Vyhledávání

Výsledky hledání a1gp

Enge na australské trati Eastern Creek do závodu A1GP z deváté a čtrnácté pozice

Enge na australské trati Eastern Creek do závodu A1GP z deváté a čtrnácté pozice2.2.2008 - Tomáš Enge dokázal v napínavé kvalifikaci na australské trati Eastern Creek vybojovat devátou startovní příčku pro zítřejší Hlavní závod formule A1GP. Do Sprintu vyrazí ze 14. místa. Zatímco v pátek měl český pilot starosti s malou přilnavostí, dnes se vůz choval lépe. V tréninku před kvalifikací se stáj snažila najít ideální nastavení vozu pro závody

A1GP na dohled australského Sydney : česká stáj hledala v pátek přilnavost

A1GP na dohled australského Sydney : česká stáj hledala v pátek přilnavost1.2.2008 - Oba jezdci českého týmu, Jarek Janiš a Tomáš Enge, zasáhli do dění na trati Eastern Creek nedaleko australského Sydney. Enge zajel v odpoledním volném tréninku 15. čas. Jarek Janiš měl stejný úkol jako v Taupu, v prvním nováčkovském tréninku na populární dráze provedl pouze funkční test vozu a do druhého nenastoupil. Enge do Austrálie letěl rovnou z Floridy, kde závodil ve slavné daytonské čtyřiadvacetihodinovce.

Tomáš Enge z Daytony zamířil přímo na další závod A1GP - do australského Sydney

Tomáš Enge z Daytony zamířil přímo na další závod A1GP - do australského Sydney31.1.2008 - Tomáš Enge o víkendu zakončí třítýdenní cestovatelské dobrodružství. Předminulou neděli bojoval jako český reprezentant v A1GP na Novém Zélandě, o víkendu nastoupil k proslulé bitvě sportovních vozů 24h Daytony a rovnou z americké Floridy se vydal do Austrálie,

A1GP: Češí odjíždějí z Nového Zélandu po velkých problémech bez bodů

A1GP: Češí odjíždějí z Nového Zélandu po velkých problémech bez bodů20.1.2008 - Tomáš Enge a český tým A1GP v Taupu prožili náročný víkend, ve kterém více než se soupeři bojovali s vlastním vozem. Enge ve Sprintu cíl neviděl, v Hlavním závodě dojel 12.

A1GP : Velké kvalifikační trápení a zklamání pro český tým v Taupu

A1GP : Velké kvalifikační trápení a zklamání pro český tým v Taupu20.1.2008 - Tým nebyl v pátek spokojený s nastavením a pro sobotní jízdy udělal změny, které však nepřinesly očekávaný efekt. Enge v posledním tréninku odjel 19 kol a s nejlepším časem 1:17,089 byl 21, tedy na chvostu

A1GP již vrčí na Novém Zélandu: Klidný začátek v Taupu

A1GP již vrčí na Novém Zélandu: Klidný začátek v Taupu18.1.2008 - Český tým má za sebou v novozélandském Taupu obvyklou páteční rutinu závodního víkendu A1GP, do které zasáhli Jarek Janiš a Tomáš Enge. Nádherné jezero Taupo nabízí závodníkům jednu z nejhezčích scenérií sezóny.

A1GP míří na Nový Zéland: Engeho v Taupu doplní vyléčený Jarek Janiš

A1GP míří na Nový Zéland: Engeho v Taupu doplní vyléčený Jarek Janiš15.1.2008 - Jarek Janiš doplní Tomáše Engeho na soupisce českého týmu A1GP – Světového poháru motorsportu ve víkendovém dvojzávodě v Taupu. Čtyřiadvacetiletý závodník se už dostal ze zdravotních potíží, které způsobila srpnová vážná havárie v závodě LMS ve Spa.

A1GP: Češi bodovali v Číně v obou závodech !!

A1GP: Češi bodovali v Číně v obou závodech !!16.12.2007 - Český tým A1GP má za sebou úspěšný víkend v čínské Žuhaji, kde dokázal bodovat v obou závodech. Tomáš Enge vybojoval páté místo ve Sprintu a osmé v Hlavním závodě. Okruh Žuhaj byl svědkem napínavých závodů s dramatickým děním na trati i nečekanými zvraty

A1GP v Žuhaji : Tomáš Enge do Sprintu ze třetí řady !

A1GP v Žuhaji : Tomáš Enge do Sprintu ze třetí řady !16.12.2007 - Enge kvalifikoval český vůz do velmi slibné třetí řady Sprintu, ale v Hlavním závodě se musel smířit s osmou řadou. Sobotní trénink český tým využil pro doladění nastavení vozu pro hrbolatou a úzkou čínskou trať.

A1GP v Žuhaji 2007: Hladký start čínského víkendu pro český tým

A1GP v Žuhaji  2007: Hladký start čínského víkendu pro český tým15.12.2007 - Erik Janiš si užil jízdy nováčků a zajel osmý čas, zatímco Tomáš Enge se v Žuhaji ve volném tréninku vrátil 12. časem do kokpitu A1GP po deseti měsících. Čína stejně jako v loňské sezóně hostí dva závody, Peking ale tentokrát vystřídala Žuhaj.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu