadranského šampionátu. Zatímco Richard Balcar jel závod Přeboru ČR Volné přes 600, trojice Jaromír Švec, Vladimír Karban a Igor Kaláb bojovala v kvalifikačních trénincích, o co nejlepší postavení na startu nedělních závodů.

Veľká cena Slovenska 2011 motocyklů poprvé na novém Slovakiaringu.

Veľká cena Slovenska 2011 motocyklů poprvé na novém Slovakiaringu.16.6.2011 - Na jedinom rýchlostnom motoristickom okruhu na Slovensku, Slovakia Ring, pri Orechovej Potôni sa už tento víkend uskutočnia preteky cestných motocyklov. Pretek sa koná v plnej réžii Slovakia Ringu po prvýkrát.

Veľká cena Slovenska 2011 motocyklů poprvé na novém Slovakiaringu.

16.6.2011 - Na jedinom rýchlostnom motoristickom okruhu na Slovensku, Slovakia Ring, pri Orechovej Potôni sa už tento víkend uskutočnia preteky cestných motocyklov. Pretek sa koná v plnej réžii Slovakia Ringu po prvýkrát.

Kia podle SAČR na špici servisních služeb u nás

13.6.2011 - Vysokou úrovní a komplexností poprodejního servisu se na samou špici probojoval autorizovaný prodejce a servis automobilů značky KIA – zlínský AUTOKOM, který se stal novým držitelem titulu „Autoservis roku 2011“.

První polovinu seriálu Carbonia cup 2011 Foxtoys Day uzavřel víkend na Slovakiaringu

První polovinu seriálu Carbonia cup 2011 Foxtoys Day uzavřel víkend na Slovakiaringu26.5.2011 - Stejně jako v Brně, i na Slovakiaringu byly k vidění v akci skvostné stroje. Nechybělo zde Porsche 911 GT2 RS, 4 Caterhamy, 3 velmi rychlé speciály BMW od BP Autosport Bruntál, nádherne vozy Mustang – Shelby, či projekt formule MX 1-11.

Tomáš Pekař ve druhém závodu na Slovakiaringu slavil své první zlato !

Tomáš Pekař ve druhém závodu na Slovakiaringu slavil své první zlato !22.5.2011 - Prvních osm jezdců z úvodní jízdy si na roštu vyměnilo pořadí, octavie Patrika Nemce tak stála na pole position, Petr Fulín s Tomášem Pekařem naopak až ve čtvrté řadě. Jenže to byla právě tato dvojce, která už v úvodním kole začala udávat tempo a předvedla strhující představení. Po osmi kolech Petr Fulín poprvé letos v EEC kapituloval a Tomáš Pekař si dojel s octavií pro vůbec první pohárové vítězství.

Petr Fulín v závodu na Slovakiaringu znovu všem ujel

Petr Fulín v závodu na Slovakiaringu znovu všem ujel22.5.2011 - Po třech kolech se začínalo znovu. Petr Fulín, který už první start zvládl perfektně a ujal se vedení následován Tomášem Pekařem. Plzeňský jezdec po té, co safety car opustil trať, nasadil ostré tempo a kolo co kolo se Pekařovi vzdaloval. „Užil jsem si to, i když tentokrát to bylo výrazně jednodušší než před tím na Hockenheimu. Restart po safety caru se mi takticky hodně povedl a získal jsem rázem na soupeře velký náskok“, poznamenal v cíli Petr Fulín

Tomáš Pekař vyhrál rozpálenou kvalifikaci EEC na Slovakia Ringu. Za ním Fulín a Brejla

Tomáš Pekař vyhrál rozpálenou kvalifikaci EEC na Slovakia Ringu. Za ním Fulín a Brejla21.5.2011 - Absolutně nejlepší čas z celého sedmadvacetičlenného pole zajel Petr Fulín, který kraloval už první pohárové bitvě na Hockenheimu. Plzeňský jezdec si na Slovakia Ringu připsal čas 2:26,941. V jedné sekundě s ním se držela tři clia, ale žádné se nedostalo pod hranici 2:27. Z octavií nečekaně zajel druhý nejlepší čas Chorvat Tiki ivoševič. Loni čtvrtý jezdec poháru se na závodní okruhy vrátil po delší přestávce

Polský jezdec Jan Kisiel si vyjel pole position pro třetí závod Clio Cupu Bohemia na Slovakiaringu

Polský jezdec Jan Kisiel si vyjel pole position pro třetí závod Clio Cupu Bohemia na Slovakiaringu21.5.2011 - Kisiel se svým Cliem zajel nejrychlejší kolo za 2:27.299. Tento čas byl o 0,499 vteřiny lepší než čas domácího Moroslava Horňáka (WILLIAM RACING TEAM). Třetí nejrychlejší čas zajel německý jezdec Dino Calcum

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu