Vyhledávání

Výsledky hledání Mini

Ministr Šmerda počítá: kvůli stávce můžeme přijít o stamiliony korun za den.

12.6.2011 - Ministr dopravy Radek Šmerda nechal vyčíslit finační ztráty, které hrozí resortu dopravy v případě pondělní stávky. Pokud odboráři budou demonstrovat i přes předběžné opatření soudu, který jim to zakázal, přijde resort dopravy za jediný den o stamiliony korun. Ty pak budou jednotlivé organizace po odborech vyžadovat.

Václav Pech otestoval Mini

Václav Pech otestoval Mini7.6.2011 - Aby těch novinek nebylo málo, tak Václav Pech jun. do České republiky poprvé přivezl vůz Mini S2000 s novým motorem 1,6 turbo, který plně odpovídá novým předpisům mezinárodní automobilové federace FIA pro závodní vozy blízké budoucnosti. Proč k tomuto testu došlo a jaké z něj má jezdec pocity?

Ministr dopravy Radek Šmerda odvolal náměstkyni pro zahraniční vztahy a družicové systémy

1.6.2011 - Jiří Žák se celou svoji profesní kariéru odborně věnuje dopravě, v rámci své činnosti v Senátu se aktivně zapojoval do této problematiky – například připravoval novelu zákona č. 361/2000, o provozu na pozemních komunikacích

Ministr dopravy Radek Šmerda jmenoval novou vedoucí oddělení BESIP

27.5.2011 - Stala je jí Kateřina Budínová, která nahradí ve funkci dosavadního šéfa Ondřeje Valentu.

Legendární Karel Loprais je zmocněncem Ministerstva dopravy pro bezpečnost provozu

Legendární Karel Loprais je zmocněncem Ministerstva dopravy pro bezpečnost provozu22.5.2011 - Ministr dopravy Radek Šmerda jmenoval legendárního závodníka Karla Lopraise a pětinásobného vítěze Dakaru v kategorii kamiónů vládním zmocněncem pro oblast bezpečnosti silničního provozu.

Ministerstvo dopravy ČR a proběhlá kontrola EUD na dopravních projektech

20.5.2011 - Ředitelství vodních cest ČR a Ministerstvo dopravy ČR protestují proti takovým praktikám, kdy jsou veřejnosti záměrně předkládány uměle vykonstruované poplašné zprávy. Fakticky totiž v tuto chvíli žádné rozhodnutí Evropské komise o neposkytnutí dotací neexistuje.

Nový Ministr dopravy má místo Hanzelky nového šéfa kabinetu

3.5.2011 - Šestatřicetiletý Jakub Knězů je absolventem FSV UK a CFJ v Paříži. Veřejnosti je znám především z prostředí médií

Nový Ministr dopravy Radek Šmerda odvolal ŘVC Miroslava Šefaru

27.4.2011 - Jako největší pochybení je brán projekt rekonstrukce železničního mostu v Kolíně.

V křesle ministra dopravy vystřídal Víta Bártu jeho dosavadní první náměstek Radek Šmerda.

21.4.2011 - Nového ministra dopravy Radka Šmerdu poté doprovodil symbolicky do úřadu premiér Petr Nečas. Šmerda při svém uvedení do budovy ministerstva zdůraznil, že nebude nastrčeným panáčkem. Své kroky tedy nebude konzultovat jen se svým předchůdcem, ale také se členy vlády a s poslanci.

Český vesmír bude mít svou centrální adresu,hlásí Ministerstvo dopravy

20.4.2011 - Na základě společného návrhu Ministerstva dopravy, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí posvětila svým rozhodnutím vznik Koordinační rady pro kosmické aktivity vlády ČR.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu