Vyhledávání

Výsledky hledání body

Závod Superstock 1000 v Misanu přinesl dva body pro Matěje Smrže

Závod Superstock 1000 v Misanu přinesl dva body pro Matěje Smrže17.6.2007 - Horké Misano ležící kousek od pláží a Jadranského moře bylo zcela obráceným obrázkem předešlého mokrého závodu v britském Silverstone. Navíc to byl závod, který byl již po třetí po incidentu, kdy na trať vytekl olej z jednoho z motocyklu, již po třetí letos přerušen

Katalánsko pro Karla Abtraháma - 14. místo v cíli a další body !

Katalánsko pro Karla Abtraháma - 14. místo v cíli a další body !11.6.2007 - I když Kája nakonec dosáhl čtrnáctého místa a tedy dvou bodů, s jízdou spokojen nebyl.

Jan Kopecký má sedmou pozici a body z Řecka !!

Jan Kopecký má sedmou pozici a body z Řecka !!3.6.2007 - Fantastické sedmé místo a dva světové body vybojovala česká posádka Jan Kopecký-Filip Schovánek v mimořádně náročné soutěži, která patří mezi vůbec nejtěžší v celém seriálu Mistrovství světa v rallye. Úspěch v Akropolis rallye se nerodil snadno, proto je výsledek Czech Rally Teamu Kopecký o to cennější.

IFM: česká stáj I.S.R. má v Pau další body za šesté místo

3.6.2007 - Doslova v závodnickou divočinu se proměnila nedělní jízda International Formula Master na městském okruhu ve francouzském Pau. Závod byl zastaven, výrazně zkrácen, jelo se za safety carem a pokud se závodilo, pak prakticky neustále pod žlutými vlajkami. Maximilian Götz s vozem české stáje I.S.R. si připsal tři body za 6. místo.

„Černá kočka“ přinesla štěstí a první letošní body KL Intermoto

„Černá kočka“ přinesla štěstí a první letošní body KL Intermoto28.5.2007 - Typicky britské zmoklé počasí bylo svědkem zatím největšího letošního úspěchu pro hradecký tým KL Intermoto a konečně první body. Prolomení smůly napomohla i v jiných případech neštěstí přinášející černá kočka, narychlo před závodem umístěná na kapotu Hondy Matta Lagriva.

Sardinie: Juniorské body pro jezdce zlínského JM

Sardinie: Juniorské body pro jezdce zlínského JM24.5.2007 - Zlínský tým JM engineering se nevracel z prázdnou ani z třetího závodu juniorského šampionátu, který hostil italský ostrov Sardinie. Jaan Mölder obsadil páté místo, Viliusovi Rožukasovi chybělo na deváté pozici na body 26 sekund.

Gené a Jourdain se SEATy získali své první body v sezóně WTCC

Gené a Jourdain se SEATy získali své první body v sezóně WTCC22.5.2007 - SEAT Sport zažil úspěšný víkend v dalším díle šampionátu FIA World Touring Car Championship, který se tentokrát konal ve španělské Valencii. SEAT León mohl být nejrychlejším autem závodů, ale cenné desetiny sekundy ztrácel na dlouhých rovinkách okruhu Circuit de la Comunitat Valenciana Ricardo Tormo, dlouhého 4,005 km.

Slovák Béreš má ze Sardinie tři body

Slovák Béreš má ze Sardinie tři body20.5.2007 - Technicky náročné trate so záludným kamenistým povrchom dokonale preverili odolnosť posádok i techniky. Béreš po chybe v piatok ráno na úvodnej rýchlostnej skúške, keď po opustení trate stratil takmer 10 minút, statočne bojoval a z posledného 21. miesta sa posunul vďaka vyrovnanému a kvalitnému výkonu na konečné šieste miesto medzi juniorskými posádkami

Další body BRT z neděle v šampionátu D4 i v poháru octavií

Další body BRT z neděle v šampionátu D4 i v poháru octavií14.5.2007 - Rušná neděle znamenala pro BRT opět plné nasazení na všech frontách. Jeho výsledkem jsou další cenné body v mistrovství republiky jak ve třídě do dvou litrů, tak i nad tuto kubaturu. Osmé, desáté a páté místo v Česká pojišťovna – Škoda Octavia Cupu znamená také dobrý začátek sezóny v jedenáctém ročníku prestižního poháru.

Carrera Cup: Adam Lacko má další body

Carrera Cup: Adam Lacko má další body6.5.2007 - V dramatickém závodě na německém okruhu Oschersleben se dokázal Adam Lacko, pilotující vůz týmu Farnbacher Racing, prokličkovat z 26. místa na startu až na 14. příčku v cíli a znovu tak bodoval do celkového hodnocení šampionátu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu