Vyhledávání

Výsledky hledání Program

V doprovodném programu Autoslide zazpívá i slovenský Fredy Mercury

V doprovodném programu Autoslide zazpívá i slovenský Fredy Mercury11.11.2008 - Mezi česká města, ve kterých tento slovenský hudebník vystoupil, brzy přibudou také Pardubice. Peter Pačut zazpívá vítězům akčního motoristického klání Autoslide. Kdo uslyší píseň „We are the champions“ se dozvíme již 10. ledna 2009. Tak nepromarněte šanci slyšet slovenského Mercuryho!

Kráska a rosnička Lucie Váchová si užívá ojeté vozy z programu auto plus

25.9.2008 - Lucie Váchová, kterou známe jako nejkrásnější dívku České republiky z roku 2003, ale také jako televizní rosničku a patronku několika charitativních projektů, se aktivně podílí na zviditelnění značky auto-plus. Program auto-plus tvoří síť obchodníků s kvalitními ojetými vozy

Nový program na podporu ojetých vozů, nabízející celou řadu zákaznických výhod

25.9.2008 - Cílem nového společného programu orientovaného na dvě kategorie ojetých vozů je zkvalitnit nabídku, možnosti financování a také ostatní související služby. Vozy z programu Škoda Plus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod, ale především s kvalitním servisním zázemím autorizovaného prodejce vozů Škoda.

Rallye Tatry 2008 se blíží a nabízejí bohatý program už v stredu večer

Rallye Tatry 2008 se blíží a nabízejí bohatý program už v stredu večer8.9.2008 - Program začne v stredu večer už o 19-tej hodine spoločnou prehliadkou výstavy popradského fotografa Daniela Hlinku pod názvom „Keď Rallye Tatry nebolo pod Tatrami“. Výstava je venovaná pamiatke nedávno zosnulého Miloša Ozimého, predsedu organizačného výboru Rally Matador Tatry a ponúkne tri desiatky unikátnych fotografií,

Nejen nový magazín Motorvision v programu TV SPORT 5 na půlku září

Nejen  nový magazín Motorvision v programu TV  SPORT 5 na půlku září5.9.2008 - O víkendu 20. až 21. září SPORT 5 odvysílá sérii přímých přenosů z Barcelony, kde bude v rámci F3 Euro Series startovat český pilot Erik Janiš. Počínaje druhou polovinou září najde v programovém schématu SPORT 5, prvního českého televizního kanálu zaměřeného výhradně na motoristický sport a motorismus, své místo nový magazín Motorvision. Chybět nebude ani třeba MotorTip.

Program televize SPORT 5 ve znamení amerických závodů

Program televize SPORT 5 ve znamení amerických závodů26.8.2008 - Pestrý koktejl ze závodů nejpopulárnějších automobilových šampionátů severoamerického kontinentu nabídne SPORT 5 v týdnu od 8. do 14. září 2008. K vrcholům tohoto týdne bude bezpochyby patřit přímý přenos další z těsných a napínavých bitev v Americe nesmírně populárního seriálu NASCAR, nebudou chybět ani závody sportovních vozů, a to jak American Le Mans Series, tak typicky americká série Grand-Am. Vysílání SPORT 5 však začne v Evropě britským šampionátem cestovních vozů BTCC a zavítá i na domácí půdu při Metrostav Czech Drift Series.

Barumka nabídne již ve čtvrtek nejen auta, ale i bohatý doprovodný program

Barumka nabídne již ve čtvrtek nejen auta, ale i bohatý doprovodný program19.8.2008 - Barum rally Zlín show s Radiem Zlín – pod tímto názvem se skrývá zábavné a kulturní odpoledne plné her a soutěží s rally tématikou, moderátorských life vstupů a hitů z Rádia Zlín, hlavního mediálního partnera. Zábavný a kulturní program v rámci letošní barumky proběhne ve čtvrtek 21. srpna od 15:30 hodin na náměstí Míru před zlínskou radnicí a potrvá až do večerních hodin

Oficiální program Barum rally Zlín 2008 přichází týden před startem do prodeje!

Oficiální program Barum rally Zlín 2008 přichází týden před startem do prodeje!14.8.2008 - Od úterý 12. srpna 2008 je k dostání na vybraných místech a čerpacích stanicích ve Zlínském kraji oficiální program Barum rally Zlín. Svým rozsahem a obsahem se jedná o ojedinělou publikaci čítající celkem 160 stran! Zájemci v něm naleznou česky i anglicky psané informace o letošním ročníku, který je opětovně zařazen do prestižního seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC) pod mediálními křídly satelitní stanice Eurosport.

Palladium Back to school zakončí v Praze prázdniny nabitým programem. I pro motoristy a jejich potomky

11.8.2008 - Prázdniny se přehouply do druhé půle a za chvíli bude čas pomýšlet na školu a všední povinnosti. Abychom Vám a Vašim ratolestem zpříjemnili poslední dny prázdnin, připravilo pro Vás a Vaše dětičky pražské Palladium zajímavý program s Nadačním fondem Zdeny Žádníkové. Připraveny jsou pohádky: Jak byla čertům v pekle zima, Perníková chaloupka, vystoupení Myš a Maš anebo dětská diskotéka.

Výsledky skupiny PSA v souladu s programem CAP 2010

29.7.2008 - Obrat skupiny se zvýšil na 31 299 milionů eur, což představuje nárůst o 1,6 % oproti roku 2007. Obrat automobilové divize dosáhl 24 502 milionů eur, což znamená nárůst o 1,4 % díky zvýšení objemu prodejů vozů a zlepšení cen a sortimentní nabídky.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu