Vyhledávání

Výsledky hledání body

LMS: Charouz s Mückem ve Spa na body nedosáhli

13.5.2008 - Po dvou bodovaných výsledcích, třetím místě v Barceloně a osmém v Monze, se posádce Jan Charouz, Stefan Mücke v belgickém Spa Francorchamps už tolik nedařilo.

Jiří Mičánek junior s novým Porsche na body ani na Oscherslebenu nedosáhl

Jiří Mičánek junior s novým Porsche na body ani na Oscherslebenu nedosáhl21.4.2008 - Po šestnáctém místě minulou neděli v Hockenheimu skončil ve druhém pokračování seriálu až na 23. místě. Další příležitost k útoku na body bude mít za dva týdny 4. května v italském Mugelu.

Trněný i Ducháček v barvách Seznamu na Šumavě o víkendu s body

Trněný i Ducháček v barvách Seznamu na Šumavě o víkendu s body16.4.2008 - Příští soutěží, které se Seznam.cz Rally Team zúčastní je již tento víkend Rally Vyškov. Tým zde budou reprezentovat hned tři posádky Karel Trojan s Petrem Řihákem, Sláva Ducháček s Petrem Dufkem a Radek Majer s Michalem Pohořelým.

V Egeri štyridsiatka posádok slovenské o body

24.3.2008 - Zoznam prihlásených na súťaž pozostávaúcu z Majstrovstiev Maďarska, TEMPUS BECEP RALLY 2008, Majstrovstiev Maďarska Rallye 2 a Pohára hoistorikov obsahuje vyše dvesto posádok. Z celkového počtu došlých prihlášok je štyridsať posádok prihlásených do TEMPUS BECEP RALLY 2008 – majstrovstiev Slovenska.

Mexiko: Prokop s Tománkem vydolovali dva juniorské body

Mexiko: Prokop s Tománkem vydolovali dva juniorské body2.3.2008 - Pouť mexickými horami vynesla české posádce Martin Prokop - Jan Tománek pouze sedmé místo v juniorské klasifikaci. Dvojice jihlavského týmu Jipocar Racing ztratila během soutěže drahocenný čas, takže dva mistrovské body jsou za dané situace maximem možného.

O první sprintové body se bude bojovat na Vyškovsku

O první sprintové body se bude bojovat na Vyškovsku11.2.2008 - Nezvykle brzký termín 18. – 19. dubna připadl v letošním motoristickém kalendáři 17. ročníku Böttcher rally, která se v okolí Vyškova uskuteční jako úvodní díl Mistrovství České republiky ve sprintrally a Poháru České republiky v rally. Oblíbená soutěž letos doplatila na podivné změny v kalendáři českého šampionátu a byla odsunuta ze svého obvyklého zářijového termínu. Kromě řady organizačních komplikací, které toto rozhodnutí vyškovským pořadatelům způsobilo, se tím Böttcher rally dostala do nelichotivého sevření řady významných podniků u nás i v zahraničí.

IQ Jänner rallye : čtyři speciály S 2000 poprvé o body do rakouského mistrovství

IQ Jänner rallye : čtyři speciály S 2000 poprvé o body do rakouského mistrovství27.12.2007 - Pokud by se splnilo přání výrobců automobilů, mělo by se v příštích letech v mistrovství světa v rallye objevovat stále více vozů S 2000 s turboverzí. Z důvodu nákladů by měly nahradit dosavadní vozy WRC a zároveň zajistit větší rozmanitost značek v mistrovství světa

V Interserii zvítězil o tři body Milavec a v D2 Baierle

V Interserii zvítězil o tři body Milavec a v D2 Baierle13.12.2007 - Interserie stále patří mezi série, kde dominují vozy do 2000ccm3. V této kategorii jezdí nejvíce vozů a startují zde borci z Německa, Rakouska, Švýcarska, ale také Poláci, či Italové.

Štěpán Vojtěch by chtěl z Britské rallye další body

Štěpán Vojtěch by chtěl z Britské rallye další body30.11.2007 - Po úspěšných vystoupeních na rakouské Waldviertel rallye a Irské rallye bude klání na tratích ve Walesu již třetím soutěžním startem za uplynulé čtyři víkendy.

Loeb s Elenou: čtyři body od titulu, Wales Rally GB je tu

Loeb s Elenou: čtyři body od titulu,  Wales Rally GB je tu27.11.2007 - S výjimkou pouhých dvou ročníků zůstává Rallye Velká Británie věrna tradici a opět zatahuje oponu za sezonou mistrovství světa 2007. Na šestnáctou, poslední část seriálu, vysílá Citroën Sport tradiční posádky na vozech Citroën C4 WRC ve složení Sébastien Loeb – Daniel Elena, Dani Sordo – Marc Martí

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu